Sözleşmeleri yenilenmeyecek

Bursaspor Kulübü sezon sonunda sözleşmeleri sona erecek olan üç isimle anlaşmayacak.

Erkan Kamat yönetimi Özer Hurmacı, Ataberk Dadakdeniz ve Cüneyt Köz‘le devam etmeme kararı aldı.

Özer Hurmacı ve Ataberk Dadakdeniz‘i kadro dışı bırakarak Bursaspor kariyerlerini sonlandıran yeşil-beyazlı yönetim, Cüneyt Köz‘e de sözleşme yenileme konusunda herhangi bir teklifte bulunmadı.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   Diyelim ki yeni yönetim kaar verecek, sen bu 3 isimle yeniden anlaşmalarını ister misin? Samsun’da 4 yiyip, dönüş yolunda güle oynaya muhabbetler yapan Ataberk’i, Özlüce tesislerini nargile salonuna çeviren Almancı piskopat Özer’i falan seneye bu takımda görmek ister misin? Eğer istiyorsan Giray Bulak’a bildir, o gereğini yapar.

   3
   1
 1. Vay be KAMAT efendi karar verebiliyomus bir sezon bitti yeni öğrendim.Yahu arkadaşım SEN HALA KENDİNİ BAŞKAN SANIP BİRŞEYLER YAPICANIMI SANIYORSUN UTANMADAN İYİ YADA KÖTÜ SANA NEEEE.

  66
  1
 2. Kamat kimki böyle bir karar alıyor, kadro dışı bırakabilirsin eywallah. Sözleşme yenileme konusunda zaten o kadar pasif ve basiretsiz bir yönetimki, sözleşme yenilemeleri yapabilecek kabiliyette olsalardı gençlerle bunu yapsalardı. (Ataberkide buna dahil ediyorum, zamanında sözleşme yapabilseydiniz böyle g.tü başı oynarmıydı)

  55
 3. Bırakın gidin de yeni yönetim karar versin, yok hükmündesiniz. Cüneyt Köz bu sene iyiydi. Ayrıca tahta açılacak mı açılmayacak mı belli değil! Eldeki 2-3 tane tecrübeli diyeceğimiz futbolcuları gözden çıkarırsan ve ayrıca Ataberk henüz genç ve geleceği olan bir futbolcu neden anlaşma yapmaya çalışılmaz ki? Biz herkesi kızdım ben seni böyle sözleşme yapmadan gönderiyorum lüksüne sahip bir takım değiliz. Tek gelir kaynağımız olabilecek futbolcu transfer bedellerini de çöpe atıyorsunuz. Nasıl bir akıl tutulması bu?

  35
  2
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Harun Fener’den ayrılıyor. Gelsin tekrar kaptanımız olsun, penaltılar kurtarsın, adam gibi adamdır. Bıktık bu ruhsuz, aidiyetsiz adamlardan yaa.

   4
   1
 4. Aykut Akgün
  Cüneyt Köz
  İsmail Can Çavuşluk
  Özer Hurmacı
  Onur Atasayar
  Bu isimlere teşekkür edilip
  Yollar ayrılmalı, Ataberk’e
  5 yıllık yeni sözleşme teklif edilmeli
  Kabul etmezse ona da uğurlar ola
  Kimse Bursaspordan büyük degildir.

  14
  15
  1. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

   darılırım valla özerle mutlaka anlaşın. büyük topçu büyük kaptan özer nereye biz oraya.ölürüz özer için.büyüksün özer reiz

   8
   1
 5. Sezon başında o sezon sözleşmesi biten futbolcularınla tek tek oturursun masaya sözleşme yenilemeyenleri kadroya almazsın kadro dışı bırakırsın, sözleşme yenileyenlerle ya da var olan sözleşmesi en az 2-3 yıl sen de olan futbolcularla devam edersin.

 6. Yönetim ve yöneticilik bilmiyen insanlar ne kadar çok boş yapıyorsunuz a.q çok biliyorsanız yada çok paranız varsa çıkın birde sizi görelim

 7. Erkan Kamat transfer yetkisini kaybetmiştir.Mayıs sonuna kadar kongreyi yapabilmelidir.Yoksa çok iyi bir hukukçuya ihtiyacı olacaktır.Bizden söylemesi.Transfer için de acele etmeden teklifler yapılarak takım bozulmamalıdır.Kabul eden kalır.Etmeyen bonservis ücretini veren takıma gönderilir.(sözleşmesi devam ediyorsa tabi.)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu