Siyah formamızla sahadayız

Bursaspor'un Yılport Samsunspor maçında sahaya çıkacağı forma belli oldu.

Bursaspor‘un sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım şöyle;

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İnşallah mübarek cuma günü yüzümüzü güldürür ve 3 puanla şehre dönersiniz,dualarımız sizinle her vurduğunuz gol olsun temennisiyse başarılar

  42
  7
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Eser, gördün mü bak nooldu? Emin efendi giderse bu kulüp sahipsiz kalır, sürünürsünüz yok olursunuz falan diye yazıyor ve, Muşlu Emin’inm bi taraflarını yalıyordun. Bak şimdi nooldu? Emin paket yapılıp gönderildi ve kulübün üzerindeki ölü toprağı kalktı. Para ödendi, tahta açıldı, baba gibi transferler yapıldı. Pertev yok, yancı Barışıcı yok. Her şeyden öte umut var. Emin zamanında bu sene kesin düşeriz şeklinde olumsuz kasvetli bir hava vardı, şimdi herkesin içi kıpır kıpır. Umut var. İnşallah gelecek daha da güzel olacak. Bursaspor bu şehrin yüz akıdır. Ona kimse halel getiremez. Kıyamaz. En son anda birileri çıkar, omuz verir ve Bursaspor’un yok olmasına asla müsade etmez. Eğer gerçek bi Bursa çocuğuysan bunu biliyor olman gerekir. Çekleri alıp kaçan dansöz başkan gibi sen de çakma bi Bursalı isen bunları bilmemen doğal. Hadi Allah yolunuzu açık etsin kardeşim. Alayınıza maden suyu.

   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Eser kardeşim, bazıları bu duaya, bu temenni ye niye ( eksi) atmış olabilir? Renktaş olmayan birileri dahi bunu yapamaz! Acaba başka illerden mı, veya zamanında yenerek canlarını yaktığımız takımlardan mı? Ne dersin?

    9
    2
   3. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Arkadaşiniz Bursaspor’umuzun yenmesi için dua etmiş Amin diyoruz takımın başarısını istemeyen duaya bile eksi veren tipler var bu platformda ! Ateist bile olsa Bursaspor için Amin der eminim…! Çünkü mevzu BURSASPOR…!

    26
    8
  1. @fff yorumuna yanıt olarak

   Rasim Öztekin ölmedi mi ya? Ha pardon Yasin Öztekin demişsin. Evet o şerefsizde Bursaspor balı vardır. Kayseri Erciyes’te oynarkenden beri Bursaspor’a hep yazar. Bi keresinde GS forması ile Ankara’daki Süper Kupa finalinde bize saçma sapan bi gol attı, 1-0 yendiler kupayı aldılar. O gün kalemizde Mert Günok vardı. Bu Yasin ipnesi sağ kanattan topu sürüp, alakasız bi şekilde bi şut çıkardı, Top yerden sekti. Mert Günok gene dana gibi yere yatınca top önünde bi sekti, lap diye bize girdi. Bizim hoca Ertuğrul Sağlam’dı. Cincon’un hocası da Hamza Hamzaoğlu idi. Hatta o gün kadro zafiyeti yüzünden Mert Örnek denen yeteneksiz oyuncumuzu Ertuğrul hoca sağ açık oynattıydı. HErif şu an Iğdırspor’da oynuyo amk. Ulan ne biçim hafıza var bende görüyonuz de mi mu bak? Aynı Emin Adanur gibi. Bursaspor’la ilgili herşeyi kronolojik olarak biliyom. Bi tek inşaattan ve yolsuzluktan anlamıyom.

   1
   1
 2. Benim için forma rengi değil içindeki oyuncunun ne vereceği bana 3 puan lazım.Rahmetli İbrahim Yazıcının dediği gibi ben tabelaya bakarım 90 dk. sonunda ne vermiş.Düşme potasından kurtulup orta sıralara gelip olursa play off a girmek.

  10
 3. Ulan bu akşam şu Samsun’a bi koyabilsek var ya. Hadi be Allahım be, noolur bi el at şu işe. Sevindir bizi mubarek gün. Hadi be Allahım be.🙏🐊

  1. @Hayri yorumuna yanıt olarak

   Bu ne biçim yorum bi’koya bilsek
   Önce Küfür ediyorsun sonrada Allahtan
   Yardım istiyorsun senin Duan kabul olurmu?

 4. Her takımın bir Hasan Kılıç ı yok.Bizi dualarımız ve evliyalarımız kurtardı.Enver cenk şahinde her ikili mücadelede yerlerdeydi.Bir puan şimdilik iyi gibi duruyor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu