Skoru bil, waffle kazan!

FSM İncir Waffle ödüllü skor tahmin yarışmamızda önümüzdeki hafta oynayacağımız Beşiktaş karşılaşmasının sonucunu doğru tahmin edecek 3 taraftarımızı arıyoruz.

Yarışmamıza sadece bu metin üzerinden yorum yaparak katılabilirsiniz.

Skor tahmini yapan kişi, skorun ait olduğu takımı belirtmelidir. Örn: (Beşiktaş: 0-5 :Bursaspor) (8jk : 0-7 : bs) (bursa 3-2)

Her birey tek bir tahminde bulunabilecektir.

Skoru doğru tahmin eden ilk 3 yorumcu FSM İncir Waffle’dan yiyebileceği 1 adet waffle kazanacak.

Skoru doğru tahmin eden 2 kişi olması halinde ilk doğru tahminde bulunan yorumcu 2 waffle, diğer yorumcu ise 1 adet waffle kazanacak.

Skoru doğru tahmin eden 1 kişi olması halinde 3 adet waffle kazanacak.

Yarışma, karşılaşmanın başlama saatinden 10 dakika önce sona erecektir. Bu dakikadan sonra yapılan her tahmin yorumu geçersiz sayılacaktır.

Katkılarından dolayı FSM İncir Waffle‘a teşekkür ederiz.

 

Adres: Cumhuriyet Mah. FSM Bulvarı No:41 (Cadde 224)

Telefon: 0530 588 16 00

www.incirwaffle.com | facebook.com/incirwaffle | instagram.com/incirwaffle

99 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Ömer yorumuna yanıt olarak

    70 de girdi 2 gol atıp turu getirdi takımına. Özellikle 2. golü izleyen Bursaspor taraftarı kalbine dikkat etsin. YAZIK!

    3
    1
 1. Güzel bir uygulama Waffle sayısı da geçen hafta ya göre yükselmesi de güzel olmuş, sayı 16 da sabitlenmeli, bir çok renktaşımız bu imkandan faydalanmalı, bu ikramdan dolayı birçok renktaş müdaviminiz olacaktır, ilk 3 kişi uygulaması yanlış bence; bir sonraki haftalarda bu durum değişmeli ve skoru tahmin eden tüm kullanıcılar arasında kura çekilmeli, bu durumda daaha adil olacaktır uygulamanız, bol kazançlar

  6
  1
 2. 8taş: 2 BURSASPOR’umuz : 4 goller, badu, batalla, ekoko deniz yılmaz cuma gecesi suyu hürmetine galip gelicez insallah dualarımız sizinle cocuklar siz inanın biz inandık zaten yalova da görüşmek üzere 😉

  2
  3
 3. Ödül önemli değil keşke galip gelsek ama kadro kalitesi bakımından ve hakem faktörü seyirci avantajı hep onların lehine… Geçen hafta yönetime kızıp mağlup olacağımızı yazdım, tersi çıktı şimdi totem yapacağım inşallah yine tersi çıkar 8jk :3 _ BURSASPOR, umuz 1 hadi hayırlısı…

  2
  2
 4. benim tahminimden önce var 3 adet tahmin var zaten.ilk olamadığım için waffle kaçırdık.o yüzden tahmin yapmıyorum bursaspor kazanır diyorum.

  2
  2
 5. Eğer kanat transferleri önceden yapılmış olsaydı santraforda stancu veya deniz olsa bile bu maçı beşiktaş 2–3 BURSASPORUM diyebilirdim .

  Maalesef şu an hakem fakötrü ile birlikte beşiktaş 3 – 1 BURSASPORUM diye tahmin ediyorum

  Tahminimce bizim golümüzde delarge yada ekong atıcak ama inaşşallah tahminimden daha fazla atarızda yeneriz

  2
  1
   1. @Mustafa D. yorumuna yanıt olarak

    usta bizim takımda 4 gol atacak adam yok 🙂 kaleci ile karşı karşıya stancu atar mı? deniz atar mı? kubilay atar mı? 100 şut çekseler 20 si gol olur. maçta bizim 10 şutumuz olsa öpüp başımıza koyarız. 2 gol çıkar oradan da. evet takım geçen yıla göre çok harika durumda ama bjk taraftarı ile ilk maçına çıkacak bu maç

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu