Sivas maçı’nın ardından

ERTUĞRUL: “ HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİRDİM”

Sivasspor maçının 87.dakikasında Cedric Bakambu’nun yerine oyuna dahil olan genç oyuncumuz Ertuğrul Ersoy, Bursa Atatürk Stadyumu’nda Bursaspor formasını giyme hayalini gerçekleştirdiği için çok mutlu olduğunu belirtti.

Ertuğrul şu açıklamayı yaptı; “Çok mutluyum. çocukluğumdan beri bu stadyumda formayı terletmek hayalimdi. Kendimi Bursaspor taraftarına borçlu hissediyorum. Her genç futbolcu gibi benimde hayalim altyapısından çıktığım takımda oynamak. Bugün bunu gerçekleştirdim inşallah bunun devamı gelecek.”

 

HARUN: “ DAHA İYİ OLACAĞIZ”

Başarılı file bekçimiz Harun Tekin, Sivasspor galibiyetinden dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.

Sezon başında beri güzel oyun sergilediklerini belirten Harun,  “Sezon başından beri iyi oyun oynuyorduk. Ancak bu güzel oyunu skora yansıtamamıştık. İki haftadır güzel oyunumuzu iyi sonuçlar ile tamamladık. İnşallah bunun devamı gelir. İlk yarıda pozisyonlara girdik, değerlendiremedik. Onları gole çevirebilseydik maçı daha erken koparabilirdik. Rakibimize birkaç pozisyonda verdik. Sonuçta çok şükür kazandık. Tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. İlerlediğimiz haftalarda daha iyi olacağımıza inanıyorum” dedi.   

 

BELLUSCHİ: “ ADİL BİR SONUÇ”

Arjantinli orta saha oyuncumuz Fernando Belluschi, Sivasspor maçında adil bir skorun ortaya çıktığını vurguladı. Belluschi, “İlk yarıya iyi başladık. Gol şansları da yakaladık. Fakat gole çevirmeyi başaramadık. Devre arasında konuştuk. İkinci yarıya daha inançlı, daha organize çıktık. Bence adil olan bir skorla sahadan ayrıldık. Umarım bu serimizi önümüzdeki haftalarda devam ettiririz” dedi.  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu