Şok…Bangura sakatlandı

İsveç kulübünün genel direktörü Jens Andersson "Eğer durumu ciddiyse yeni bir forvet arayışına başlayabiliriz" açıklamasını yaptı…

Bursaspor' un uzun süredir peşinde olduğu AIK Stockholm'ün forveti Tetteh Bangura'ya sakatlık şoku.

Golcü futbolcunun 11 Temmuz'da oynanan Halmstad maçında dizine aldığı darbe nedeniyle ciddi bir sakatlık geçirdiği, ancak buna rağmen oynamaya devam ettiği ortaya çıktı. 

Sakatlığının bu noktalara kadar geleceğini tahmin etmediğini açıklayan Bangura, "Dizime bir darbe aldım ve şişti. Ağrılarım vardı. Önceleri çok önemsemedim ancak doktorum sakatlığımın ciddi olabileceğini söyledi. Yarın (bugün) futbol direktörümüz Jens Andersson ile hastaneye giderek kontrolden geçeceğim" diye konuştu.

AIK Stockholm Futbol Direktörü Jens Andersson da Bangura'nın sakatlığının ciddi olabileceğini vurgulayarak, "Durumunu henüz bilmiyoruz. Bu sakatlık onun futbol yaşamını da etkileyebilir. Kısa sürede gösterdiği performansla Avrupa'nın en iyi futbolcularından biri haline geldi. Bursaspor, Liverpool, Tottenham, Ajax, PSV ve Schalke 04 onu istiyor. Umarız ciddi bir durum ortaya çıkmaz. Kendisiyle bir toplantı yaptık. Sakatlığının ciddi olması halinde yeni bir forvet arayışına girişebiliriz" dedi.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu