Sonra görüşelim

Fernandao, Josue, Belluschi ve Civelli ile gelecek planları hakkında fikir alışverişinde bulunan yönetimin şimdilik sonuç alamadığı öğrenildi.

Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısını 26 puanla 5.sırada tamamlayan ve oynadığı futbolla taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Bursaspor'un ara transfer döneminde neler yapacağı merak ediliyor. Kadrosundaki yıldız isimlere ciddi talipler de olan yeşil beyazlıların bu futbolcular için vereceği kararlar bir anlamda ligdeki gidişatı da belirleyecek. Yeşil beyazlı yönetim ise sezon sonunda sözleşmeleri bitecek olan yabancılar futbolcular için düğmeye şimdiden bastı.

ŞİMDİLİK ADIM YOK

Jose Fernandao, Filipe Josue, Fernando Belluschi ve Renato Civelli ile 1 hafta önce görüş alışverişinde bulunulduğu öğrenildi. Oyunculardan gelecek planları hakkında bilgi alan yönetimin şimdilik bir sonuç elde edemediği bildirildi. 4 oyuncudan da “Sonra görüşelim” şeklinde bir yanıt alan yönetimin ilerleyen süreçte oyuncularla tekrar biraraya geleceği bildirildi. Özellikle kiralık sözleşmeleri bitecek olan Fernandao ve Josue'nin kulüpleriyle de irtibata geçilmesi için menajerlerin araya sokulduğu öğrenildi.

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu