Sırada iki başkan adayı daha var!

Bursaspor’da başkan adaylığını açıklayan ilk isim Bekir Ön oldu… Yönetimle görüşen Bekir Ön aday olan ilk isim olurken, bugün de Raşit Barışıcı ve Ersoy Saitoğlu’nun adaylığını açıklayacağı öğrenildi.

60 yıllık tarihinin en zorlu günlerinden geçen Bursaspor’da mevcut yönetimin ‘aday varsa gelsin, görüşelim’ çağrısı sonrasında Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ne giderek yönetim kurulu üyeleriyle görüşen ve yapılması beklenen olağanüstü genel kurulda başkanlığa aday olduğunu açıklayan ilk isim Bekir Ön oldu. Bugün de Raşit Barışıcı ve Ersoy Saitoğlu’nun kulübe giderek adaylığını açıklayacağı öğrenildi.

İkinci Başkan Metin Genç ile birlikte basının karşısına geçen Bekir Ön, Bursaspor’un sahipsiz kalmayacağını ve birlikteliği sağlayarak yeşil-beyazlı kulübü bulunduğu yerden kurtarmak istediklerini söyledi.

Bursaspor İkinci Başkanı Metin Genç Bekir Ön’ün dışında ise iki adayın daha geleceğini ve olağanüstü kongre kararı alarak tarihleri belirleyeceklerini ifade etti. Genç, “İki aday daha varmış. Hep beraber oturacağız karar vereceğiz. Biz gerekeni yapacağız. Hangi gün diyorlarsa karar alacağız. Önemli olan Bursaspor’un önünü açmak. Benim kadar kimse Bursasporlu değildir” dedi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hangi yönetim gelirse gelsin, Recep Günay’ın eski yönetimler ile ilgili açtığı davaların takipçisi ve ısrarcısı olsun.

  Çünkü bu davalar, ben Bursasporluyum diyen herkesin sahiplenmesi gereken ve şu an içinde bulunduğumuz durumun nedeni olan davalardır.

  28
  6
 2. Sen kongirekarari almadan adam gibi baskanadayi çıkmaz ben sizde görüyorum kongirekarari almamayı Bursaspor’a ihanet eden yönetim denilen insanlar biraz insan da beceri olalacak kongireyi alacaksın süre bitene kadar devam edersiniz Bursaspor’a 10 gün geçmesine ramen Bursaspor’a ihanet eden yonetimsiniz

  10
  9
 3. bunlar ya camialarını tanımıyorlar.
  ya futbolu bilmiyorlar.
  ya da bizim bilemediğimiz başka hesapları var…

  Bursasporu kurtaracak olan BENİ BAŞKAN SEÇİN! diyen değil.
  camianın bizzat ayağına gidip BİZİM BAŞKANIMIZ OL! dediği aday olur…

  öyle biri de böyle bir bu medya ve taraftarın olduğu yerde görev kabul etmez.
  çünkü günün sonunda başına gelecekleri bilir…

  7
  1
 4. Recep günay yonetimi varsa kongire kararı alın insanları daha fazla germeyiyin ya kongirekarari almaktan neden korkuyorsunuz insanların önünü açın sadte ortalık yangın yeri insanları germeyin derhal

  3
  8

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu