Siz seçileceğinize keşke başkansız kalsaydık!

Bursaspor Kulübü eski yönetim kurulu lideri Emin Adanur sosyal medya hesabından Recep Günay için çok sert ifadeler kullandı.

Emin Adanur Kulüp Başkansız kalmasın, geçici bir süre emin ellerde olsun diye. Görünen şu, keşke başkansız kalsaydı!” ifadeleri ile çok sert bir açıklama yayınladı.

3 milyon Euro‘dan fazla olarak zamanında verdiğim parayı bağış yaptım, yaptığım hatalara bir nebze camiada beni bağışlasın diye.
Ali Başkanda hatalar yaptı, sorsan binkere pişmandır zaten, düzeltmek için ise göreve herzaman hazır, bedel ödemeye hazır.

Siz naptınız peki?
Geldiğiniz gün destekledik, niye?

Kulüp Başkansız kalmasın, geçici bir süre emin ellerde olsun diye.

Görünen şu, keşke başkansız kalsaydı!

Geldiğiniz günden beridir bir kaos oluşturma peşindesiniz, sürekli birilerinin geçmişte 100lerce kez kabul ettiği pişmanlıklarını yüzüne vurup, camiayı kışkırtmaya çalışıyorsunuz.

Bu işleri bırakın, bakın Ali Ay‘ın bugün hevesi varken, bırakın adam göreve gelsin, bu yaptıklarınıza ileride çok pişman olursunuz, hadi biz gençtik-deneyimsizdik ama siz şuan direk ART niyetlisiniz..
Kulübü elinizde oyuncak yaptınız.

69 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Mevcut yönetimi;
  – Bursaspor’un öz evlatları olan Vakıfköy çıkışlı furbolcuların ücretini iyileştirdiği,
  – Orta yaşlı futbolculara bu ligde üst ligler kadar uçuk maaşlar verip yine de küme düşmemeye oynamak yerine masraflardan kurtulup özüne, Vakıfköy’e güvendiği,
  – Beş parasız diye reklam edilmeye çalışıldığı hâlde vergi borcunu gününde ödeyip 6 puan cezası almadığı
  – En çok da Bursaspor’un bu hâle gelmesine sebep olan rant ve soygun sistemine hukuki düzlemde sesini yükselttiği için

  tebrik ve sonsuz teşekkür ederim.

  Bazı eski başkanların, bazı taraftar gruplarının, bazı yerel medya kesimlerinin niye kudurduğunu anlıyoruz. Bursaspor’u iki kere küme düşürmekten zor kurtaran adamı üçüncüde düşürsün diye kongrede oy atan 1060 kişiye, Bursaspor’u bir kere küme düşürüp ikinciye düşürmekten son maçta kurtulan kukla yönetime iş işten geçtikten sonra ancak ses çıkartabilenler, şimdi aslan kesildiler.

  Bunları görüyoruz. Sizleri daha iyi tanıyoruz.

  Bursaspor’u soyanların peşine düşenlerin ve cepleri için değil, Bursaspor için çalışanların yolu açık olsun!

  153
  91
  1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Öyle bir yazmışsın ki sanki Recep Aydın bu kulübü kurtaracak ve uçuracak..!
   Seviye, kalite ve beklenti bu kadar da düşmemeli be abi.
   Al recebi vur ali ye ve emine.
   Yapacak birşey yok. sonuçta taraftar ve yönetimlerde malzeme bu..!
   Durmak yok düşüşe devam.
   Bindik bi alamete gideyoz gıyamete.
   Saldım çayıra mevlam kayıra…

   5
   3
  2. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Sadece 1 Futbolcu Miyavs muydu neydi kulübü 2 Milyon Euro Duruma Soktular Yani Bu Bildiğimiz Kadar Hala UEFA FIFA TFF’de Devam Eden Durumlarda Var Sanırım! Ha Getirilen 20+ Futbolcu Beleşe Geldi Onun İçin Transfer Yasakları Ve Yaptırımları Var Ve Trabzonspor’a Satılan Gençler Kulübe Gelmeyen Paralar Ve Birileri Üstüne Bağış Yapmış! Hey Yavrumun Dünyası Borç 1.5 Milyar TL Bunu Günay Yapmadı O Zaman Kim Vurdu Bıçağı Kalbine Bursaspor’un Hayalet Adammı?

  3. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Çok doğru tespitler,herkes sormalı ey Ali Ay,neden şimdi uğraşıyorsun,neden zamanında aday olmadın, ey Emin Adanur neden adaylıktan çekildin,kimlerden çekindin. Emin Adanur,Ali Ay alacağını bağışlama,alacağın dursun,Tim Matavz,Alaskarov borçlarını ödesenize,alacaklarınız yine dursun,niye sürekli bağış,yaptığınız zararları ödeyin, alacaklarınız dursun

   8
   2
  4. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Hayırsız bir çocukluk arkadadaşım var. Kulakları çınlasın.
   Emin başkanın… ;
   “Siz seçileceğinize keşke başkansız kalsaydık…! ”
   Sözünü okuyunca, arkadaşımın annesinin bir sözü geldi aklıma. Benim bu hayırsız arkadaşa annesi
   ” Seni doğuracağıma keşke tuvaletin taşına sıçaydım daha hayırlıydı …! ” derdi.
   Hahaha 🤣🤣🤣

   11
   34
  5. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Bir sürü yazmışsın ama boş, sen hiç hatanı düzeltmek için bir fırsat daha istemedin mi acaba , şu ortamda Recep diyenlerin tamamı akıl tutulması yaşayan yancilardir,zamanında cebinde sigara alacak parası olmayan birinden medet ummak zavallı bir inançtır.

   19
   40
   1. @Murata yorumuna yanıt olarak

    Bu hata değil kardeş. İşte anlayamadığımız nokta bu. 3 sezon üst üste ligde kalmaya oynatmak mı hata. Benzinlikleri almak mı hata.

    1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

     Ali Ay in olüsu o culsuzun hayatına yeter , bu adam Turkiyeye Bursaspor adını altın harflerle yazdıran rahmetli başkana iftira atan bir adam , sizde nasıl bir vefasızlık var , bu adama niye ikinci şansı veriyorsunuz , takımı şampiyon mu yaptı, eksi verenler hiç biriniz adam değilsiniz

     3
     3
  6. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   yav arkadaş adam kendi dedi param yok diye Vergi borcunu kim ödemiş bi araştır elektrik doğalgaz ödeyecek paraları yok.Kulüpte durdukları her dakika zararımıza bilgileri aldıysa gitsin dışardan mahkeme işleriyle uğraşsın koskoca kulübü cümle aleme rezil ediyolar sosyal medyadan sponsor dileniyolar.

   22
   34
   1. @EMRE16 yorumuna yanıt olarak

    Bursaapor’a para lazım olmasının sebebi Bursaspor’un parası varken gelip onu soyanlar ve buna ses çıkarmayanlardır.
    Adam Bursaspor’un şahıslara olan yüz milyonlarca liralık borcu usulsüzdür diyor. Yüz milyonlarca liralık taşınmaz, bırak genel kurul kararını, başkanın bile imzası olmadan şahıslara aktarılmış diyor. Eğer bu adam başlattığı dosyalardan sonuç alırsa, Bursaspor’un yüz milyonlarca liralık zarardan kurtulacak. Parası olan hangi başkan çıkıp da yüz milyonlarca lira hibe edecek Bursaspor’a?
    Zamanında küme düşürürken yaptığı milyonlarca borca karşılık biz kümeden kurtulmaya çalışırken hesaba bloke koyduranlar mı?

    Taraftar imza toplayacağına dosyalarla ilgili kamuoyu baskısı oluştursun. Şahıslar koskoca Bursaspor’u nasıl soyuyorlar hesabını sorsun. Bilmem ne medya sayfası da ufak hesapların peşinde koşacağına, Bursaspor bu hâle gelirken kimler ekmeğini yedi araştırıp haber yapsın, kamuoyu yaratsın. Başkalarının sözcülüğünü yapmakla kümse kurtuluşa ermez, başkalarının kırıntılarıyla karın doyurmaya çalışırsınız ancak.

    79
    20
    1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

     Bursapor için kimse o kadar parayı hibe edemez belki ama en azından bir şeyler çıkartp verirdi Recep Günay’da o da yok

     O dosyaları kapatabilmek için para lazım biz Ali Ay’ı bu yüzden istedik yoksa sevdiğimizden değil

     başkalarının kırıntılarıyla karın doyurmaya çalışırsınız ancak diyorsun ama Recep Günay’ın kırıntıları ile karın doyuruyorsun

     Bursaspor’un masraflarını başkaları karşılıyor bunu yorum olarakta yazdım başkan olarak sadece açıklama yapıyor sadece açıklama yapacaksa bu kulübün kasasına para sokamaycaksa başkanlık koltuğunda işi ne

     Kendisi gelirken cebinde bir kuruş olmadığını beyan etmiş ve geçici aday olduğunu söylemiştir madem geçici olarak geldi o zaman Bursaspor’un önünü daha fazla kapatmamalı

     Recep Günay transfer yasağı yok diyordu sözde

     Sponsor için bile instagrama gönderi yayınlıyor Recep Günay borcu birleşip Bursa halkı mı ödesin mi Ödeyecek adam belli ama onun da önünü açmıyor
     Recep Günay ne amaçla Bursaspor başkan koltuğuda o zaman?

     Borcu başkası ödesin takıma başkası destek olsun o zaman Recep Günay ne yapacak söyler misin

     7
     9
    2. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

     Sen Recep Günay i ne kadar tanıyorsun, onu papazcesmede yetişmiş yaşları 50 ve üzeri olanlara sor öğren kahin efendi , sen Recep in yeğeni olabilirmisin , Recep başkan olunca BMW ile papazcesmede turlayip hava yapan

     14
     26
     1. @Murata yorumuna yanıt olarak

      evet bunu bende duydum tuna mah. bir berber abimizin dükkanına uğramış, o söyledi bu recep gny ın yeğeni düne kadar bişey yokken arabayla gelmiş oraya.

      2
      2
  7. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Mevcut yönetimi;

   1- mecbur maaş iyilestirme oluyor çünkü sözleşmeleri bittiği için.
   2-bu ligte üst lig oyuncularının hepsi aynı oranda maaş alıyor onu bile karşılayacak parası yok diye gönderiyor ve alt yapıya 1 tl bile para bile vermeyip eski futbolcularımız ile onur market vakıfköy giderleri karşılıyor.
   3-alinur aktaş -6 yemesin diye vergi borcunu ödüyor.
   4-kendi parasızlığını, başarısızlığını ve ergence tavırlarını bu açıklamalarla unutturmaya çalışıyor.

   Başkanın yapması gereken görevleri başkalarına yaptırdığı için teşekkür ederim.

   Bazı eski başkanların, bazı taraftar gruplarının, bazı yerel medya kesimlerinin niye kudurduğunu anlıyoruz çünkü RECEP GÜNAY başarısız. Bursaspor’u iki kere küme düşürmekten zor kurtaran adamı üçüncüde düşürsün diye kongrede oy atan 1060 kişiyi kınadık her zaman ama şuan tek aday o ve hatalarını telafi etmek istiyor.
   Bunları görüyoruz. Sizin gibi bursaspor düşmanlarını iyi tanıyoruz.

   Hala Bursaspor ihtiyaçlarını eski yönetimine ödettiği için ve Bursaspor’u soyanların peşine düştü göstererek kendi başarısızlığını gizleyen kişilere ve cepleri için duran ve parasız olan recep günaya, başarılar diliyoruz.

   Kulübü dahada rezil etme RECEP GÜNAY İSTİFA ET DEFOL ARTIK.

   40
   56
  8. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Bursapor Medya sayfasının yorumu bu yorumu oku

   Recep Günay kimdir; Paylaş Paylaştır!
   – Futbolcuları takımda tutacak parası yok.
   – Futbolcuları kampa götürecek parası yok.
   – Futbolcuların maaşını ödeyecek parası yok.
   – Kulübün rutin aylık harcamalarını karşılayacak parası yok.
   – Yeme içme su gibi ihtiyaç karşılayacak parası yok.
   – Transfer tahtasını açacak, cezaları ödeyecek parası yok.
   – Vergi borcunu ödeyecek parası yok.
   – Takımı deplasmana götürecek, otel kiralayacak parası yok.

   45
   37
   1. @EMRE16 yorumuna yanıt olarak

    Daaa, parası olan bir adayımız vardı da bu genel kurul üyeleri niye göremedi de parasız Recep Beyi seçti? Cevap lütfenn.

  9. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Sana Bursaspor Medya sayfasının yaptığı yorumu cevap olarak iletiyorum

   Ömer Furkan Banaz: Bursaspor kulübünün yeme içme ihtiyacını karşılıyor.

   Onur Marketler: Bursaspor kulübünün antrenman vs malzeme ihtiyacını karşılıyor.

   Eski futbolcularımız: Bursaspor oyuncularının ihtiyaçlarını karşılıyor.

   Alinur Aktaş: Vergi borcunu karşılıyor.

   Recep Günay ise sadece kamuoyu açıklamasını karşılıyor! ! !

   47
   37
   1. @EMRE16 yorumuna yanıt olarak

    eğer senin bu saydıklarını bu kişiler yapsaydı her gün bas bas bağırırlardı biz parayı veriyoruz diye hala algı yapıyorsunuz teflon tava gibisiniz hiç bir kötü şeyi üzerinize yapıştırmıyorsunuz ama yapılan güzellikleride hemen kendinize maal ediyorsunuz banaz döneminde ödenmeyen vergi borcunu recep günay ve arkadaşları ödemiştir onur market sağ olsun her yönetime destek vermiştir eski futbolcular demişsin kim bunlar sayarmısın resimde gördüğümüz ismail ertekin ve ahmet supimi bunlar yaralı parmağa işemez menfaatleri olmadan sadece algısınız başka bir şey yok örnek jelibon bulduk gaz bulduk petrol bulduk tooğ var aç yok almanya bizi kıskanıyor ulan bi bitmediniz nasıl bir hayal aleminde yaşıyorsunuz sanal kölelikte bu olsa gerek

    3
    1
 2. ulan adanur futbolcuları satıp kulübün paralarını cebine araklamadın mı da şu anki yönetime laf atıyon iyi kötü bir başkanımız var ali ayla 2nizin ne faydası olduda konuşuyonuz bursasporu bu kadar borç batağına sokan siz 2nizsiniz

  66
  19
  1. @Rustem yorumuna yanıt olarak

   tabi cınım , adanur gelmeden önce borç sıfır, kasada 500 milyo para vardı dimi… hey Allahım ya, biraz mantık adam diyor ki acemiydik tecrübesizdik telafi içi 3m euro bağışladık diye …3 m euro 90 m.tl civarı yapar… hadi güny versin bakalım 9 milyon tl veremez çünkü yok… emin başkanı o çorbacı amigo ve tayfası rahat bırakmadı zorla istifaya sürüklediler sonrada bırakıp kaçtı diye çamur attılar….not. emin adanuru ne tanırım nede bir işim oldu yani çorbasını falanda içmedim sadece doğru olanı savunuyorum.

   2
   2
  2. @Rustem yorumuna yanıt olarak

   Emin Adanur genel kurul kararı olmadan Derneğin malını (futbolcuları) satıp paraları da “borcuna” karşılık zimmetine geçirip kulüpten kaçtığı için bu dosyaların ucu da ona dokunur diye korkuyor herhalde. Dernek parasını, binlerce insanın parasını yedi bu adamlar. Hesabı sorulsun!

   67
   10
 3. “sürekli birilerinin geçmişte 100lerce kez kabul ettiği pişmanlıklarını yüzüne vurup, camiayı kışkırtmaya çalışıyorsunuz” ne demek ekip lideri? babanın dükkanı mı burası? çatır çatır hesap vereceksiniz, yok öyle pişmanlık mişmanlık… “Üç milyon verdim” diyor bir de, götürdüğün kaç para?

  61
  29
 4. Doğru en azından kayyum olarak gelen kişi giderdi koltuğa yapışmazdı

  Recep Günay’ın kaldığı her saniye her dakika Bursapor’un aleyhine işliyor

  30
  55
  1. @EMRE16 yorumuna yanıt olarak

   Bu kayyum kalma olayı yalan Recep günay kendini haklı göstermek için dedi onu, sonra anlaşıldı ki aslında kalmıyormuş, eski yönetimden 3 kişi onu için istifa etmemiş, başkan seçileseye kadar kongreye gidilecekti.

   20
   10
  2. @EMRE16 yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim, bu yönetim gökten inmedi ki, Divan urulunun kontrolünde, genel kurulun (az sayıda da olsa) tercihi ile geldi. Tüzük gereği böyle oldu. Keşke birileri madem başarılı idi (?) Bırakıp gitmeseydi de bunlar gelmeseydi! Yani her şey prosedürü uygun oldu. Recep bey ve yönetim kurulu bırakır veya bırakmaz bekleyip göreceğiz.

   28
   5
 5. Ya çok merak ediyorum. Seçime 2 gün kala nereye kayboldu tüm diğer başkan adayları? Bi tane daha vardı. 200 mio TL’si var diye haber yapılıyordu burda. Şimdi kimsenin bu lafları söyleme hakkı yok. Herkes bi naz böceği olmuş.

  30
  4
 6. herkes konuşsunda çekleri alıp kaçan adayım felan diye reklam yapıp sonrada olmayan tip çıkıp boş yapmasın

  26
  4
 7. Buralara düşmemizdeki en büyük sebeplerden birisin emin adanur Yaptığın rezilce transferler ve ardindan futbolcularımızı satarak aldığın çekler Bursaspor’u 2.lige düşürdü.Ama bu açıklamanında sonuna kadar arkasındayım recep gunay klüpte durdukça Bursaspor kan kaybediyor Hazırda maddi olarak güçlü bir aday varken bu kadar klübü sahiplenmesi art niyet değilse nedir?

  18
  8
  1. @Greenwhite yorumuna yanıt olarak

   Hiç kimse emin adanur kadar kan kaybettirmez kulübe . Bütün şehir biliyor bu tipin nasıl bir dolandirici olduğunu. Evet recep günay kulübe çok birşey katamaz ama kulübün malını calmaz ama hırsızlığın olduğu yere kimse gelmez

 8. Transferin kalkması için tutan para 7 milyon dolar Aslında Bursa için basit bir para aliağa’yı da bu parayı ödemeye hazır Recep Günay şu an hata yapıyor neden böyle yapıyor bilmiyorum ama şu an Bursaspor’a zarar veriyor dolar Yarın 35-40 lira olursa nasıl ödenecek Bence müthiş bir günaha giriyor Recep Günay Bürokrasi buna dur demeli Bursa’nın

  14
  12
  1. @Zeki yorumuna yanıt olarak

   Ali ay odemicek borç vericek borcuda TL üzerinden değil döviz üzerinden vericek sonra kulübün gelirlerine temlik koyduracak

  2. @Zeki yorumuna yanıt olarak

   çok doğru demişsin doları recep günay çıkartıyor o yüzden bursasporun borcu artıyor zamları da allah yapıyor milletin anası bu yüzden ağlıyor bursasporun parasınıda aliler eminler çalmadı durduğu yerde buhar oldu bursasporu beşli çetenin kurnazı nihat özdemir düşürmedi ayağı takıldı bursaspor öyle düştü otopark çalışmıyordu belediye bursaspora yük olmasın diye elinden aldı bursasporun arazileri boş boş duruyordu bu yüzden ali baba çiftlik kursun diye ona peşkeş çektiller ama günaha giren recep günay ne güzel dünyamış yaaa ulan memlekete yeni ayetler gelmişte haberimiz yokmuş tövbe estafurlah dolar isterse 100 tl olsun umurumda değil bu sisteme oy verenler düşünsün verenlerde şimdi ağlamasın nasıl diyorlardı çocuğun rızası varmış bir seferden bir şey olmuyormuş bursanında rızası var bir seferden bir şey olmaz neden ağlıyorsunuz

   4
   1
 9. Bırakın klavye kahramnalığını. Parası olmayan adamın bu kadar borç batağındaki kulübü nasıl kurtaracağım inanan varsa aklına şaşarım. He bundan öncekilerin yaptığı çok büyük hatalar ve soygunlardan dolayı bu ŞAMPİYON KULÜP bu halde o ayrı. Ancak şu anda beş parasız biri bunu düzeltemez bu da bir gerçek. Vergi borcunu biri ödeyecek vakıf köyün giderini başka biri yok onu biri bunu biri böyle gitmez. Kampa götürecek paran yoksa o kutsal koltuğa oturma…

  14
  16
  1. @CROCODIL yorumuna yanıt olarak

   o kutsal koltuğa parası olmayan ama adelet yerini bulsun diyen biri yakışmıyor ama bursasporu soyup soğana çeviren biri rahat rahat otursun dimi helal olsun size ne delikanlısınız bir fıkra var bilirmisin hatırlatayım tıpış tıpış gelişinden diye başlar

   4
   1
 10. Ulusal basında ,internet sitelerinde Bursasporu rezil etmekten başka bir içe yaramıyor bütün bunlar, yorumları okuyorun bir tane dostumuz yok.

  12
  4
 11. sn. adanur 3 milyon euro bağış yaptın ama belki de kulübü 30 milyon euro zarara uğrattın.
  bu konular da ali ay da senden farklı değil.
  Bursaspor Kulübü paralı insanların deneme tahtası, egoların tatmin edildiği, reklamlarının yapıldığı bir yer değil.
  ikinizin de iyi niyetinize bir şey diyemem.
  bunun doğru olduğunu kabul etsek bile bu durum Bursaspora verdiğiniz büyük zararı, yani işlediğiniz hata, ve günahları hafifletmez.
  recep aydın mı? o da aranan kan değil. o da öncekilerin başka bir versiyonu..!

  kurtuluş için camianın donanımlı ve güvenilir bir ORTAK ADAYINA! ihtiyaç vardı.
  bu aday daha 1 yıl önceden belirlenmeliydi ama biz bu süreci ağustos böceği misali lak-lak la geçirdik.
  ehhh tabi bu kadar bu kadar sabırsız, skorcu ve baskıcı bir medya ve taraftar olunca yaşananlar kaçınılmaz oluyor.

  valla inanılır gibi değil.
  A- şehrin göbeğinde 45 bin kişilik stat.
  B- 4 milyonluk bir sanayi ve futbol kenti.
  C- vakıfköy gibi 1 e 10, 100, hatta 1000 veren bereketli bir tarla.
  D- kaynak desen sınırsız.
  ancak koskoca şehir, bunları yönetecek ”ADAM GİBİ BİR ADAMI!” bulup çıkaramıyor..!

 12. Emin Başkanım, keşke böyle bir çıkışta bulunmasaydiniz! Genç yaşta başkan olup acemilikler yaptığınızı kabul etmek erdemliktir fakat acemiliginiz devam ediyor. Bu yönetimin kimsesilikten geldiğini söylüyorsunuz, dogru, takımı belediyeciler bırakıp gitti arkasındaki malum taraftar grubu hala bu yönetimi kabullenmedi ve arasis içinde. Emin başkanım, kurul öncesi takımı sahipsiz bırakmam, ADAYIM diyerek bir çıkış yaptınız şahsen çok sevindik ve umutlandık. Kısa süre sonra ra da adaylıktan cekildiniz. Adama sormazlar mı ne oldu da cekildiniz. Birkaç eleştiriye pabuç bıraktınız! Bu mevkilerde görev alan herkes eleştiriler de ogulur de. Adaylıktan çekilmemiş olsaydınız şu an başkan Sizdiniz! Sizin de eleştirdiğiniz bu konular olmayacak ve sadece futbol konuşuyor olacaktınız. Bu yönetim, sizin ve Ali Ay in aday olmamasından dolayı geldi. O an doğru olan buydu. Yeni yönetimin, geçmişle ilgili yaptığı çalışmalardan gocunan kişiler akıllarda bir pürüz mu var sorusu uyandırıyor. Pir pürüz, bir kara leke yoksa varsın arastirsinlar başkanım. Şunu unutmayın, bugünkü yönetim sıkıntısı veya zafiyeti varsa sebeplerinden biri de sizsiniz. Toplanan imzalar ve yapılan baskılar neticesinde kurula gitmeleri uzunca bir süre alır. Siz kararınızı verin bu taraftarın büyük bir kısmı tecrübe edinmiş Emin Adanur başkanının arkasında durur, önce siz kararlı olun!

 13. sayın emin adanur sizde bursa spora başkan olduğunuzda sizi de destekledim ne memleketine baktım ne kazancına nede yaşına başına biz bursasporu sevenler olarak başımızdaki başkanı bursaspordan dolayı destekleriz eğerki sen başkanlık döneminde gençliğinin vermiş olduğu heyacan ve heyezanla taraftarların ağzına bakarak yanlış yaptın gerçek bursa sporlular seni asla suçlamadı hatalarını düzelte bilirmiydin evet senin başkanlıktan nasıl indirildiğinide biliyoruz ama öyle bir zamana geldikki düşüne biliyormusun doğal gaz kesik sular kesik vergi yapılandırılmasının ilk taksidi ödenmemiş eksi 6 puan kapımıza dayanmış ve böyle bir zamanda ne ali ay nede siz başkan olmak için o gün orda yoktunuz evet recep günayı tanımayız etmeyiz ama siz tanıdıklarımız nerelerdeydiniz hiç biriniz ortalıkta yoktunuz adama diyorsunuz ki 300 kişinin gelmesiyle başkan oldunuz bu kongre süreci benim bildiğim 1 ay öncesinden üyelere haber verilir bursaspora sahip çıkmak için 3000 kişi orda olsaydınız neredeydiniz söyleyeyim o üyeler bursaspor için kılını bile kıpırdatmadı recep günayı herkes güçsüz parasız zannediyor vurun abalıya hesabı nasıl olsa cebinde parası arkasında siyasi güçü yok peki emin adanur sana sorarım recep günaydan önceki yönetime neden sesiniz çıkmadı onuda söylileyeyim urfanın kazanmasıyla ligde kaldık siz bunu başarı olarak gördünüz veya siyasi gücü var diye bir yeriniz sıkmadı ondan konuşamıyordunuz şimdi ise recep günaya sallamak kolay dimi sizi savunduğum ve sizi desteklediğim yorumlara ve iyi niyetime lanet olsun ben bir hata yapmışım ama bu hatadan dönmesini bilirim ve sizinle ilgili bu saatten sonra ne konuşurum nede bağlı bulunduğum şirketin işlerini sizin firmanızla yaparım yanılttın bizi hemde çok yanılttın EMİN ADANUR beyfendi senin recep başkan için yapmış olduğun bu yorum bundan sonraki hayatında sürekli önüne çıkacak bu bursada bursasporlu çok ama menfaat gözekmeksizin bursasporu sevenlerde çok unutmayın menfaat gözekmeksizin bursa sporu sevenler için bursasporun bir tl sini hiç edenlerden hesap sormaktır dünyanın hiç bir yerinde ve ülkesinde namus para değildir namusu parada arayanlar bursa spordan uzak dursunlar çünkü 3 tl fazla verene neyini satacaklarını biliyoruz

  4
  3
 14. Arkadaşlar biraz gerçekleri
  Konuşalim artik
  Recep Başkan Özer-Hasan-Kubilay ve
  Enver Cenk ile anlaşmayarak
  Üstelik Kubilaydan 1.5 milyon tl
  Bonservis bedeli alarak kulübün
  Kasasindan çikmasi gereken
  22-23 milyon tl bedelin çikmamasini
  Sağlamiştir yani olmayan para
  Dogal olarak borç binmemiştir kasaya
  Peki ne yapmiştir tamamen vakifköy
  Patentli bir kadro ve hoca ile anlaşmis
  Komik rakamlar alan gençlerin maaşlarini
  Yükseltip onlari motive etmis
  Kadro ve teknik heyeti 22-23 milyon tl
  Maliyet ile kurmuştur bu maliyeti de
  Karşilayacak olan sponsorlardir
  Şimdi önümüzdek 200 milyon tl tutarinda
  Olan tahtanin müsebbibi %65’lik
  Pay sahibi yani 130 milyon tl borçlanip
  Ödeme yapmayan Emin Adanur ve ekibinin
  Biraktigi bir lekedir.
  Emin-Mesut ve Ali amcanin hatalari ve
  Sözleşme yapip taahhüt edip de ödemedigi
  Borçlar yüzünden tahta açilamamakta ve
  Transfer yapilamamaktadir
  Simdi de gelmis sosyal medyadan
  Emin arkadaş ayar vermektedir
  Bursasporu soyanlar, gayrimenkullerine
  Çökenler, ödeyemeyecegi sözleşmelere
  İmza atanlar bellidir bu kulübün
  Tüyü bitmemiş yetiminin hakkini
  Arayanlar her daim yaninizdayiz
  Yeter ki dogru bildiginizden sapmayin

 15. Recep gunayı sonuna kadar destekliyorum yorumlara bak parası yokmuş sanki büyük takımız kadron bellli sanki hedefimiz mi var işiniz gücünüz para herşey paramı vizyon karakter güç

  2
  1
 16. Recep Günay yeterli maddi imkanlara sahip mi? Tabi ki sahip değil bunu görmek için allâme olmaya gerek yok. Şimdi bakıyoruz eski başkanlar zehir zemberek açıklamalar yapıyor. Arkadaşlar biri bu adamları rehin mi aldı kongre döneminde? Biri kafalarına silah mı dayadı? Bugün “istifa etttt” diye bağıranlar niye aday olmadı? Biri bana bunun mantıklı izahatini yapsın. Paralı başgan olcak ağbi yea diyenler, bu kulüp kimlerin zamanında rezil rüsva edildi? Bu futbolcu, vergi, personel ve yönetici borçları kimlerin zamanında yapıldı? Bu kulüp gırtlağa kadar borç içindeyken kimler ödenemeyeceğini bile bile hangi futbolculara sözleşmeleri havada imzalatıp bizi üç kağıtçı menajerlerin oyuncağı etti? Adamın teki kulübü kepaze edip bi kamyon borç takmış yıllar sonra parasını kurtaramayacağını anlayınca kahraman edâlarında çıkıp, şu kadar alacağımı sildim, işte biz gerçek Bursasporluyuz diyor bazılarıda avuçları patlayana kadar alkış tutuyor. Yahu nerdeydi bu adaylar kongrede nerdeydi kardeşim? Ev yanarken karşı kaldırıma oturup çekirdek çitleyenler, yangına kovayla su taşıyanlara küfür edip böyle yangın mı söner diyor. Yahu birader eski başkanlardan biri kongrede adaydı da seçilmedi mi ne oldu? Hele şu soruları cevaplayıp durumu bir açıklayın bakalım pek saygıdeğer eski başgan severler.

 17. Aynı şeyleri duymaktan sıkıldık artık. Bu durumu herkes biliyor. Çözüm transfer tahtası açılmayacak ama her hafta bir liste çözüm bu olmaması gerekir. Tüm takımların borçları var. Bu takıma güvenelim ama küme düşme korkusu değil garanti küme düşeriz. Çözüm transfer yapılması

 18. arkadas bir seyi anlamakta zorlaniyorum bilmiyorum bir kulubde yöneticilik yaptinizmi o kadar kolaymi zannediyorsunuz bütün yöneticileri sucluyor bu adam bence sorunlu arkadas klubun müdürü var denetleme kurulu var nasil para kaciracaklar arkadas madem böyle birsey vardi niye bu zamana kadar bekledi arkadas dava etmedi sonra bence bütün yapilacak bütün davalardan bir bok cikmacakdir sadece kulüb zaman kaybedecekdir yazik son kardes bizi sampiyon yapmis ibrahim baskani hapise attiran bu zavalli sorunlu deyilmi arkadas ibrahim baskana yapan adami niye sahip cikiyorsunuz anlamiyorum arkadslar büyük takim olmak istersen büyük oynacaksin iyi oyuncu almalisiniz bazen bütün takimlarda oldugu gibi her transfer tutmaz onun icin sportifdiröktörlen uzun seneler calismalisin scaunt ekibin olmali malesef bizim bunlari yapmadigimiz icin böyle hatalar yapilmistir bizim suan ali ay gibi parasi olan birine ihtiyacimiz vardir receb gene davalarina baksin arkads bizim devre arasi 200 milyona ihtiyac var bunu bulamaz receb ben inaniyorum ali baskan iyi bir bursasporlu bunu yapacakdir ona sans vermek lazim böyle herkesi elestirirsek sonumuz FK olur

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu