Şok iddia!..

KÜME DÜŞME POTASINDA

Tarihinin en köklü değişimini yaşayan, kadronun tamamına yakını yenilenen, 70 milyon TL’nin üzerinde transfer geliri elde eden Bursaspor, tam anlamıyla kabus yaşıyor. Yeşil Beyazlılar 5’inci hafta sonunda küme düşme potasında kendine yer bulurken, saha içinde yaşanan sorunların yanı sıra saha dışında da tam bir kaos ortamı hakim. Camianın her gün yeni bir iddia, yeni bir sansasyonla güne başladığı şu dönemde Özlüce Tesisleri’nde olup bitenlerden birçok yönetim kurulu üyesinin bile sonradan haberinin olması ‘Orada neler oluyor’ sorusunu akıllara getiriyor.

YÖNETİCİLER BİLE BİLMİYOR

Yönetim kurulu üyelerinin tamamının bilgisi olmadan başkan danışmanına daha önce kulübe kestiği faturalar nedeniyle 1,4 milyon TL’lik ödeme yapıldığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Bu para İbrahim Yazıcı ve Erkan Körüstan döneminde ödenmemişti. Ödememeye gerekçe olarak yapılan işin emsallerinden daha yüksek bir bedelle kulübe fatura edilmesi gösterilmişti. Bir başka yönetim kurulu üyesinin de geçmiş dönemlerden kalan 500 bin Euro’luk alacağının 100 bin Euro’sunu bırakarak kalanını tahsil etmesinin diğer üyeler arasında sıkıntı yarattığı orta çıktı.

EŞYALARIN AKIBETİ BELLİ DEĞİL

Camianın tartıştığı konulardan bir diğeri ise Crhistoph Daum döneminde Alman teknik adamın evinin dekorasyonu sırasında kulüp demirbaşı olarak alınan eşyaların ev boşaltıldıktan sonra nerede kullanıldığı. Körüstan döneminde alınan ve faturalandırılarak demirbaş olarak kayıtlara geçen eşyaların şu an Özlüce Tesisleri’nde olmadığı, bir başka yerde kullanıldığı iddia ediliyor.Yönetim Kurulu üyelerinin son dönemde artan bu söylentiler, birkaç kişi dışında kimseye haber verilmeden yapılan işler ve transferler nedeniyle büyük rahatsızlık duydukları dile getiriliyor.  

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu