Şok! Bursaspor açıklamayı sildi!

Bursaspor'da ilginç gelişmeler yaşanıyor.

Bursaspor’la olan sözleşmesini 2 Aralık tarihinde tek taraflı fesheden İsmail Çokçalış’ın bu akşam Adana Demirspor’la 3,5 yıllık sözleşme imzaladığı haberi üzerine, gece saat 23.30 civarında bir açıklama yayınlayan Bursaspor, aradan 1 saat geçmeden bu açıklamayı resmin sitesinden ve twitterdan kaldırdı.

“YASAL YOLLARA BAŞVURACAĞIZ” DENMİŞTİ
Yeşil-beyazlı kulübün, “Gerek oyuncunun, gerekse Adana Demirspor Kulübü’nün hiçbir harici görüşme ve anlaşma talebini kabul etmeyeceğiz. Söz konusu olay yönetim kurulumuzca çok detaylı olarak değerlendirilecektir. Yapılacak değerlendirme sonucunda da öncelikle kulüp manevi şahsiyetinin korunması amaçlı tüm yasal yollara başvurulacaktır” şeklindeki açıklamasını neden sildiği yönünde herhangi bir bilgiye ulaşılamadı.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursa1616spor yorumuna yanıt olarak

   olmadi emin adanur olmadi kimse bu takimi baska takimlara peskes cekemez derhal istifa et defol git lan serseri babanizin malimi lan bu takim yettiniz lan artik suraya bak be eskiden fb gs bjkye kacardi oyuncular şimdi siradan anadolu takimlarina kacar oldular ne hallere düşürdunuz be takimi

  2. @Bursa1616spor yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş futbolu bilen Erkan Kamat’a oy atacakken sırf oğlum çok istedi diye Emin Bey’e oy verdim artık pişman ettirdi ya. Ne onur ne gurur hiçbirşey bırakmadı. Herşeye eyvallah çektik ama yeter. İlk defa isyan ediyorum. Ama yine sükunetle hareket etmeliyiz diyorum. Çünkü hep zararlı çıkan biz olduk. Geçen yıl Ali Akman gitsin dedik play off kaçtı. Şimdi istifa ettirsek 2 ay seçim yok futbbolcuya para yok belki alt ligdeyiz. Sabır çekip yıl sonunu bekleyelim. Sonra istifa etsin gitsin. Antepli kardeşlerimizin bağırdığı gibi Bursaspor büyüktür büyük kalacak. Böyle küçük hesapları olan kişiler bizim büyüklüğümüzü ayaklar altına alıyor. Liverpool küme düştü 8 yıl alt ligde kaldı ama her zaman İngiltere’nin en büyüğü sayıldı. Geri döndü ve bütün kupaları topladı.

   14
   4
  3. @Bursa1616spor yorumuna yanıt olarak

   YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE .
   Bu son durumdan da anlaşılıyor ki sorun bu kulübün YÖNETİLEMEMESİ .
   Suçlu ne futbolcular ne de gelen DÖRT teknik direktör .
   YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE .
   KUZGUN LEŞ , yönetimdir . Gereğini yapın .

   45
   15
 1. Laan burası babanızın hesabımı açıklama yapıp siliyorsun demezler mi adama kim için sildin açiklamayı aslında biliyoruz da yazıklar olsun her sene daha kötü bir yönetim gelmeyi nasıl başarıyoruz !

  43
  2
  1. @Teksaslı yorumuna yanıt olarak

   Her sene senin gibi çorbacılar yüzünden bu takım bu halde bursaspor derhal kongreye gitmeli diyen bir taraftar topluluğu var cahil ne olacağına aklı ermeyen çorbanın peşine düşmüş bir gurup bu kulüp bu zihniyete saip sözde taraftar guruplarından kurtulduğu an yükselişe geçecektir

   4
   9
 2. Yasal yollardan yapabilecekleri hiçbir şey olmadığını biliyorlar da ondan . Yasal süre olan 30 günlük süre zarfında İsmail e parayı yatırmadılar . Yasal süre dolduktan sonra parayı yatırdılar . AĞIR KUSUR ve İHMÂL sözkonusu . Yönetimin kendi ACEMİLİKLERİ , İŞBİLMEZLİKLERİ sonucu oluşan bir durum . O yapılan açıklama da tamâmen TRİBÜNLERE OYNAMA , TARAFTARLARIN GAZINI ALMAK için yapılan açıklama idi .

  31
 3. EE sezon başında adana başkanı güzellik yapmıştı ya yol hazır 🙂 Yazık size güvendik yönetim bağrımıza bastık yazık sportif başarının diplerde olmasına rağmen biz arkanda durduk şeffaf ve onurlu duruş için oysa bu olayla hepsi bitmiştir.

  29
  1
 4. Murat sancak bu. Emin adanur kim ki. Kaldır şu tiviti demiştir emin başkanınız baş üstüne demiştir. Bizim yönetimciğimizin tivitleri meşhur

  29
 5. Ulan İsmail çık yap açıklamanı bizi ilallah ettirdiler takımdan soguttular de herkes anlasın neler döndüğünü kuru kalabalık bunlar

  21
 6. Silebilir ne var bunda böyle haberler yaparak taraftar zaten sallamaya bir yerler arıyor böyle haberler gördükçe daha da çok sallıyor yapmayın şöyle haberler ya en çok takıma zarar veren bir böyle haberler iki taraftardır. Çünkü bu zamana kadar hem td hemde sonuçlara karşı taraftar o gitsin bu gelsin şu neden oynamıyor şu niye yok demekten destek olmuyor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu