Sivok: Bursaspor Avrupa Kupalarında olsaydı, milli takımı bırakırdım

Milli takım kariyerini sonlandırmayı düşünüyor musun sorusuna cevap veren Sivok şu ifadeleri kullandı: ”Evet, kesinlikle milli takımı bırakmayı düşündüm. Eğer Bursaspor Şampiyonlar Ligi ya da Avrupa Ligi‘nde oynasaydı, milli takıma devam etmeyecektim. Çünkü bu kupalarda oynamak benim için çok zor olacaktı ve kulübüme %100‘ümü veremeyebilirdim. Avrupa Kupalarında olmadığımız için şu anda buradayım.”, dedi.

Tamamen Hazır Değilim

Geçtiğimiz yaz takıma geç katıldığını belirten Sivok, ”Tamamen hazır olmama rağmen, Fenerbahçe maçını kazanmayı bildik. Hazırlık kampına geç katılmamın eksikliğini yaşıyorum. Zamanla takım arkadaşlarımı yakalayacağım.”,dedi.

Sparta Prag’a gitmeyi düşünmedim

Geçtiğimiz yaz Sparta Prag‘a gitmeyi düşündün mü sorusunu yanıtlayan Çek stoper, ”Hayır, düşünmedim. Bursaspor ile devam eden sözleşmem var. Gelecek yaz neler olacağını göreceğiz ancak ailem çocuğumun okul durumundan dolayı Türkiye’de kalmamı istiyor”, dedi.

Bursasporluyuz.org

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu