Sözleşmelerini feshetmek için görüşeceğiz!

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay takımda forma şansı olmayan isimler hakkında konuştu.

Emre Taşdemir’le bir kez daha görüşülecek. Onunla ilgili karar verilecek. Görüşmenin içeriği özleşmesi feshi için olacak. Emre için Galatasaray’la ilgili de kimse aramadı. Emre’yle sezon başı da görüştük. Uzatmayacağını söyledi. Sakatlığı da devam ediyor. Bazı gelişmeler oldu. Hocamızla da görüşüp kadro dışı bıraktık. Jires Kembo ve Boban Jovic ile ilgili inşallah devre arasında olumlu gelişme olur. Onunla ilgili de hoca ile görüşeceğiz.” ifadelerini kullandı.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. şu cocuk kendini bitirdi yazık turkiyenin en iyi sol bek ve acık oyuncusu olabilirdi kas sakatlıkları calısmamaya baglıdır bide sozlesme uzatmayı reddetmiş yolu acık olsun kariyerinde basarılar

  60
  7
 2. emre taşdemir(plastik demir) onur atasayar(yerinde sayan) bogan stancu(bomboş) kembo(moruk) boban jovic(elde patlayan bomba) bu adamların hepsi göndeirlmeli.

  36
  3
 3. yav arkadaş ne kadar çok gereksiz paralar saçıyoruz. stancu yusuf emre john joviç emre bunlar sadece aklıma gelenler. sadece bunların aldığı maaşı toplayın gidin doğru düzgün bir on numara alın. yazık şunlara verilen paralara

  27
  1
 4. Sercan 1
  Emre Taşdemir 2
  Kendi yeteneklerine ihanet ediyorlar.Avrupanın üst düzey kulüplerinde oynayabilecek yeteneklere sahipler.Bulundukları durum ortada.Haklarında hayırlısı olsun.

  18
 5. 3.lig karacabeysporda oynayacak kapasitede adamlar kembo olsun emre , jovic , jonh ama gel görki bursaspordan milyon eurolar alıyorlar yazıklar olsun , bu arada yusuf erdoğan ve stancuda gidebilir ?

  17
  1
 6. Neyi görüşeceksin hocayla Başkan, bi işini kendin hallet be arkadaş, sözleşme fesih yönetimin işi;
  Al karşına topçuları teker teker, ne siz üzülün ne biz de daha fazla beklemeye gerek yok de,
  Herkes baksın kendi yoluna, 3’e 5’e bakmadan, orta yol bulun, iki taraf da fedakarlık yapsın;
  JOVİC, JOHN, KEMBO, STANCU, EMRE, ALPER, ONUR, YUSUF bu adamlarla yollarınızı ayırın,
  Bu adamların yıllık maliyetleri 4 MİLYON EURO civarı,ücretlerinin yarısını ödeyip, kalanı talep etmesinler,
  Buradan kalacak parayla 2 kaliteli topçu alırsın.

  8
  3
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Başkan önce bi hocayla görüşür. Sonra Belediye Başkanına sorar. En son Cavit abisinden de son bir talimat alır ve ancak onların görüşlerine göre karar verir. Merak etmeyin. Sikinti yok. Adam Bursaspor başkanı be yaa.

 7. EMRE belki BURSASPOR dan aldığın para seni tatmin ediyor.Sözleşme uzatıp para kazandırmayı ne de oynamadan yattığın yerden hakediş almayı marifet sayıyorsun.

  Fakat geleceğine de takoz koyduğunun farkında değilsin.

  GELECEK KULÜP YÖNETİMLERİ BU TARZ FUTBOLCULARI ASLA TRANSFER ETMEMELİDİİİR.

  7
  1
 8. ben de Samet hoca da Emre den çok ümitliydik…Kendi etti kendi bulmalı…Çok iyi bir sol kanat olabilirdi çok yazık…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu