Sistem yok!

Yeşil beyazlılarda sorunlar azalmıyor. Haftalar geçtikçe çoğalan sıkıntılar yumağı büyüdükçe büyüdü.

 

Bazı isimlerin hala istenilen düzeye gelememesi yeşil beyazlı takımın en önemli sıkıntılarından biri olarak gösteriliyor. 

Bursaspor'un ciddi sorun yaşadığı bölgelerin başında ise orta saha geliyor. Fernando Belluschi ve Ozan Tufan'ı kaybettikten sonra bu bölgeye birçok transfer yapan yeşil beyazlılar dikişi bir türlü tutturamadı. 

EL GÜÇLÜ AMA

İşin ilginci Bursaspor orta sahada şuan tam 8 oyuncuya sahip. Ricardo Faty, Hajime Hosogai, Bakaye Traore, Bekir Yılmaz, Şamil Çinaz, Filipe Josue, Furkan Soyalp ve Cristobal Jorquera Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın elindeki isimler. 3 formaya 8 adayın bulunduğu yeşil beyazlılar'da bu bölgede sıkıntı yaşanması 'Varlık içinde yokluk' cümlesini akıllara getiriyor. 

NEREDE ESKİ JOSUE

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, 8 haftada bu isimlerden Bakaye Traore ve Furkan Soyalp'e hiç şans vermedi. Hajime Hosogai son haftalarda 18 kişilik kadroya giremezken, Faty Antalyaspor maçında yaptığı hatalarla şaşırttı. 

Bekir zaman zaman şans bulurken, Şamil'de kadroya girmeyi unutan isimlerden. Filipe Josue geçen sezonki formunu mumla aratırken, Antalyaspor maçında gereksiz yere kırmızı kart gören Cristobal Jorquera en çok tepki çeken isimlerin başında geliyor.

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu