Sinan Ateş’in eşi Bursaspor’a üye oldu!

Ankara'da kahpe bir pusuda şehit edilen Eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş Bursaspor Kulübü Kongre üyesi oldu.

Geçtiğimiz günlerde Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘ni ziyaret eden Ayşe Ateş burada Bursaspor Yönetim Kurulu ile bir araya geldi. Eşi merhum Sinan Ateş‘in Bursaspor sevgisini anlatan Ayşe Ateş kendisinin de Bursaspor Kongre üyesi olmak istediğini belirtti.

Ayşe Ateş’in başvuru evrakları hazırlanırken Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Şubat 2023‘de kulübe yapılan üyelik başvurularında Ayşe Ateş‘in de ismi yayınlandı.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Acınız açımızdır bu acıyı hafifletmek için işallah rahmetlinin ismi yaşatılması lazim trübün ismi ve ya baska bir yere bursasporu yönetenlere bu görev sizin

  41
  5
  1. @Gka yorumuna yanıt olarak

   Ne ülkücüyüm Ne MHP’li siyasi olarak çok uzak karakterlerdik. Ama Sinan Ateş cinayeti tüm Bursa’nın içini yakıyor. Milletin yetiştirdiği güzel insanlara sahip çıkmak bize kalıyor ? Sinan Ateş’in katili nerede ? 2-3 torbacı toplayıp durdular. Bu cinayet Türk siyasi tarihine kara leke olarak geçti. Stadyumdaki bir kapıya Sinan Ateş adı verilmesi her şeyden önce Bursaspor adını her platformda taşıdığı için Haktır.

   10
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu