Sivok “Son sevgilim Bursaspor”

Bursaspor kadrosunda Beşiktaş ve Galatasaray‘dan gelen iki usta futbolcu var: Tomas Sivok ile Bilal Kısa… İkisi de Bursaspor forması giydikleri için mutlu. Ortak mesajları, yeni takımlarının da “büyük” olduğuna inanmaları…

Bilal Kısa, daha 1 yıllık sözleşmesi olmasına rağmen, sürekli oynayamayacağını hesaplayıp bonservis ödenmeden Bursaspor’a gelmiş. Henüz istediği formu yakalamış değil. Ama her maçta koştuğunu, ortalama 1.5-2 kilo kaybettiğini söylüyor. Galatasaray‘da kendisinden beklenenleri karşıladığını açıklıyor. Şimdiki hedefi Bursaspor’la en üst düzeyde başarıya ulaşmak.

Tomas Sivok biraz kırgın

Beşiktaş‘a sağlık ve sakatlık sorunlarıyla birlikte birkaç kişinin kendisine karşı tavır almaları yüzünden ayrılmış. Sivok, ‘Ben Allah’a inanırım. Başıma gelenlerin yeni bir kapı açacağını düşündüm ve Bursa’ya geldim. Burada çok mutluyum. Milli Takım’a da çağrılıyorum, kaptanlık yapıyorum. Beşiktaş’taki en iyi arkadaşım Atiba… Her zaman konuşuyoruz. Hayır, Beşiktaş benim ahimi almış değil! Öyle olsaydı şampiyon olamazlardı. Ayrıca arkadaşlarımın şampiyonluğuna da çok sevindim. Zaten formasını giydiğim her kulübün gönlümde ayrı bir yeri vardır. Son sevgilim de Bursaspor” dedi.

Attila GÖKÇE / Milliyet

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu