Sinan Ateş’in ailesinden Bursaspor’a…

Ankara'da kahpe bir pusuda şehit edilen Eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in ailesinden Bursaspor'a duygulandıran bir bağış geldi.

Merhum Sinan Ateş‘in twitter hesabından yapılan paylaşımda “Ateş ailesi olarak Bursa ve Bursaspor sevdalısı olan şehit eşim Sinan Ateş’in “Göktürkler” kitabının ailemize ait telif gelirlerini, verdikleri unutulmaz desteğe küçük bir teşekkür olması adına Süper Lig’de mücadele edeceği güne dek Bursaspor’a bağışlıyoruz.” ifadeleri yer aldı.

Bursaspor Kulübü ise bu paylaşıma şu ifadelerle teşekkür etti;

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Yengemiz ve yeğenlerimize kulüp olarak sahip çıkmak zorundayız… Türk’ün ve Bursa’lının ne olduğunu… Ve bunun için nice canlar verildiğini herkes görmeli ve bilmeli…

   23
   1
  1. @Akça16 yorumuna yanıt olarak

   Yaktı zaten. Görmüyon mu? Kafa iyice gitti. Alzaheimer inbe. Artık zor yürüyo. Pasta, Paris, biri bişey yemişti, neydi lan falan deyip beyin dumuru geçirel neredeyse 5 sene oldu. Bi de düşün bak, şimdi kimbilir ne halde. Aynı Bursaspor gibi. Enkaz amk, enkaazz. Rahmetli Sinan Ateş pek yakında öbür dünyada yakalıycak onu. Bakalım orda yakalarsa ne yapacak, onu da Allah biliyor.

 1. Eniştemizi vefatından sonra yakından tanımanın mahcubiyeti içindeyiz… Ailesini ve en önemlisi fikirlerini yaşatmak mecburiyetindeyiz… Biz Bi oyunda birinci olup sevinen güngeçtiler değiliz… Biz tarih boyunca oyuna kural koyan ve adaleti sağlayan olmuşuz… Yengemize sahip çıkacağız… Daha önemlisi Eniştemizin fikirlerine sahip çıkacağız… Milliyetçi olacağız… Toplumun manevi değerlerine sahip çıkacağız… Ama laiklikten ve Atatürkçülük’ten asla ödün vermeyeceğiz…

  13
  1
 2. Bu yaşta babasız ve yetim bıraktığın bu iki kız evlada yaşattığın o büyük acının faturası, hem bu dünyada, hem de öbür dünyada yakanı bırakmayacak ey Bahçeli. Siyasi olarak zaten 2 ay ömrün kaldı. Bu dünyada kalan sınırlı ömrünün biletini ise Allah kesecek. Az bekle.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu