Sıraya girdiler

Teknik direktör değişimiyle yeni hocadan forma bekleyen Sedat Dursun ve Jani Atanasov, “Her şey Bursaspor için daha iyi olacak” diye konuştular.

Bursaspor’da ilk 11’de kendilerine fazla yer bulamayan futbolcular, teknik direktör değişimi ile artık sıranın kendilerine gelmesini bekliyor. Yolların ayrıldığı Yalçın Koşukavak zamanında formaya hasret kalan oyunculardan Sedat Dursun ve Jani Atanasov, teknik adam değişikliğini değerlendirdiler. İbrahim Üzülmez ile yeni bir çıkışa geçmek istediklerini vurgulayan Sedat, “İlk haftalarda oynadım. Sonradan bazı sıkıntılar oldu oynamadım. Böyle problemler yaşadım. Kendim ve takımım adına hayırlı olsun” dedi.

BURSASPOR BÜYÜK KULÜP

Sedat Dursun, ‘Yalçın Koşukavak ile bir sorun yaşayıp yaşamadığı’ sorusunu da “Genel olarak oyun sistemine uymadığım için böyle değerlendirdi. Saygı duydum ve sıramı bekledim. Futbolda profesyonellikte bunlar olan şeyler” şeklinde yanıt verdi. Jani Atanasov da, ‘Her şey iyi olacak çünkü Bursaspor büyük bir kulüp. Bursaspor’u çok seviyorum. Yeni teknik direktörle ilgili bir şeyler söylediler. Umarım hoca iyidir. Hep beraber göreceğiz. Her şey Bursaspor için daha iyi olacak” ifadelerini kullandı.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Teknik direktör değişikliğinin yanına anılın cezası ve Selçuk,Aykut gibi isimlerin formsuzluğu bu iki ismin şansını artırıyor umarım iyi değerlendirirler ikisini de ilk 11 görmek isterim bu kadro içinde

  65
 2. İsmail sağ beke, Shehu ortasaha da daha verimli olacak… Bize acil sol açık lazım, şu an orası için elimizde İbrahim Üzülmez den iyisi yok!..

  28
 3. Bursaspor sevdalıları;EK nı Bursaspor başkanlığı için çok erken düşünmüştüm ve yönetimi hiç ona uygun değildi aslında kendiside isteyerek başkan olmadı ,RB Bursaspor tarihinde başkan olamayacak yapmammamısı gereken bir kaç kişiden biriydi en kritik dönemde başkan oldu ,AA tam bir karanlık dünyanın içinde ki kişiyi başkan yaptık arkasında YE var onu zaten tüm Türkiye biliyor bu işin siyaseti falan yok bu iş tamamen duygusal tamamen maddi sonra MM seçtik Bursaspor u başkanını mahkemeye vermiş Bursa nın en fırıldak şahsı ,Bursaspor un bu durumuna tirbüncülerde ortak oldu eskiden olsa ne EK ,ne RB ,ne de AA ve MM asla kongrede aday dahi olamazlardı bakın Rahmetli İbrahim yazıcı nın yönetiminde denge vardı Rahmetli çok güçlü ve çok çok akıllıydı sorarım size seçilen başkanları Bursa dışında kim tanır kimse peki ne kadar lobileri ne kadar etkinlikleri vardır hiç yani kendimiz çaldık kendimiz oynaduık senaryoyu da Yunus E ortaya koydu hala oynatıyor ve tabiki Menmejer Metin K da onun adamı Tirbüncüleri den kimilerini Bursasporluklarını kullandılar kimilerine çıkar sağladılar ,beslediler kimse kusura bakmasın gerçekler bunlar haaa bakıyoruz işler iyice ayyuka çıkıyor kurban arıyoruz heee sanayici baskı olmadan vermez çünki herkes biliyor Bursaspor da adalet yok sevgi yok saygı yok ,hep kumar,çıkar,menfeat ne zaman ki herkes eteğinde ki taşı ortaya döker silkinir işde o zaman işler düzelir tirbüncüler silkindi tebrik ederim aslında en büyük güçtür tirbün lakin kullandırtmadığı sürece kenndini bu şehirde ne zaman ki o stadyum da 40 bin taraftar sevdalı olur işde o zaman kimse yanlış yapamaz bu şehirde ne zaman tirbüncüler gerçekten dik durur işde o zaman kimse duramaz,bu şehirde ne zaman plan program yapılır işde o zaman gerçek başarı olur bu şehirde ki bazı basın mensupları iş adamının menejerlerin ,tirbüncünün kalemşörlüğünü yapar işler düzelir bu şehirde YÇ gibiler ne zaman Bursaspor dan uzaklaşır işler düzelir mesele YK meselesi değil di o bir piyon hemde zavallı biri İbrahim üzülmez bizim taraftar ile benim de İstanbul da olduğum maçta dahi futbolcu iken yanlışları bize olmuştur ,futbolcular onu istedi bu bir ikincisi Yk göre asla Piyon değil o da bir gerçek çünki başkan dan daha zengin dir futbolu bilir lobisi vardır onayladım mı çekimserim samimi olarak gönlüm istemedi lakin benim gönlüm MM da YK da istememişti ama oldular Bursaspor un bu yıl için 20 milyon tl ye ihtiyacı var o para bulunur ise çıkarız bu arada Bursaspor un şu an ki kadrosunda bu lig için çok çok üzerinde kaliteli ayaklarının yanında maçta top toplayıcılık yapamaycak ayaklar da var hiç kusura bakmasınlar MA,AA,İgor,,Recep,diye uzar gider tabiki menejer kurdu takımı Metin K
  Sn MM bu takım bu yıl çıkamaz ise tüm başarısızlıklar sana patlar ve öyle olur ki bu şehirde Ne EK ,ne RB ,ne AA da insan içine çıkamaz tabiki onları destekleyenler de tirbüncüler uyandı işin ucu onnlara gelmeye başladı koca takım en küçük başarızşıkda 3-5 binlere oynamaya başlaycak ve kabak onlara da patlayacak ey Yunus E..lu ,ey CÇ ey FÇ ey BTS,,DTTSO FFSO KKSO ların başkanları şunu bilin İbrahim Yazıcıya dua okunuyor on binler yolcu etti öyle böyle şampiyon yaptı peki sizler tüm kalbimle söylüyorum bedualar ile anılırsınız

  1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

   Hadi yazının içinde koymadın bari sonunda koy noktayıda, bittiğini anlayıp nefes almaya başlayalım en azından.
   Okurken nefesim kesiliyordu neredeyse

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu