Sinan Bür’den Alinur Aktaş’a ziyaret

Sinan Bür başkanlığındaki Bursaspor’un yeni yönetimi, ilk ziyaretini Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a yaptı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş, ziyaretle ilgili şu paylaşımı yaptı:

Bursaspor Başkanlığı görevine seçilen Sn. Sinan Bür’ü ve yönetimini ağırlayarak yeni görevlerinde başarılar diledim. Nazik ziyaretleri için Bursaspor Başkanı Sn. Sinan Bür’e ve yönetimine teşekkür ediyorum.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Atilla yorumuna yanıt olarak

   Belediye yardım edince siyaset elini kulüpten çeksin diye anırıp duruyordunuz şimdi de hiç bisey yapmadı diye anırıyorsunuz. Ulan biraz onurlu olun omurgalı olun.

   7
   4
  2. @Atilla yorumuna yanıt olarak

   kaptan sinan, başkan sinan
   bursa şehri size saygı duymaktadır,
   her kapı mutlaka ziyaret edilmeli
   bursaspor göz bebeğidir.

   17
   2
   1. @Atilla yorumuna yanıt olarak

    Komikmişsin sen ya! Ama artık bu tavır nefret uyandırıyor bilgin olsun. Belediye kulübe neden yardım etsin arkadaşım, devletin ve milletin hatta tüyü bitmedik yetimin hakkını mı istiyorsun? Taraftar dediklerin ( hadi seni katmayayim) her maç olay çıkartacak, gelirden fazla ceza almamıza sebep olacak ve doğru secemedigin başkanlarla birlikte kulübü borç batağına sokacak, sonra belediye bizi kurtarsın, yok ya!! Yine de kendi müdürünü başkan yaptı da kaç sezon müsade ettik kalmalarına, istifalarını Diyarbakırlılar mı istedi, sen istedin! Önce biz adam olacaz kardeş, ben bile serserilik yaparsa oğlumun harçlığını kesiyorum hatta cezalandırıyorum. Biz böyle her görev alana küfür etmeye devam edersek kimse kalmayacak etrafımızda, amatöre düşmek istemiyorsak önce biz profesyonel olacağız çaresi yok başka. Topcuya hakaret edip, başkana yönetime küfür edip, taraftara çorbacı

    8
    3
    1. @Ahmet1966 yorumuna yanıt olarak

     Taraftara çorbacı deyip, liderine belediyeden maaş alıyor diyerek olmuyor bu işler,
     Böyle rezil durumdaki takıma başkan olmaya çalışana saygı duyalım, gencecik topçulara sevgi gösterelim, tarafyar olarak birlik olalım, olamiyorsak geçmiş ola.

  3. @Atilla yorumuna yanıt olarak

   Göğsümüzdeki forma reklamı nı bile alinur Aktaş verdi adamı beğenmezsiniz siz önce küfür edip takıma maddi manevi zarar vermeyi bırakın borcunuzun yarısı taraftar yüzünden

   28
   21
   1. @Gülbahçeli yorumuna yanıt olarak

    vermesin elini atmasin ki atmiyor zaten kostek olmasalar o bile yetecek ne destegi ya adam varini yogunu tek ilce inegole aktardi be geldiginden beri bi bak soyle geriye donde bu sehirde ne yapildiysa eski donemlerde yapildi bursaspora gekdigi gibi elinden aldiklarini hatirla neymis gogus sponsoruymus valla billa ne diyim size ben ya

    8
    17
 1. sn. belediye başkanı,
  kibarca gönder. belediyelerin görevi kulüpleri kurtarmak değil.
  bunlara kaynak sağlasanız saçma-sapan transferler ile çar-çur olup gidecek.
  kaldı ki o kaynaklarda saçı bitmemiş yetimlerin hakları var.
  siz o kaynakları ve mesainizi biz Bursalıların refahına harcayın.
  bırakın kulübü kimler bu durumlara düşürdüyse onlar çıkarsın.
  mesela,
  taraftar kulübünü çok seviyor, başarısını istiyor ve bunda samimiyse önce stadını doldursun. oradan küfürleri kaldırsın. ülke gündemine girsin. marka değerimizi yükseltsin işte o zaman başta isim hakkı olmak üzere o stadın bütün ticari alanları para basar. o para da kulübün 7 sülalesine yeter.

  iddia ediyorum. ben Bursasporluyum. hem de burada ki bir çok kişiden daha iyi Bursasporluyum.
  bu kulüp sırtını belediye ye, sermaye ye ve devlete dayamamalı.
  bu kulüp kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmeli.
  bunun için ayağını yorganına göre uzatmalı.
  spor kulübüyse gelirleri de stadından, yetiştirdiği oyuncuların satışı gibi sportif alanlardan gelmeli…
  eğer belediye kendi bütçesinden kulübe 1 kuruş aktarırsa bu şehirde yaşayan ve bu takımı tutan biri olarak hakkımı helal etmiyorum..

  19
  6
 2. Atilla recep kılıç kardeşlerim o kadar kısa öz tanımlama yapmışsınızki helal size yorumlarınız cuk diye gediğine oturmuş katlı otoparkı kulübün elinden alan bu şahıstan medet ummak acizliktir gidecek bursayı bursalı bursasporlu yönetecek o zaman zaten bursaspor düzlüğe çıkacak

  16
  22
  1. @Sedo 63 yorumuna yanıt olarak

   Alinur AKTAŞ başkan hem BURSA’LIDIR HEM DE SAPINA KADAR BURSA SPORLUDUR. SEN KİMSİN Kİ, BURSA İÇİN GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞAN BAŞKANA, CAHİLCE ATIFTA BULUNUYORSUN. ÖNCE SEN NE KADAR BURSALISIN VE BURSA SPORA NE KADAR KATKIN OLDU DA, BÖYLE CAHİLCE BİR YORUM YAPABİLİYORSUN?!

   11
   17
   1. @Sen yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor bitişik yazılır Bursa spor yazılmaz. Bursasporludur , Bursalıdır gibi yazılır. Bursa’lıdır olmaz. Üstten kesme (apostrof) ile ayrılmaz.

    5
    1
 3. YİLLARDAN BERİ HEP AYNİ TANGO KURU BİR TESEKKURLE OLMUYOR İCRAAT GORMEK İSTİYOR BURSAVE BURSASPOR TARAFTARİ..

  12
  18
 4. Bu takım sizin şehrin sembolü ister sayip cıkın ister kendi haline bırakın size yazar başarı da başarısızlık ta

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu