Son teklif yapıldı!..

Bobo’nun transferinde dün önemli aşama kaydedildi. Bonservisinin yüzde 50’si menajeri Juan Figer, diğer yüzde 50’si ise Cruzeiro kulübünde olan Brezilyalı futbolcudan kendisine ödenecek paradan bonservis sorununu halletmesi istendi.

 

Bursaspor’da dün transferde oldukça hareketli saatler yaşandı. Başkan İbrahim Yazıcı, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve Sportif Direktör Birol Birkem Özlüce tesislerinde biraraya gelerek transferi masaya yatırdı. Yaklaşık 1 saat süren görüşmede alınacak isimlerle ilgili son ayrıntıların görüşüldüğü öğrenildi.

 

Transferi gündemde olan Bobo’yla ilgili ise yeşil beyazlı kulübün son teklifini yaptığı bildirildi. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın ısrarla kadrosunda görmek istediği Brezilyalı futbolcuya 2,5 yıllık sözleşme önerildiği öğrenildi.

Düşünmek için süre istedi Bonservisinin yüzde 50’si menajeri Juan Figer, diğer yüzde 50’si ise Cruzeiro kulübünde olan Brezilyalı futbolcudan kendisine verilecek olan paradan bonservis sorununu halletmesi istendi. Bu arada Bursaspor’un Bobo’ya yaklaşık 2,5 milyon Euro önerdiği gelen haberler arasında.

 

Golcü futbolcunun da menajeri Juan Figer ve kulübüyle görüşmek için süre istediği öğrenilirken, hafta başında bu transferin netlik kazanacağı gelen haberler arasında.

 

Kaynak:Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu