Skoru bil, waffle kazan!

FSM İncir Waffle ödüllü skor tahmin yarışmamızda bu hafta oynayacağımız Alanyaspor karşılaşmasının sonucunu doğru tahmin edecek taraftarımızı arıyoruz.

Yarışmamıza sadece bu metin üzerinden yorum yaparak katılabilirsiniz.

Skor tahmini yapan kişi, skorun ait olduğu takımı belirtmelidir. Örn: (Alanyaspor: 0-5 :Bursaspor) (as : 0-7 : bs) (bursa 3-2)

Her birey tek bir tahminde bulunabilecektir. Tahmini doğru yapan ilk yorumcu FSM İncir Waffle’dan eşsiz bir waffle kazanacak. Aynı dakikalarda yapılan doğru tahminler arasında çekiliş yapılacak olup, çekiliş sonucunda kazanan tahmin sahibi ödüle hak kazanacaktır.

Yarışma, karşılaşmanın başlama saatinden 10 dakika önce sona erecektir. Bu dakikadan sonra yapılan her tahmin yorumu geçersiz sayılacaktır.

Katkılarından dolayı FSM İncir Waffle’a teşekkür ederiz.

 

Adres: Cumhuriyet Mah. FSM Bulvarı No:41 (Cadde 224)

Telefon: 0530 588 16 00

www.incirwaffle.com | facebook.com/incirwaffle | instagram.com/incirwaffle

142 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursaspor : 1 – Alanyaspor : 0
  Bizim hücum hattı bundan fazlasını atamaz ama defans hattına güveniyorum…

  1. @JileT yorumuna yanıt olarak

   1 kisimi kazancak admin 1 kisi kazanicaksa benden once biri ayni tahmini yapmissa ne olacak dogru tahmini yapanlar arasinda cekilismi yapilacak yapilmayacaksa ilk dogru tahmini yapanmi kazanacak.

 2. Malesef kaybederiz… Ali ay bey de, kına yakar… Olurda kazayla kazanırsak o zaman transfer olayını unutun…. Kadromuz çok iyi tabanca top tüfek der ve aklınca mutlu son…. Sonuç Tahminim: BURSASPOR 1_ Alanyaspor 3

 3. bu maçın skorunu bilene Kafkas tan dondurmalı baklava benden, galip geldiğimiz skoru tahmin edene de İskender den 1,5 yoğurtlu.

 4. Herkes bütün skoru yazmış bende yazılmayanları yazıyorum Bursasporum 4-3 Alanya 7 + oynayayım bide gelirse yaşadık ?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu