Sinan Bür: Kulübün içi bomboş!

Bursaspor Kulübü Başkanı Sinan Bür ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde kadın taraftar gruplarını ağırladı.

Başkan Sinan Bir toplantıda yaptığı kısa konuşmada “Seçime girerken bir kaç öncesinden çalışmıştık. Eski yönetimin bu işi götüremeyeceğini biliyorduk. Öyle bir miras aldık ki; kulübün içi bomboş. Personele, oyunculara, kurumlara borç var. Bizde de para yok ama biz şehre güvenip geldik.” dedi.

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sayın Başkan kulübün içinin bomboş olduğunu artık yedi düvel öğrendi zaten,
  Sizde para yoksa neden geldiniz madem diyecem ama Sayın Günayla kıyaslayınca
  Bu serzenişimden vazgeçiyorum, sizin yapmanız gereken projeler üretmek
  Şehrin desteğini kazanmak, yapın bir bağış kampanyası herkes destek versin,
  Şahsım adına Bursaspor kulübüne 1.000 tl bağışlamak istiyorum ama malum
  Bu tarz bağışlar etkiyle, teşvikle oluyor, ben ve benim gibi sevenler
  Mücadelenizi görsünler zaten destek vereceklerdir.

  46
  7
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   “Güüüünaydııın” yani 2,000,000,000 TL Naylon Fatura Borç var birde eski yönetim ve yöneticilere teşekkür etmiyorlarmı görevi devir alırken tam Banker Bilo filmi gibi içini boşaltık ama birde bize sor neden hortumladık 🤣

   12
 2. Bu şehre güvenip geldin de gelirken bazı şeyleri kesinleştirip öyle gelseydin. Para yok dedin tahtayı açmıcaz dedin ama yine seçimi kazandın. Bence Raşit Barışıcı ve ekibine yazık oldu. En azından paralı bir yönetimdi

  41
  5
  1. @Mudanya yorumuna yanıt olarak

   Ulan sen Mudanya’dan yazdığına göre kesin Hatçe Recepsin. Sinan Başkan parasız pulsuz, vaatsiz falan nası koydu ama senin adaya? Tam iki kat oydan fazlasını aldı. Hey koçum benim bee. Büyük Kaptan.

   5
   34
   1. @Jawitt yorumuna yanıt olarak

    Koçum benim sinan bürü destekleyen kesim belli amaçları belli yapacakları belli. Sinan bür başkan ama aslında başkan ali ay mı demeliyiz yoksa ? Açılan davaların takibini yapacakmısınız. Senin adaya nasıl koydu demişsin ya. Senin gibi adamların ben gerçekten bursasporluluğundan şüphe duyarım. Selim kurtulan zamanında çok doğru söylemiş. Çorbacılar sizi

    17
    4
   2. @Jawitt yorumuna yanıt olarak

    kardeş hatçe recep dediğin adam en azından davasından dönmedi Sinan bürün Bursasporluğunu tartışmam ama az aklı olan bu işi yapacak potansiyelde biri olmadığını idrak edebilir. Nasıl koymuş demişsin ya doğru bencede öyle bir koymuş ki takım 3.lige düştü. Sen ve senin gibiler bu halde takım. sizin gibi geri kafalılar bu takıma doluştuğu sürece bu takım düzlüğe çıkamaz. Hadi eyvallah

    21
    4
 3. madem para yok niye geldiniz..herkez biliyordu kulupte para olmadığını..para olsaydı seçim olmazdı..seçimden önce niye söylemediniz para olmadığını şehre güvendiğinizi..davaları geri çekmeyemi geldiniz..paranız yoksa işgal etmeyin gündemi yol alın

  34
  5
  1. @AAA yorumuna yanıt olarak

   Koskoca futbolcu fabrikası başarılı klüp bu hallere nasıl geldi, kim bu paraları arazileri yedi içti, gidelim onları araştırıp hesap soralım demiyor. Ama bunların bedelini Bursa halkı cebinden öder belki diye güvenerek geldik deniliyor… Rg soymuştur belki, o geldiğinde zaten kulübün kasası doluydu, taşıyordu ama Rg buna rağmen ödeme yapmadı, başarısız oldu, üstüne üstük 6 ay da 2 milyar da borç yapmış yeni para ile:))

 4. kulübün içi bomboş!
  bunu ben bile biliyordum be kaptan!
  eski yönetimin yönetemeyeceğini bildiğin gibi, kulübün içini de bilmen gerekmiyormuydu?

  bizde de para yok. biz şehre güvendik!
  siz böyle bir güveni hissettiniz mi?
  size güven ve destek garantisi verenler oldu mu?
  olduysa bunlar kim?
  ya da şu ana kadar neredeler?
  yok olmadıysa Vallahi büyük cesaret!..

  bana sorulacak olursa,
  ŞEHRE GÜVENENLER!
  değil,
  ŞEHRİN GÜVENDİKLERİ!
  bu kulübü bataktan kurtarır ve ileriye taşır.

  yani,
  ORTAK AKLIN, ORTAK ADAYI ŞART. diye düşünüyorum…

  23
 5. Kulübün içini boşaltanlar belli , liste yapsak ilk 11 çıkar.Onun için sizlerde takip edip kulübün durumunu biliyorsunuz.Gereksiz bir söylem.

  17
 6. Sinan Başkan’a biri hatırlatsın lütfen: önceki birkaç yönetim de “şehre güvenip” göreve gelmişlerdi…

  16
  5
 7. bunları bilmiyorduk deyin birde.. recep gitti .. sinan geldi.. kulüp batmış.. para gelse alacaklılar kapıda.. recep başkanın açtığı davaları devam ettirin.. tek kurtuluş onlar.. anlarsanız tabii… size destek olacaklarda kimler bilelim..alacaklılarmı.. bir verip 50 isteyeceklermi.. yada verip alacaklarını garantiye alacaklarmı.. yada şişirilmiş alacaklarını resmileştireceklermi..onların piyonumusunuz..

  15
  4
 8. Sayın sinan bür seni futbolcuyken tanırım başka türlü tanımam daha kongrenin üstünden 2 bilemedin 3 hafta geçti şimdi kalkmışsın kasa bomboş diyorsun bizde para yok şehre güvendik öyle geldik diyorsun kusura bakmada senden önceki yönetimde kasayı boş bulmuştu onlardada para yoktu şehre güvenmişlerdi bursasporun kasasında 5 veya10 milyon tl yoktu eğerki sen bursasporun kasasında para var zannedip başkanlığa soyunduysan eyvah ki eyvah şehre güvendim diyorsun ya dalgamı geçiyorsun maça gelen 1500 kişi bunların yarısı beleşçi yarısıda durumu iyi olanlar ya senin dünyadan haberin yok yada gerçekten sen ve yönetimin bursasporu değil ALİ AY ve ONUN GİBİ BURSASPORU SOYAN SOYTARILARI Aklamaya gelmişsin millet te para yok millet raylı sisteme binecek parayı bulamıyor sen ne anlatıyorsun hani nerde senin sırtını sıvazlayıp öne süren BUSİAD IN Ne oldu hepsinin işi çıktıda yurt dışınamı gittiler daha ilk 2 haftada ağlayacaktın neden çıktın başkan oldun iyi insansındır veya kötü insansındır beni ilgilendirmez mızrak çuvala sığmadı galiba çünkü sen ve yönetimin bursapora başkan olmak için getirilmediğin çok açık ALİ AY ERKAN KÖRÜSTAN RECEP BÖLÜKBAŞI REMZİ CİNOLU DİVAN BAŞKANI GALİP SAKER MESUT MESTAN VE EMİN ADANURU Aklamaya geldiğin kongreden öncede belliydi şimdide para yok ayaklarına yatıp suçu RECEP GÜNAY A Yükleyip işin içinden çıkacaksınız helal sana ve yanındaki arkadaşlarına kongere öncesi bir arkadaş yorumunda yazmıştı seçildikten 2 hafta sonra bizde para yok demeye başlar bunların derdi bursapor değil bursasporu soyanları aklamak için gelecekler diye adam yerden göğe kadar haklıymış RABBİM hepinizi bildiği gibi yapsın eğer gerçekten öyleyse en sevdiklerinizle sınanın bu dünyada

  15
  6
  1. @Cemil K yorumuna yanıt olarak

   ah kardesim cokyazdım çizdim ama anlayan yok.Bakın arastırılsın net bılgı Murat SÖZKESEN ve ekibi ile antlasmadılar o kadar ıs bılmıyorlarkı tek taraflı fesh yaptılar.Butun ekıbın sezon sonuna kadar alacakları paraları kulup odemek zorunda kaldı.Evet para yok dogru soyluyor Murat hocayada aynısını soylemısler.Bende dıyorumkı madem para yoktu neden yolladın Murat hocayı Ümit hocayı getırmektekı amacın ne ıdı Hanı MUrat senın evladın dı onu Bursaspora getıren sendın bu ıste bır ıs var su umıt hocanın sozlesmesını acıklayın bır gorelım kulubu sımdıden borca surukledıler ve mahkemeye surukledıler.

   3
   1
 9. Eveleyip gevelemeye gerek yok. Delikanlı gibi söyleyin.

  Bu korkunç borç ödenmez. Kulübü kapatmamız lazım, başka çaremiz yok deyin.

  15
  4
 10. Ooo, İsmaal Ertekin gıravat takmış. Hayret. Hankı dağda kurt öldü? Törenden sonra dövmüştür gene bir iki tane topçuyu. (Fakat işallah şu Berat Altındiş’i d dövsün be! Ben görsem ben dövücem Allahıma. Öptümün kazması. Santrfor diye dolaşıyo utanmadan)

  7
  6
 11. Davalar için geldik deseler de lafı gevelemeseler. Şampiyon olmuş, şampiyonlar liginde oynamış, dünya paraya dünya topçu satmış ama buna rağmen her yıl küme düşmüş, elindeki arazilerin malların hepsi bir şeklide gitmiş, tüm işe yarar topçuları klüpten kaçmış ve 2 milyar borç yapmış klübü kimler bu hale getirdi. Bunu sorsanıza ya da hazır sormak için açılan davaları takip etsenize. Ama yok sanki tüm bunların sorumlusu Bursa haklıymış gibi Bursa halkına güvenip geldik diyorlar. Bursa halkının bakın kimseye güveni bırakıldı mı ?

  4
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu