’Sonsuza kadar Bursaspor’

Teksas taraftarı üzerinde Ertuğrul Sağlam, şampiyonluk ve kupanın kaldırışılının fotoğraflarının bulunduğu “Sonsuza kadar Bursaspor yazılı dev pankart açtı. Takıma ve Sağlam’a sevgi gösterinde bulunan taraftar “Terletin formayı senenin sonunda kaldırın kupayı” diye tezahürat yapıp “Şampiyon” diye stadı inletti.

    80 liralık bilete tepki   Yeşil beyazlı taraftar Ankara’da Fenerbahçe ile oynanacak kupa finalinin 40 ve 80 liralık bilet fiyatlarına da tepki gösterdi. Taraftar, “80 milyon bilet vallahi rezalet taraftar ne yapsın” diye tempo tuttu.   Saygıyla andık   Hafta içerisinde vefat eden Bursaspor’un kurucularından Necati Akgün ile birlikte TFF eski başkanlarından Ali Uras ve eski FIFA hakemlerinden Nihat Özbirgül anısına maç öncesinde bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Stadyum skorbordunda Necati Akgün’ün görüntüleri yayınlandı.   U 15 coşkusu   Bursaspor U 15 takımının Polonya’daki Avrupa Şampiyonası’nda finale kaldığı ve Dünya Şampiyonası’na katılma hakkı kazandığı anonsu yeşil beyazlı taraftarı coşturdu. Taraftar Genç Timsahlar’a alkışlarla destek verdi.     Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu