Sözleşmem Olduğunu Unutuyorlar

Bursaspor'un transfer gündemiden düşmeyen sol kanat oyuncusu Ozan İpek, 1 yıl daha sözleşmesinin bulunduğunu, Başkan İbrahim Yazıcı ise oyuncusunu satma amaçlarının olmadığını söyledi.

Trabzonspor başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışından bir çok takımın kadrosuna katmak istediği ve hakkında her gün farklı bir takıma transfer edileceği yönünde haberler çıkan Ozan İpek, kendisiyle ilgili bir çok haberin yazıldığını hatırlatırken şöyle dedi:"Ağzımdan çok haber yazılıp çiziliyor ama şunu unutuyorlar; benim Bursaspor ile bir yıllık sözleşmem var ve hala kararım da, ilk tercihim de Bursaspor'dan yana olacak. Ben hala Bursaspor'u bekliyorum. Ayrıca görüşmeleri babam ve menajerim yürütüyor. Ben bu haberleri, sadece dışarıdan takip ediyorum. "

Öte yandan genç futbolcunun Bursaspor'da kalmasını isteyen yeşil beyazlı taraftarlar, internet sitelerinde yeşil beyazlı kulübün Ozan İpek'e hak ettiği paranın verilmesini ve sözleşmesinin uzatılması gerektiğini vurguladılar.

BAŞKAN İBRAHİM YAZICI: "OZAN BİR YERE GİDEMEZ"

Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı ise bir kez daha Volkan Şen, Ozan İpek ve Sercan Yıldırım'la ilgili olarak medyada çıkan haberlerin doğru olmadığını açıkladı. Başkan İbrahim, bu konuda şunları söyledi:"Biz bırakacaklarımızı bıraktık. Elimizdeki kadrodan başka kulüplere ismi yakıştırılanları ise satma gibi bir amacımız yok. Bunu defalarca yinelememize ve teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam'ın da vurgulamasına karşın ısrarla transfer gündeminde tutulmasına bir anlam veremiyorum. Ozan'ın da daha 1 yıl sözleşmesi var. Biz bırakmadıktan sonra nereye gidecek? Sözleşmesini iyileştirmediğimizi söylüyor. Bu konuda çalışmalarımız ve görüşmelerimiz devam ediyor. " diye konuştu.

 

Sondakika.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu