Faruk Çelik’ten açıklama geldi!

Devlet Eski Bakanı Faruk Çelik Bursaspor ile ilgili bir açıklamada bulundu.

Faruk Çelik’in açıklaması şöyle “Bursaspor’un bu zor döneminde ben hiç kimseye ‘’Bursaspor başkanlığına aday ol’’ ya da ‘’olma’’ diye bir beyanda, telkinde bulunmadım.

Kimseyle de bu anlamda bir görüşme yapmadım. Benim mücadelem top yekün olarak Bursaspor’a
nasıl destek sağlarız mücadelesiydi. Yani oluşacak yönetimin arkasında duracak olan Bursaspor potansiyelinin üzerinde yoğunlaştık. Bunun için de çaba harcadık.

Bu saatten sonra macera peşinde koşmamak kaydıyla Bursaspor’a kim katkı sağlarsa biz Bursasporlular olarak onlara destek vermek zorundayız. ‘’

60 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İşin gücün lafı güzaf Sayın Faruk Çelik,
  Tam bir siyasetçi mantığı, ön planda olayım, ilgileniyo görüneyim,
  Ama ihale bana kalmasın, elimi taşın altına koymayayım,
  Bu kulübün küme düşmesinde sizin siyasetinizin katkısı olduğunu bildiğin kadar,
  Bu kulübü tekrar ait olduğu lige taşımak sizin sorumluluğunuzdadır.
  Bir an önce bu kulşübü ait olduğu yere taşımazsanız, siz de Bursadan siyasi olarak
  Bir başarı artık beklemeniz hayal olacaktır.

  216
  24
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Siyasi başarı olsa ne olur olmasa ne olur.
   Bozbey de kaybetmemişti normal şartlarda.bunlar her türlü kılıfına uyurur.

   9
   4
  2. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Bende kendisini sevmem ama bu kadar da ileti geri cahilce dil uzatmayın. Şampiyon olduğumuz sene parayı toplayan, oyunculara para garantisi veren de da kendisiydi. O zaman kraldı???? Siz kendine çeki düzen verin de bu kadar kralcı olmayın.

   16
   16
   1. @9Maraton üst yorumuna yanıt olarak

    Alsaydı olsaydılarla bu işler olmuyor.
    Ha belediye, ha bursaspor. İkisininde varlık nedenleri biz bursalılarız. Şu an kulüp şehrin en büyük marka değeri ama zorda gelsin kurtarsın.

    9
    2
    1. @sarı çizmeli yorumuna yanıt olarak

     Askerlik yaptın mı sen renktaş yaptıysan bilirsin kolluk kimdeyse AĞA odur belediyede de Mühür onlarda. Mustafa Bozbey şuan gelse nolurki anladın sen onu.

     2
     3
  3. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   hey more şiptar;
   söylermisin bana siyaset kulübü neden düşürsün ve bundan mutlu olsun?
   kulübün düşmesinin siyasete getirisi ne?
   bu kulübü kimler mi düşürdü?
   a- rahmetli yazıcıyı istifaya davet edenler, ona ültimatomlar verenler, protesto amaçlı tribünleri boşaltanlar. (taraftar)
   b- şenol güneş te kim? altıncı oldu ne kupa ne Avrupa. futbol sadece hücum etmek değil. kupayı Trabzon için bilerek gs ye bıraktı. maçlara bordo ceket, mavi pantolonla çıkıyor. hala Trabzonsporlu. (yerel medya)
   c-Hamzaoğlu gs ye attığımız golden sonra sevinmedi o da hala gs li. burası Akhisar değil! (yerel medya-taraftar)
   d- otobüs çevirip kaptan dövüldüğün de ”ne varmış bunda, aynısı fb de rüştü ye de yapılmıştı. zaten onlarda hak etmişti.!” (yerel medya)
   e- futbol da istikrar da neymiş! alın istikrarınızı başınıza çalın! (yerel medya)
   f- kendi futbolcusunu ıslık, homurtu ve yuhlar eşliğinde aşağılayarak sahada ağlatanlar. (taraftar)
   g- kendi futbolcusunu kazma-kürek, çer-çöp diye yaftalayanlar. (taraftar)
   h- kendi futbolcusunu küfürlerle! oynayın lan! larla oynatacağını sananlar. (taraftar)
   i- ömründe hiç top oynamamış ama le guene sistem dersi vermeye kalkanlar. (medya)
   yazmaya kalksam bu böyle sabaha kadar devam eder.

   yukarıdaki söylem ve eylemlerle şehirdeki var olan SPOR ORTAMINI kimler bozduysa, kulübü düşürenlerde onlardır.
   önce öz-eleştiri. sonra eleştiri.
   önce iğneyi kendimize, sonra çuvaldızı karşıdakine.

   benim artı-eksi ile bir işim olmaz. burada 130 küsur beğeni almış yorumu eleştiriyorum. eksileriniz bekliyorum. benim doğrularım da bunlar.

   33
   12
   1. @öneri-yorum yorumuna yanıt olarak

    Bu iki yazıyı yazan arkadas ve ona artı verenlerin dünyadan haberi yok heralde. Bu ali ay ı başkan kim yaptı orda durmasını kim destekledi. Hepsi siyaset sayesinde. Tribün liderlerini belediye ye al dükkan ver. Ali ay ı sectir sonra siyasetle alakası yok de he yavrum he

    3
    4
 2. İsmini gündeme atıp diğer adayların siyasi korku ile çekilmesini sağladın sonra arkadan mesutu itekledin devşirme Bursalı.

  143
  17
  1. @Kaya yorumuna yanıt olarak

   Siyasi korkuyla çekilecek kadar korkak aday adayları mı yönetecek Bursaspor’u?Ya da kendisi aday olamayacak kadar yüreksiz olup kendini Mestan’ın listesine yazdiranlar mı? Tüm şehrin evet budur diyebileceği ve maddi manevî destek verebileceği bir tane aday yok koca Bursa’da.Bu normal mi bence normal çünkü iki milyonluk bu koca şehirde, stadı dolmayan ,15 -20 bin seyirci ortalamasıyla oynayan sıradan bir şehir takımından, daha fazla ne beklenebilir ki?

   4
   2
   1. @yorum yorumuna yanıt olarak

    sevgili kardeşim, 3 milyonluk şehirde bir tane bile aday olmaz mı? elbette var ama çıkmaz. neden çıkıp, kendi düzenini, ruh ve beden sağlığını bozsun ki.
    şu an bursasporun mevcut bütçesi ve borçları ile gerçek bir futbol kulübü olabilmesi için en az 3-4 yıla ihtiyacı var.
    ancak 3-4 maç sabredecek medyası ve taraftarı yok.
    adam bilmiyor mu, 3-4 maç kaybettiğinde ailesine küfredileceğini, birinin yalakası olmakla ya da hırsızlıkla falan suçlanacağını.

    çok tuhaf bir toplum olduk.
    birimizin ak dediğine, diğerimiz otomatikman kara diyor.
    mevcut yerel basın taraftar profili ve mantalitesi değişmezse, ki değişeceği de yok gibi duruyor geleceğimiz çok karanlık…

 3. Bu şehir neden kenetlenemiyor?yazıklar olsun.Dün Ali Ay gitsinde kim gelirse gelsin diyenler,bugün çıkan adayı beğenmiyor.bir aydır insanlara ümit verenler aday olmuyor.ne biçim bir iş anlamadım gitti.

  62
  114
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Bursa’yı, Bursaspor’u Bursalılar da sevmiyor. Hele elit tabaka, kalburüstü insanlar hiç sevmiyor. Onların peşinde oldukları, makam, rant ve para!

   2
   1
  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Her ne kadar yöneticiliği ile ilgili şüphem olsa da bu dönemde elini taşın altına koyacak kadar gözü kara bu adamın. Millerları altidore ları getiren afam bu adam. Hani bunları da yazın kenarda dursun

   3
   10
  3. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Olayı ben sana basite indirgeyeyim kardeşim.Bunlar klasik muhalefet gel iktidar ol dersin,ocakta sütüm kaldı, yok bi anneme sorayım diyenlerden.Madem öyle çıkarsaydılar Bozbeyi niye çıkmadı kardeşim,er meydanı işte.Ama akpye atıp tutmak kolay buradan seçimlerde 100-200 kişi propagandasını yaptı halbuki….

   8
   11
  4. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Çok doğru söylemiş ali ay gitsin küm gelirse gelsin diyenler vardı beden eksiliyorsunuz adamı yalan mı söylemiş bu kadar mı sözünün arkasında duramayacak kadar omurgasızsınız. Nerede timur noyan, hüseyin özdemirciler neden aday olmadılar korktular mı??

   67
   32
  5. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor’u hırsızlara bırakmayacagız diye insanlara iftira atıp A.a yı başkan seç.Menajerlerle komisyonları götür ya da götürenlere abi reis çek.İtiraz edenlere hain de.Takımı düşür sonrada şehir niye kenetlenmiyo hadi oradan.Abi kardeş bakın işte çorbanıza meydan sizin.

   86
   18
 4. Biri hemen mesut mestana dur demeli daha yolun basinda 50 tane firildak cevirdi bu adama zerre kadar guvenmiyorum lutfen. Artik gozumuzu acalim bu adam bursayi gelaketten kurtaymayi birak tam tersi iflasimiza sebeb olucak lutfen yalvariyorum biri dur desin

  61
  8
 5. Nasıl kimseyle görüşmediniz Hüseyin Akdemir ile neden 2 kere görüştünüz Ali Ay ile neden görüştünüz madem aday ol olma demediniz neden adaylıklarını açıklayanlar sizinle görüştükten sonra geri çekti ne ile tehtid edildiler yukarıda da arkadaşın biri hani ali ay gitsin kim gelirse gelsin diyordunuz ne oldu diyor biz zaten lemi keskin ve mesut mestan için gittik notere imza verdik ama son anda yukarıdan gelen emirle listesine yine çorbacıların temsilcilerini alan kulübü yine malum kişilere teslim eden bir adam var ortada aslında ali ay gitmiyor farklı bir yüze bürünüyor ali ay gitsin istiyoruz biz hala

  54
  7
 6. Mesut mestanın bahsettiği büyükler Faruk Çelik değil şunu anlayalım artık Cavit Çağlar ,Levent kızıl .Yıllardır Bursaspor kongrelerinde kimi isterlerse onu Başkan yaptılar geçen sene olay gazetesi istikrar başlığı atıp Ali ayın tecrübe kazandık vesaire laflarını yazdı ,seçimde hemen önce levent bey açık açık aday değilim Ali ayı destekliyorum dedi.

  49
  8
 7. erkan körüstan, recep bölükbaşı, ali ay gibi mi? Destekledikleriniz Bursasporu batırdı. Elinizi ayağınızı çekseniz çok daha büyük iyilik yapmış olursunuz!

  42
  7
 8. Çok çok çok üzülüyoruz. Ama Bursa mıza bu yapılanların hesabını biletini biri kesecek.. Bizim de neslimizden biri çıkar elbet.

  33
  3
 9. Bu zor gunde korkup aday olmayanlar yarin duzluge cikinca 5 6 aday cikmasin asil Bursasporluluk bu degildir 9 donemdir 8 malubiyet alan mesur mestana koskoca bursasporu biraktiniz yaziklar olsun Ali ay ibra edilsin diye oynanan oyuna alet olucaklar

  31
 10. Hayırdır admin yorum siliyorsun. Bağımsız taraftar platformuymuş aynen aynen. Bursaspor’u bitirenlere yazdıklarımızı siliyorsunuz Bursaspor’u yiyip bitirdikten sonra nerden ekmek yiyeceksiniz bakalım? Bunu da sil bunu da.

  23
  5
 11. Benim gözümde alinur aktasa karsi yenilginiz oldu biliyorum ki siz mesut mestanı desteklemiyordunuz ama gücünüz yetmedi sizinde

  20
  9
 12. Faruk celik ya ady ol olmuyorsanda takima siyasette alet etme. Olanlarida baskiyla vaz gecirme faydani gördük. Bursasporlu olarak kampanyada yaptin sagol. Bursasporun en büyük düsmani. CAVIT. CAGLARDIR. Bunu bursa unutmasin hic bir kanpanyaya katilmadi ve bursasporun basina gelen. Baskanlara el öptürdü. Ali ayida en cok destekleyendi. Unuttma. Bursa bunlariii

  12
  1
 13. Faruk Çelik Bursaspor için kampanya yapıp para toplarken kapı kapı dolaşıp para isterken..belediye stadı öyle yada böyle yaparken..gözaltına alınan taraftarı Bursa milletvekiller kurtarmaya çalışırken..belediyeden deplasman otobüsü isterken kulübün borçları yapilandırılsın ankara duruma el atsın derken..alinur aktastan stadı bitir derken kulübe siyaset girmiyor karışmış olmuyor baskanlik seçimi oldumu yok siyaset karışmasın yok yaaa herseyi siyasetle yap ondan sonra siyaset karışmasın olduu.unutmayın bu ülkede siyaset olmadan hiç birşey olmaz sistem böyle örülmüş hiç kusura bakmayın .

  11
  5
  1. @Meskenli yorumuna yanıt olarak

   Hangi başkan yaptı bunu? Rahmetli şampiyon başkan şampiyonlar ligi için stadın kapasitesini genişletirken belediyeye mi başvurdu? Yeni stadı nolur bize yapın mı dedik? Yeni atad Atatürk ismini kaldırmak için yapıldı ! Biz Atatürk Stadyumu’ndan memnunduk. Stad bitmeden açılış yapın diye biz mi dedik? Siyaseti istemeyen biziz. Rahmetli İbrahim Yazıcı siyasilerden destek mi istedi? Partizanlığı bırakın artık!!!

   7
   3
   1. @Taraftar93 yorumuna yanıt olarak

    Yazıcının 2 ayda Sampiyonlar ligine hazır hale getirdiği Stadı 1 günde yıktılar Belediyenin Stadı 10 yıldır bitmiyor uluslar arası macda alamıyor

    2
    2
    1. @Selim yorumuna yanıt olarak

     Kusura bakmayın ama stadı biz yapalım dendiği zaman devlet tarafından bizim o zamanki bazı kesimler ve BBB Recep efendi biz kendi projemizi yapacak dünyanın önde gelen stadı olacak yok timsah kafası olacak biz sizin projemizi begenmiyuk istemiyuk diyen gene bizim guruhtu onun için kimse kimseyi kandirmasın devlet bizim staddan(timsah arena)sonra tam 20 stad bitirdi.biz diğer şehirlerden diğer takımlardan farkliyiz ya stad begenmeyiz başkan begenmeyiz futbolcu begenmeyiz teknik direktör begenmeyiz siyasetçi begenmeyiz vs Allah tan kendimizi bari begeniyoruz sadrazamın sol yanıyız yaaa…

   2. @Taraftar93 yorumuna yanıt olarak

    Rahmetli Allah nurlar içinde yatırsın İbrahim başkan siyasetin ta kendisiydi sen neden bahsediyorsun..tek farkı siyaseti o yönlendiriyordu şimdikiler gibi yönlenmiyordu.

    1. @Meskenli yorumuna yanıt olarak

     Marmaris’te ki otelinde veya Uludağ’da kardeşi Hayri yazıcının otelinde hangi siyasetçiyle hangi bakanla hatta başbakan la neler görüştüğünü bilmeden konuşmamak lazım.ben ne AKP liyim ne CHP’li nede partizanım ben sadece BURSASPORluyum çok şükür.sadece kimse bana siyasetle işi olmasın demesin öyle bi türkiye yok ne yazık ki şu zamana kadar kimse kulübe siyaset sokmasin demesin yok öyle bişey çünkü..önemli olan BURSASPOR.

 14. Mesut mestan. Yurtdisin dan geldigi gibi. Ali ayin ayagina gidip seni ibra edecem beni destekleyin diyecek ikinci gidecegi kapi Faruk celik yani sizin adaminizim ben diyecek. Ücüncü gidecegi kapi cavit caglar elini öpüp ben sizin medyaya acigim diyecek. Bekleyinde görün. Daha uyanmadinmi Bursa Akdemiri secin btam proje adami siyasetten uzak tutugunu koparan kisi. Mesut mestani zamanin da yazici kovmustu hatirlatirim. Transferlerde komisyon cebine attigi.icin Ali ay gibi yine. Deneyelim derseniz. Oda ücüncü lige düsürür Saygilarimla

 15. Yapılacak belli siyaset bu kulübe rahmetli şampiyon başkandan sonra çöreklendi.
  Yönetim ibra edilmeyecek ve boş oy atılacak rengimiz belli olsun diyeceğiz.
  Hiç olmazsa yönümüz belli olsun aksaray trolleri

  6
  2
 16. FARUK CELİK KENARA CEKİLDİ DİYELİM
  BANKA BORCLARINI NE YAPACAGIZ
  ALI AYIN CEBİNDEKİ ÇEKLERİ UZERİNE GEÇIRDİĞİ ARAZİLERİ
  NASIL ALACAĞIZ
  VERGİ BORCUNU NASIL ÇÖZECEĞİZ
  PARASINI TALEP EDEN FUTBOLCULARIN ÖNÜNE NASIL GEÇECEĞİZ
  MADEM AKDEMİR AKDEMİR DİYE TUTTURUYORSUNUZ
  BEN 50 YILDIR TRUBUNDEYİM
  10 YILII KAPALIDA GEÇTİ
  BEN AKDEMİRİ HİÇ GÖRMEDİM
  NİYE DURUP DURURKEN SEHİR EFSANESİ YARATIYORSSUNUZ
  MADEM HERSEYİ ÇOK BİLİYORDUNUZ
  NEDEN ZATEN ÇAPSIZ OLAN FUTBOLCULARA KUFRETTINIZ NIYE YUHALADINIZ
  BU DURUMA DÜŞMEMİZDE HİÇM İPAYINIZ YOK
  NET OLARAK ORTADA
  DUSTUK ARTIK VE ÇARESIZIZ
  YAPACAK BIRSEYIMIZ YOK
  BEN DAHA ONCEDE YAZDIM DAVUTDEDELIYIM BAKANI TANIRIM
  YEMİN EDERİM AMA AKP YE HAYATIMDA HİÇ OY ATMADIM
  AMA DUSTUK BIKERE
  MUHTACIZ
  MUHENDIS OLUP DOKTOR OLUP HALA OLMAYACAK ISLERLE BURALARDAN YAZANLARA AKLIM ERMIYOR
  YA OLAY LEMININ LISTEYE ALINMASIMI YAPMAYIN ALLAH RIZASI İÇİN YAPMAYIN
  BIR YILDA 2 MIL.MAÇ HASILATI 5 6 MIL.KOMBİNE PARAIYLA BU İŞLER NASIL OLUR
  SİZİN BU KAFANIZA GÖRE KONGREYE GEREK YOK KAPATALIM DÜKKANI GİDELİM

  4
  3
 17. ULAN HEPİNİZİN YÜZÜNE GÖZÜNE DURSUN
  FARUK ÇELİK
  DEĞİLMİYDİ
  KAPIKAPI DOLAŞIP PARA TOPLAYAN
  ERTESİ YIL ŞAMPİYON OLMADIKMI
  O GÜNDENBERİ KAÇ SEFER ORTAYA ÇIKTI BU ADAM
  GERCEKTEN AYIP YA
  BU DÖNEM BİR ŞEKİLDEÖNE ATILDI
  PİŞMAN OLMUŞTUR ADAM
  KENARA ÇEKİLİRSE
  NASIL OLACAK BU İŞLER HİÇ DÜŞÜNÜYORMUSUNUZ
  ŞAHISLARDAN ÇIKTIK ARTIK

  4
  3
 18. İstemiyoruz kardeşim sizin desteğinizi sizin iyilik yapmak istiyorsanız Bursaspor u spor adamlarına ve Bursaspor taraftarına bırakın yeter biz kendi caremize bakarız.Yakamızdan düşün sizlerin yüzünden Bursaspor bu halde…

  3
  2
 19. Bi BURSASPOR a sahip cikimiyoz …Eski taraftarlar bir araya gelmeli kenetlenmeli kampanyalar baslatalim umut olalim eskisi gibi efsane taraftar olalim once adam gibi yonetim mesut mestanla olmaz bu is önceden adamı tokatçi diyolardi simdi baskan adayi ilginc basin manset atmamismiydi bu adam klupten kovulmadı mı?

  3
  1
 20. Bursa şaşkınlık içinde. Neden aday bulamıyoruz diye hem şaşırıyoruz hem üzülüyoruz. Koskoca 4. büyük il Bursa’yı ve Bursaspor’u bu hale getiren spordan, yönetmekten anlamayan rant peşinde koşan bu siyasi yapıdır. Bursa’nın canına okudunuz, düşün artık Bursaspor’un yakasından. İşadamları sizin yüzünüzden ve bunun yanı sıra en ufak bir durumda küfürü, hakareti kullanmayı seven, tahammülsüz taraftar grupları yüzünden kulüpten uzak duruyor.

 21. ORHAN GÜNEY
  SEN FARUK BEYİ PROGRAMINA ÇIKAR
  YAŞANANLARI BİLİNMEYENLERİANLATSİN Kİ
  KAMUOYU BILGILENSINN
  YOKSA FLULUK BURSASPORA ÇOK ZARAR VERECEK

  3
  1
 22. Bolukbasi ve Korustan i kim baskan yapti kim onlarla birlikte kulubu cokertti ? Bunu herkes biliyor ama dile getiremiyor,Ali Ay basarisiz oldu evet,ama kulubu teslim aldiginda soygun bitmisti ve Ali Ay a yiktilar cenazeyi,Buyuksehir ve İl baskanligi kulubu tepe tepe kullanip simdi cope atiyorlar,Siyasilerin Bursaspor a hicbir destegi olmadi,ama kaynaklarini kullandilar,sadece laf uretiyorlar secimlerde bitti cenaze ortada kaldi.

  2
  2
 23. BU ŞEKİLDE BU DA VRANIS
  VE DÜŞÜNCELER DEVAM EDERSE
  YOK OLACAĞIZ
  MADEM BURSASPORU ÇOK SEVİYORSUNUZ
  ALİ AY 110 MİL.VERMİŞ
  NASIL VERMİŞ
  ACABA GERÇEK Mİ BUNLARA YOGUNLASALİMKİ
  BURSASPORA 1 FAYDA MİZ OLSUN
  KLAVYEDEN YAZAYAZA
  NEREYE GELDİĞİMİZ ORTADA

  2
  1
 24. Boş yapmayın takımın durumu belli neden çıkmıyor chp liler veya sıradan birileri takımı kimse almaya korkuyo borcundan dolayı adam çıkmış yardım edelim diyor yok siyaset giriyomuş yok bilmem ne bu takımı şu an bu durumdan kim kurtarırsa kurtarsın kurtarsında adı ahmet olmuş mehmet olmuş önemli değil çnemli olan bu durumdan kurtulmamız bu takıma şimdiye kadar yazıcıdan bide kızıldan başka kim iyi idare ettiki bazı başkanlar iyi niyetli idiler ama başaramadılar bazılarıda yemeğe geldi yedide boğazında kalsın yiyenlerin şimdi takımı ayağa kaldırmaya çalışanlar var yok siyasetmiş yok bilmem kimmiş çok biliyosanız siz başkan olun bu kafar paramız var deyin adede klavye sikahşörleri bırakın trajı takımı ayağa kaldırmaya çalışanlara destek olun köstek değil

  1
  3
 25. FUTBOLDA HERSEY ÇOK ÇABUK DEĞİŞİR
  YARINDAN İTİBAREN
  FREY OLAYI İLE BAŞLAYARAK
  YAPILMASI ELZEM OLAN HAMLELER 1 HAFTA İÇİNDE ATILMALI BEN BU HAFTAYI ÇOK İYİ DEGERLENDIRIRDİM
  KIRGINIZ
  KÜSKÜNÜZ
  DENGELERİMİZ BOZULDU
  AMA ASLOLANBURSASPORUN DEVAMLILIĞIDIR

 26. Renktaşlarım bursaspor zaten battı.düşüp düşmemek önemli değil bunu anlayamadık.düşersin çıkarsın.biz ekonomik olarak battik.kimse bu zamanda parali baskan beklemesin gelmez.bizi genç topçular kurtara bilir.oda 4sene sonraya

 27. Sporda, siyasette, kültür, sanat ve tribünlerde dahi Bursa,mızı gerçek hemşerilerimiz ne zaman bizleri temsil edecekler. Ben bıktım gürcülerin, kürtlerin, şehri mizi temsil etmelerinden.

  1
  1
 28. Beyler, dediğiniz gibi sinsi hareket edildi diyelim ve Lemi Bey ve tayfa tufaya getirildi, ok itirazim yok. Ancak ote yandan bizimki gibi bir camiaya baśkan olacagim iddiasinda bulunan kişinin tüm bunlari sezip uyanik ve kararli olup yine de başaracağına inanarak adaylığıni koymasi gerekmez miydi ¿

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu