Sözler tutulmadı!

BTSO öncülüğünde başlatılan 'Yeniden Büyük Bursaspor' kampanyası hayal kırıklığı yarattı.

Bursa iş dünyası tarafından Bursa Ticaret Sanayi Odası (BTSO) liderliğinde 4 Ocak tarihinde Yeniden Büyük Bursaspor kampanyası başlatılmıştı. BTSO Başkanı İbrahim Burkay, iş insanlarının yanı sıra Büyükşehir ve ilçe belediyeleri, BESOB ile akademik meslek odaları başta olmak üzere tüm taraftarların katılımı ile 21.6 milyon TL’lik destek sağlanması beklentisini dile getirmişti.

LOCA ÖDEMELERİ

Kampanyanın üzerinden yaklaşık olarak 2 ay geçerken, hedeflenen rakamdan son derece uzak bir miktar kulübün kasasına girdi. Söz konusu kampanya dahilinde Bursaspor‘a sadece iş dünyasından aralıklı dönemlerle 5 milyon lira gelir sağlandığı öğrenildi.

Büyükşehir‘in her konuda Yeşil Beyazlıların yanında olduğu belirtilirken, ilçe belediyelerinden ise hiçbir akışın olmadığını ifade edildi. Ayrıca loca konusunda da yalnızca Kestel Belediyesi‘nden para alındığı, Nilüfer ve Büyükşehir’in ise borç ödeme noktasında kulübe destek olduğu öğrenildi.

Kaynak
Bursada Bugün

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ne zaman tutulduda şimdi tutulacak..Vallahide billahide tillahide bizim taraftardan gerisi yalan. 2010 DAKİ ŞAMPİYONLUĞUMUZU
  hala hazmedemediler. nekadar bir büyük külüpmüşüz hakkımızı yi ye yi ye bitmedi be arkadaş.. Zaten dış düşmanları saymakla bitmez.. Biz türkiye gibiyiz onlar —— rusya amerika ingiltere israil vs.vs. gibiler…..

  BİZİ İÇTEN YIKANLARDA OLDU
  ERKAN KÖRÜSTAN
  RECEP BÖLÜKBAŞI
  ALİ AY ………………… KULUBÜ HEM İÇİNİ BOŞALTILAR HEMDE KÜME DÜŞÜRDÜLER….

  ZATEN NE GELİRSE YAKININDAN GELİR … UZAKTAN ARAMA DEMİŞLER

  BİZDE BEKLİYORUZ UMUYORUZ HALEN YARDIM EDECEKLER DİYE ….. PEH Kİ NE PEH

  44
 2. 50000 e yakın üyesi bulunan BTSO nun vermiş olduğu destek hem çok komik hem de çok ayıp.Bazı firmaların günlük cirosu bile 5 milyondan daha fazla.Süper lige çıkamazsak eğer parayı kıyıp en pahalısından hint kınası alıp kendilerine yollayacağım.

  34
 3. TARAFTARIN GAZINI ALMAK İÇİN TOPLANDILAR SADECE İSTEMEDİKLERİ BAŞKAN SEÇİLİNCE DESTEGİ ÇEKİYORLAR MALESEF

  24
 4. Karınca kararınca yabandayım bursastoredan 250 TL alışveriş yaptım. Arkadaşlar alkol-sigaraya ayırdığınız paradan herkes bi 250 atsa nefes alır takım hem de mis gibi orjinal bursa ürünü giyeriniz. Bu istanbul hayranı patronlarla olmadı olmayacak malesef yeni jenerasyon zaten aklı başka yerlerde. Bitti zengin başkan dönemi…

  20
  1
  1. @Sezs yorumuna yanıt olarak

   Güzel kardeşim 250 değil 500 atar bu taraftara Ümraniye maçına gittik 4-5 arkadaş 1500 TL gitti. Gitmeyelim parayı verelim. Sorun bu değil. Sorun verilen paranın nereye kullanılacağını şeffaf olmaması. Yani yine birinin cebine girecek. Yoksa çok verdi bu taraftar. Hala veriyor.

   25
 5. PARTİ ŞOWUNA DÖNÜŞTÜRÜRSENİZ TABİKİ KİMSE YANAŞMAZ. SİYASETİ UZAK TUTUN ŞU KULÜPTEN. ORADA HER PARTİ TEMSİLCİSİNDEN BİR GURUP FOTOSU OLUŞSA DAHA CAZİP VE KATILIM OLUR. AMA SİZ HERŞEYİ PARSELLEYİP ELE GEÇİRMEYİ PLANLADIĞINIZ İÇİN ÇEVRENİZE KİMSEYİ YAKLAŞTIRMIYOSUNUZ ONUN İÇİNDE SICAK BAKILMIYOR ANLAŞILAN.DİYELİMKİ BEN KARŞI PARTİDENİM NYE GÖZ ÖNÜNDEKİ SİZLERE PRİM YAPTIRIP YARDIM EDEYİMKİ. GİDER KENDİ ADIMA YAPARIM

  19
  2
 6. Canli yayindan vazgecilmesı ölümcül hataydi..kim bu vazgecme kararini aldiysa allaha havale ediyorum..o vazgecme olayi bizim icin kırılma aniydı.

  14
  2
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Malesef Türkiyeye rezil olacağımız için iptal ettiler. Sonrasında kimse sözünü de tutmayacaktı. Boşuna demedik Bursasporlu olmak Cihanda Türk olmak giidir diye. Esasında kemik 100 bin taraftar olsak kendimize yeteriz ama durumu iyi öldürsen 3000 taraftarız diğer gençler ancak maç parası çıkarabiliyor.

   10
   1. @Sezs yorumuna yanıt olarak

    Kardesım neden versinler veya neden verelim orda 500 600 kısılık corbacı grubu içinmi adamların bursaspor 1 TL faydaları yok her Maca bedava bilet ve uztune evındede deplsmndada taraftar olaylarından dolayı ceza ye artık iş adamlarına bursaspora yardım etmekten bıktı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu