Siz bizim dengimiz olamazsınız! 2-3

Dk 10′ Sol kanattan Curenca ile gelişen Bursapsor atağında, Cuenca ceza sahası içerisinde ön direkte bulunan Tom De Sutter’i topla buluşturdu. Tom De Sutter kafa vuruşunu yaptı ancak top arka direğin yanından dışarı çıktı. 

Dk 12′ Rakip yarı sahada topla buluşan Traore rakip ceza sahası önünde sol kanattan bindiren Emirhan’a bıraktı. Emirhan şunutu çekti ancak top az farkla üstten dışarı gitti.

Dk 13′ Sol kanattan ceza sahası içine giren Emre Taşdemir kaleci ile karşı karşıya kaldı ancak topu ayağından açınca tehlike büyümedi.

Dk 36′ Gol!.. Eskişehirspor golü buluyor! Ömer Faruk ceza sahası içinde sol çaprazdan kaleci Harun’un üzerinden topu aşırtma bir vuruşla ağlarla buluşturuyor. 

Dk 45′ İlk yarı sonucu: Eskişehirspor 1-0 Bursaspor

Dk 51′ GOOOOOLLLL Bursaspor Bakaye Traore ile eşitliği yakaladı. 

Dk 56′ Eskişehirpor’da oyuncu değişikliği çıkan oyuncu Ömer Faruk Canbirdi yerine giren oyuncu Vladyslav Kulach

Dk 62′ Furkan Emre Ünver rakibine yaptığı faul nedeni ile sarı kart gördü

Dk 67′ Eskişehirspor’da oyuncu değişikliği çıkan oyuncu Sebastian Pinto yerine giren oyuncu Axel Meye

Dk 68′ Bursasporumuz ikinci gole çok yaklaştı. Rakip ceza sahasında topla buluşan Tom De Sutter şutunu çekti kaleciden döndü tekrar topla buluşan Tom De Sutter şutunu tekrar çekti top tekrar kalecide kaldı. 

Dk 69′ GOOOOOLLLLL Bursaspor Kubilay Kanatsızkuş ile öne geçti 2-1 

Dk 74′ Bursaspor gole çok yaklaştı. Rakip ceza sahası önünde topla buluşan Mert Örnek kaleciyi geçti vuruşunu yaptı ancak top üstten dışarı gitti.

Dk 88′ Eskişehirspor Kamil Ahmet Çörekçi’nin penaltı golü ile eşitliği yakaladı 2-2 

Dk 89′ GooooooLLL Bursaspor Tom De Sutter ile yeniden öne geçiyor. Şimdi durum 2-3 

Dk 90′ Karşılaşmanın sonunda en az 4 dakikalık oynanmamış süre oynanacak. 

Dk 90+3′ Stadyumda ışıklar gitti. 

STAT: Eskişehir Atatürk

HAKEM: Murat Erdoğan

BURSASPOR: Harun Tekin, Erdem Özgenç, Furkan Emre Ünver, Tomas Sivok, Emre Taşdemir, Furkan Soyalp, Emirhan Aydoğan, Bakaye Traore, Isaac Curenca, Aydın Karabulut, Tom De Sutter

Yedekler: Okan Kocuk, Dany Nounkeu, Mert Örnek, Talha Çalışkan, Kubilay Kanatsızkuş, Yunus Öz, Berke YılmazT.Direktör: Hamza Hamzaoğlu 

 

ESKİŞEHİRSPOR: Sinan Ören, Sezgin Coşkun, Anıl Karaer, Kamil Ahmet Çörekçi, Aytaç Öden, Dorukhan Toköz, Anel Hadzic, Ömer Faruk Canbirdi, Tornike Okriashvili, Mehmet Murat Uçar, Sebastian Pinto

Yedekler: Mehmet Orta, Mehmet Feyzi Yıldırım, Figueras Montel, Furgan Polat, Buğra Temel, Vladyslav Kulach, Axel Meye

T.Direktör: Samet Aybaba

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu