Sivasspor kapıyı çaldı!

Bursaspor’da kadro dışı bırakılan oyuncuların talipleri artmaya başladı. Gerek İbrahim Öztürk’ün gerek Ferhat Kiraz’ın gerekse Aydın Karabulut’un ismi birçok kulüple anılırken, ilk ciddi atak bu sezon Süper Lig’de istediği sonuçlara imza atamayan Sivasspor’dan geldi. Yiğidoların Başkanı Mecnun Odyakmaz’ın, Başkan Recep Bölükbaşı’nı arayarak İbrahim Öztürk ve Aydın Karabulut’la görüşmek için izin istediği öğrenildi.  

 

AYDIN ANKARA’YA GİTTİ  

 

Bölükbaşı’nın, Odyakmaz’a olumlu yanıt verdiği, kırmızı beyazlı kulübün ise her iki futbolcuyu da ikna etmeye çalıştığı bildirildi. Bu doğrultuda Aydın Karabulut’un dün Ankara’ya giderek kırmızı beyazlı kulüple görüşme yaptığı öğrenildi. Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos’un da her iki oyuncu için de ısrarcı olduğu ve kadrosunda görmek istediği belirtildi.

 

KARABÜK’TE TALİP

 

Bu arada Yiğidoların her iki oyuncuyu da kiralık olarak istediği bildirildi. Mecnun Odyakmaz’ın oyuncularla görüşme talebi sırasında bu konuda da fikir alışverişinde bulunduğu ve olumlu yanıt aldığı belirtildi. Dün Özlüce’de Bursaspor yönetimiyle alacakları için masaya oturan İbrahim Öztürk ver Ferhat Kiraz’la, yine bu sezon istediği sonuçlara imza atamayan Kardemir Karabükspor’un da ciddi olarak ilgilendiği öğrenildi.  

 

YÖNETİM SÜRE İSTEDİ  

 

İbrahim Öztürk’le yapılan yüz yüze görüşmeden sonuç çıkmadı.   Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ve İdari Menajer Adil Cenkçiler dün kaptan İbrahim Öztürk’le biraraya geldi. Kulüpten alacağı olan 1 milyon lira için ihtar çekip fesih başvurusu yapan İbrahim’le yapılan görüşmeden kesin bir sonucun çıkmadığı, yönetimin ödemeler konusunda tecrübeli oyuncudan bir hafta süre istediği öğrenildi.

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu