Sinan Bür eski yönetimlere salladı!

Bursaspor Kulübü Başkanı Sinan Bür, Divan Kurulu toplantısında İbrahim Yazıcı’dan sonraki yönetimlere sert eleştirilerde bulundu.

Sinan Bür’ün Divan Kurulu toplantısında eski yönetimler hakkında yaptığı açıklama şu şekilde;

“Yaklaşık 3.5 ay önceki kongrede biz bu görevi üstlendik. Amacımız Bursaspor’u yaşatmaktı. Biz görevi devraldığımızda kulüp sondan 2.sıradaydı maalesef bunu düzeltemedik.

Mustafa Bozbey’e kulübün durumunu anlatan Bursaspor’un son durumunu gösteren bir dosya hazırladık. Maalesef gelirlerimiz çok az ama giderlerimiz çok fazla. İbrahim Yazıcı’dan sonraki yönetimler Bursaspor’a çok zarar verdiler. Ben hepsini Allah’a havale ediyorum.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Lan oraya ağlamak içinmi aday oldunuz reklam içinmi yoksa etiket içinmi.
  Ne bu şimdi.
  Helal olsun size
  Bundan sonra sana bedavadan Bursaspor başkanı diyecekler
  Ne güzel be.

  33
  58
  1. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

   Lan Gambazcı, kimi kime gambazlıyon onu bilmem ama, Bursaspor tarihinin en efsane 10 futbolcusundan biri olan ve şu anda da Kulüp Başkanı olan Sinan Bür’e lan diye hitap eden o ağzını yiyeyim senin. Ben yiyeyim diyeyim de, sen anla işte.

   12
   8
   1. @Turgay yorumuna yanıt olarak

    tamam da, sinan kaptan da oturduğu koltuğun şikayet değil icraat makamı olduğunu bilmeli.
    o da öncekiler gibi bu işleri düzeltemedi!
    yani onlardan bir farkı olmadığını gösterdi. bu anlam da onları eleştirme hakkı pek yok.
    sonuçta kendini ve öncekileri bu kulübün başına leylekler değil ”sen-ben-o” ve yerel medya getirdi.
    bir kusur ya da yanlış varsa o da yanlış tercih ve davranışlar sebebiyle taraftar ve yerel medyada.
    bu ikili var olduğu ya da kafaları değişmediği sürece bu kulübün iki yakası ASLA! ve KATA! bir araya gelmez…

    7
    2
  2. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

   Kaç yıldır buradasın aslen nerelisin bursayi ve BURSASPOR u bil öyle konuş biz onlarla büyüdük hepsi dürüst dik duran oyuncularimizdi

   12
   3
  3. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

   Bunu yazan her kimseniz Bursaspor tarihinden haberiniz yok demektir. Sinan kaptan,Bursaspor’un efsane kaptanlarındandır ve zamanında 3 büyükler servet teklif etmesine karşın,boş mukavele imzalamıştır. Şimdi de el altından Bursaspor’u emin ellere teslim etmek için büyük mücadele yapmıştır. Bilip bilmeden saygısızlık yapmayın. Kulüp zaten birazda dizin gibiler yüzünden sahipsiz.

   53
   11
 2. “Biz görevi devraldığımızda kulüp sondan 2.sıradaydı maalesef bunu düzeltemedik.”
  -Ne yaptin ki duzeltmek icin, ben bi baskanligi alayim da biraz isim yaparim, is adamlariyla siyasilerle gidip gelirim cevre yaparim, hasbelkader ligde kalirsak bir de kahraman olurum ooh mis.

  7
  6
 3. Dosyacıbaşı dediler Günay için. Mahkeme kapılarında dolaşıyor dediler. Yeni gelenler ne yaptı acaba? En ufak bi değişiklik gördünüz mü? Ama dosyalar daha fazla kurcalanmadı artık. Doğru. Bak o işi çok güzel yaptılar.

  7
  2
 4. Sevgili Bursasporlular taraftar olarak hala yöneticiye siyasetciye herkesimi yerden yere vuruyoruz şazampiyon olmuş bir takım 3.lig de ise bunda herkesimin hatası vardır sen ben taraftar olarak bu şehrin sokak ve caddelerinde işe okula formamız atkımız armamız ile olmadıktan sonra kimse kimseye laf söylemesin en büyük güç taraftar dır ama biz daha bu gücümüzü kullanmıyoruz ki 25 binmiyiz 40 bin miyiz yahu her sabah 40 bin kişi formasını giyse bu şehri yönetenlerde bu şehrin siyasetçiside bu şehrin iş insanı da ne oluyor der siz bakmayın amigolara tirbün liderlerine onlar işaret almadan çıkarları oluşmadan kıllarını kıpırdatmazlar lütfen forma giymek bu kadar mı zor asıl şimdi forma giymek armayı taaşımak anlaamlı güzel

  4
  5
 5. Sinan kardeşim herkes senin gibi ona buna salladı ve hicbirsey yapmadan gitti bak şimdi takım nerde.Sizin derdiniz onu bunu suçlayıp zaman geçirmek ama bizim derdimiz iti kopugu takıma dolduran zengin muptezeller ve BURSASPOR aramızdaki fark bu ne sen ne de batiyormusun kardeşim git BURSASPOR a başkan ol diyen Cavit beyefendi çare olmaz.Dusun takımın yakasından uzak durun alın doldurdugunuz kabiliyetsiz çocuğunuzu çocuğunuzu mahalle de oynatın ama bu kulüpte değil işte o zaman takım düzelir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu