Sio için son görüşme bugün

Montpellier'de forma giyen 29 yaşındaki Giovanni Sio'nun iyi bir futbolcu olduğunu belirten Aybaba, 'Herhalde bir görüşme olacak, biz de bekliyoruz' dedi.  

Bursaspor’da transfer çalışmaları devam ediyor. Teknik Direktör Samet Aybaba, Jires Kembo’yla takası düşünülen Montpellier’den Giovanni Sio’yla ilgili, şunları söyledi: ‘Sio iyi bir futbolcu. Fransa’da iyi işler yaptı.

Transferi gerçekleşirse fayda sağlar. İki kulüp arasındaki temaslar devam ediyor. Bu tamamen idari bir karar. Biz sadece -Bu oyuncuyu düşünebiliriz- diyoruz.’

MBOKANİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

‘Kulüp de takas yoluna gitti. Kulübün lehine bir iş olacağını düşünüyoruz ekonomik açıdan. Herhalde yarın (bugün) bir görüşme olacak. Mbokani’yle ilgili de net bir şey yok. Yönetimimiz çalışıyor.

Dünya Kupası’nın bitmesiyle beraber fiyatlar da düşecek. Mbokani iyi futbolcu. Olmazsa eğer başkasına bakarız.” Sevilla’dan Ganso transferinin zor olduğunu belirten Samet Hoca, “Ganso zor gözüküyor. Olacağını pek düşünmüyorum” dedi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. YAPIN ŞU SAMETLE 10 YILLIK SÖZLEŞME ALEM SÖZLEŞME GÖRSÜN SAMETLE KÜME DE DÜŞSSEK GÜVEN VERİYOR. DÜŞSEK BİLE FENA GELİRİZ NET.

  5
  3
 2. 2.2 milyon eu verdiği adamı kemboya trampa yapacaklar. Sıkıntı ne acaba, 2.6 lık badjiyi 700 e alan başarılı yönetim…eğer bu adamı da trampa alırsa gerçekten Ali wayın eli öpülesi kıvama gelir….Üstüne Ganso ve bi kanat harbi UEFA İnşallah tabi uefa bekliyo ceza yazmayı çıkarsak lisans verirler mi ? O ayrı mesele….

  3
  2
 3. İyi forvete çok ihtiyacımız var. Bu sene Batalla da yok. Kendi pozisyon üretebilen ve gol vuruşu iyi olan bir adam lazım bize. inşallah alınacak forvet iyi çıkar…

 4. Ya arkadaş yeter beya her gün biton transfer haberi onla görüşülüyor bu alınacak sonra adını hiç yazmadığınız Aytaç gelip imza atıyor geçen sene de aynı bu sene de başkanı yönetimi geçin bu medya ne zaman değişecek balon haberlerden milleti ümitlendirmekten ne zaman vazgeçecek???

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu