Son söz Bursaspor’un

Tarihinin en zor günlerini geçiren Bursaspor Kulübü, kendisine ait olan akaryakıt istasyonu ve 10 adet bağımsız bölümden oluşan işyerlerinin açık arttırmayla satışının yapılacağını duyurdu.

Yeşil-beyazlılar, satış duyurusunu resmi internet sitesinden kamuoyu ile paylaştı. Batı yakın çevre yolu üzerindeki akaryakıt istasyonu ve 10 adet bağımsız bölümden oluşan işyerleri için perşembe gününe kadar verilecek tekliflerin en düşük 93 milyon 964 bin 465 TL’den başlayacağı belirtildi.

PERŞEMBE SON GÜN
Bursaspor Kulübü’nün, ‘Bursaspor Kulübü Derneği Taşınmaz Satış Duyurusu’ başlığıyla paylaştığı açıklama şu şekilde: “Kulübümüze ait Bursa İli, Osmangazi İlçesi, Soğanlı mahallesi, 3338 Ada 3 parselde bulunan Akaryakıt istasyonu ve 10 adet bağımsız bölümden oluşan İşyerlerinin satışı için yazılı teklif toplanacaktır. Teklif tarihleri bugünden (08.01.2023) geçerli olup 12.01.2023 Perşembe günü mesai bitiminde sona erecektir.”

ÖDEME İCRA DAİRESİNE

Bursa 4. İcra Dairesi’nden aldığımız rızaen satış yetkisi ile satış Bursaspor Kulübü tarafından gerçekleştirilecek olup; Teklifler sonucu, en yüksek teklif ile almaya hak kazananın açıklandığı tarihten itibaren ödemeler Bursa 4. İcra Dairesi hesaplarına nakit olarak en geç 2 iş günü içinde yatırılacaktır. Taşınmazların Satış tespit bedelleri Bursa 4. İcra Dairesi tarafından belirlenmiş olup, asgari satış bedeli İcra İflas Kanunu 111/a maddesi uyarınca: 93 milyon 964 bin 495 TL tespit edilen tutarın altında sunulan teklifler dikkate alınmayacaktır.”

SÜREÇ NASIL İŞLEYECEK?
Bursaspor Kulübü’nden yapılan açıklamanın son bölümde şu ifadelere yer verildi: “Teklif vereceklerin, kendi tekliflerinin % 10’u kadar teminatı teklif ile beraber nakit veya blokeli çek olarak sunmaları gerekmektedir. Kazanan kişi veya şirketin vazgeçmesi halinde yatırılan teminat Bursaspor hesaplarına bağış olarak irat kaydedilir. Teklifi sunanlar, teklif teslim aşamasında yer görme belgesini ve aydınlatma metnini imzalı ve/ veya kaşeli olarak teslim etmeleri gerekmektedir.”

SON SÖZ KULÜBÜN

“Almaya hak kazanamayan kişi veya kurumların sundukları teminat bedelleri, kazananın açıklandığı ertesi gün, sahiplerine elden teslim edilecektir. Teklifler Bursaspor Kulübü Temsil yetkilisi Avukat Merve Kübra Durmaz’a bizzat veya temsile yetkili kişiler tarafından (Temsile yetkili olduğuna dair evraklar ile birlikte) elden teslim edilecektir. Rızan satış yetkisi Bursaspor Kulübü’ne ait olup; rızaen satışın onaylanıp onaylanmaması süreci Bursaspor Kulübü’ne aittir.”

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Dışarıdan yorumlamak zor, umarım yapılan adım doğru bir hamledir. Ve satışı yapılacaksada iyi bir rakamı görmesi temennisiyle..

  Nacizane yorum: Yiye yiye bitiremediler kulübü, inşallah son çivi çakılmıyordur.

  21
  2
   1. @Perakende yorumuna yanıt olarak

    Senin yazdığın ağır olmuş kardeş ayıp olmamış demek ki sen Bursaspor u değil de kişileri koruyosun oradan parti siyaset sokuyosunuz Bursaspor a.Yazılanı iyi anlamak gerekir düşünüp öyle yorum yapalım renktaşlarım ortak noktamız Bursaspor kardeşlerim.

    2
    2
 2. Biz Bursasporluyuz klavyeden sallayanlardan değiliz senin gibi dikkat et toptan perakende seni satmasınlar.Senin gibilerin yüzünden bu kulüp bu halde zihniyet aynı klavye den sallamayacaksın gardaş.

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu