Sivas’a Yemek Daveti

Yemekte konuşan Başkanımız Recep Bölükbaşı uzun yıllardan süre gelen Bursaspor-Sivasspor dostluğunu devam ettirdiklerini belirtti. Başkanımız Bölükbaşı sözlerini şöyle sürdürdü; “Uzun yıllar Sivasspor camiası ile taraftarlarımız olsun bizler olalım hep ilişki içerisindeydik. Rahmetli Başkanımız İbrahim Yazıcı döneminde çok sıcak ilişkilerimiz vardı. Kendileri şeref verdiler. Sivas ile olan diyaloğumuz çok güzel. İnşallah diğer takımlara örnek olur. Her takım sahada galip gelmek ister. İyi olan kazansın, dostluk kazansın” dedi.

Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz ise “Öncelikle Bursaspor camiasına teşekkür ediyoruz. Her yıl artarak artan devam eden iyi ilişkilerimiz artarak devam ediyor. Bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Sayın Başkanın da söylediği gibi geçmiş dönemlerde Bursaspor camiasıyla şampiyon rahmetli başkanımızın zamanından gelen ve bugünde devam ilişkilerimiz Recep Başkanımızla da devam ediyor. Biz de burada olmaktan dolayı şeref duyduk. İyi oynayanın da kazanacağı bir maç olursa futbol adına da sahaya güzel şeyler, Türk futboluna da katkımız olur. Puana ihtiyacımız var ama dostluklara daha çok önem veriyoruz. “ dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu