Sivok “Tek ihtiyacımız birlik beraberlik”

Tecrübeli oyuncu geçtiğimiz sezonu ve EURO 2016’yı değerlendirirken bu seneki hedeflerinden bahsetti.

“POZİTİF BİR ORTAMDA ÇALIŞIYORUZ”

“Dün gece kampa katıldık. Sabah ekstra bir çalışma gerçekleştirdik. Takım dün maç yapıp izinli olduğu için Necid, Dzsudzsak ve ben bu çalışmayı gerçekleştirdik. Hamza hoca idmanda yanımıza geldi. Kısa bir konuşma gerçekleştirdik. Bizlere tatilde neler yaptığımızı ne gibi çalışmalar gerçekleştirdiğimizi sordu. Şimdi her şey pozitif bir şekilde ilerliyor. Bu şekilde devam edeceğini umuyorum”

“GEÇEN SEZON MUTSUZDUK”

“Umarım bu sezon bizim için iyi olur. Geçtiğimiz sezon bir çok şey bir araya gelerek bizlere hayal kırıklığı yaşattırdı. Biz futbolcular olarak mutsuzduk, taraftarımız da mutsuzdu. Kulüp içinde eğişimler yaşadık. Sonuçta istediğimiz bir yerde sezonu bitiremedik. Umarım Hamza hoca iyi bir takım kurmuştur. İyi sonuçlar alıp her şeyin daha iyi olacağını umuyorum”

“TÜRKİYE’NİN BAŞARISINI DİLEMİŞTİM”

“Ülke olarak Avrupa Futbol Şampiyonası’nda kötü bir sonuç aldık. Hedefimiz en kötü senaryo ile gruptan üçüncü olup en iyi üçüncüler kontenjanıyla gruptan çıkmaktı. Tabii ki takım arkadaşım ve eski takım arkadaşlarım ile maçtan önce ve sonra konuştuk. Ancak bunu başaramadık. En son oynadığımız maç Türkiye maçı olmuştu. Benim dileğim bizim Türkiye’ye elenmemizin ardından Türk Milli Takımı’nın turnuvaya devam etmesi olmuştu. Fakat Türkiye’nin de şansı yaver gitmedi” 

“HER ŞEY BİZİM ELİMİZDE”

“Yeni bir takımımız var. Timsah Arena’yı da tüm sezon kullanabileceğiz. Geçen sezon bireysel başarıya dayalı bir sistem denemiştik. Takım oyunu oynayamamıştık. Bu da bizi başarıya götüremedi. Her şey bizim elimizde. İyi bir başlangıç yapabilirsek camiamız bize destek verecektir.

“TARAFTARIMIZA HAYRANIM”

Ben Bursaspor’da olmaktan çok mutluyum. Taraftarımıza büyük bir hayranlık duyuyorum. Bursaspor’a gelmemdeki en büyük etkenlerden biri taraftarımızı biliyor olmamdır. Baskı altında oynamayı seviyorum”

“İHTİYACIMIZ OLAN ŞEY BİRLİK VE BERABERLİKTİR”

“Futbol tarihinde alınan büyük başarılara baktığınız zaman her daim takım olgusu üzerine kurulan kulüplerin kazandığını görürsünüz. İyi olduğumuz ve kötü olduğumuz dönemler muhakkak olacak. İşte o kötü günlerde takım ve camia olarak kalmamız bizim kötü günleri çabuk atlatmamıza yardım edecektir. Bizim ihtiyacımız olan tek şey birlik ve beraberliktir

 

Adnan BATIR – Muhammet Ali ÖZDEMİR Windischgarten Avusturya

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı