Sırada onlar mı var?

Bursaspor’da Recep Günay yönetiminin oyunculara maddi olarak ödeme yapmaması pahalıya patlayacak.

Önce SGK, ardından vergi borcu taksitini ödemeyerek yapılandırmanın bozulmasına neden olarak Bursaspor’u milyonlarca lira zarara uğratan Günay yönetiminin ödeme yapmadığı futbolcular da yuvadan uçmaya başladı.

Sezon başından bu yana yeşil-beyazlı kulüpten alacaklarını tahsil edemedikleri gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuran Canberk Yurdakul, Deniz Aydın, Berat Altındiş ve Çağatay Yılmaz’ın da kendilerine verilen sürenin dolmasını beklediği ortaya çıktı.

Uzlaşmazlık Çözüm Kurulu (UÇK)’ya giden futbolcularla yeni seçilecek yönetimin anlaşma sağlayamaması durumunda önümüzdeki günlerde fesihlerin gerçekleşmesine kesin gözüyle bakılıyor.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Güle güle çok iyi futbolculardı onları çok arayacağız. Bursasporu ligin dibine attılar şimdi kaçıyorlar anladılar düştüklerini o çok kıymetli menejerleriniz şimdi size paralı takım bulurlar.

  20
  5
 2. He vallahi he billahi her gelen sözde yönetimler BURSASPOR ‘u dibe çakabilmek için ellerinden ne geliyorsa yapmak için birbirleri ile yarışıyorlar .

  12
  3
 3. kesin gideceklerdir.
  daha doğrusu kaçacaklardır.
  işkembeden sallamıyor, profesyonel ve amatör yapıların içinde geçen 50 yılın tecrübesiyle konuşuyorum.
  işte kaçanların gerekçeleri,
  % 20 parasal nedenler.
  % 40 şehide ki kaotik ortam.
  % % 40 gelecekten umutsuzluk.
  ”mesele sadece para değil hala anlamadınız mı?.!”
  demedi demeyin…

  12
  1
 4. Beyler kasıtlı olarak kulüpler ile el altından anlaşma bile olabilir. Yoksa kimse bu kadar inat ile koltukta oturmaya çalışmaz. Bence konunun ciddi olarak araştırılması lazım

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu