Sıra sizde Sayın Valimiz!

Bursaspor Kulübü çalışanları için yanan umut ışığının sönmemesi için Bursa Valisi Yakup Canbolat'ın onayı bekleniyor.

Bursaspor Kulübü‘nün personellerinin aylardır maaş alamayıp evlerini geçindirme sıkıntısı had safhaya ulaşmıştı. Bursaspor camiasında sık sık gündeme gelen çalışanların maaşlarının ödenmesi için yapılan cılız çağrılar ise yeşil-beyazlı yönetim kurulunu bir gelişme gösterecek tarzda rahatsız etmemişti.

Geçtiğimiz günlerde Bursaspor Kulübü eski yönetim kurulu üyesi Avukat Hakan Dinçtürk, Frutti Extra Bursaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Cambaz ve Prof. Dr. Sinan Çavun büyük bir adım atarak Bursa Valiliğine çalışanların maaşlarının ödenmesi için yardım kampanyası başvurusunda bulunmuşlardı.

Yapılan bu başvurunun ardından bu hafta içinde Bursa Valisi Yakup Canbolat‘ın onayı beklenirken Türkiye‘de yaşanan birlikteliğin Bursa‘da artarak devam etmesi umut ediliyor.

2 Yorum Onay bekleyen 11 yorum var

  1. Bu hafta bile çok geç. . Hemen açıklanması gerekir. .. Çünkü evde aşın olması ocağın yanması lazım. .. DAHA NEYİ NİYE BEKLİYORSUNUZ ???? EMEĞİNİN KARŞILIĞINI ALAMAYAN EMEK Çİ KARDEŞLERİMİZİN NE SUÇU VAR ??? YARIN BİLE GEÇ. … HEMEN ŞİMDİ ADIM ATIN. .. ONLAR INDA EŞLERİ ÇOCUK LARI VAR. .. HADİ YİN HAYDİ. ..

    15
    2
  2. Transfer yaparsın adam oynamaz ama parayı çatır çatır alır he ödemezsen kalkar şikayetçi olur daha fazlasını ödemek zorunda kalırsın, ama emekçilere gelince onlar beklesin nası olsa sesi çıkmaz dersen olmaz o iş bunu gördük bu insanların ahları alınmamalı. Ortalık zaten kötü gereken yapılmalı…

    11
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı