Şimdilik eyvallah!..

Her zaman Bursaspor'un en çok tartışılan isimlerinden biri oldu Sercan Yıldırım… Gerek sahadaki performansıyla gerekse özel yaşantısıyla. Geçen sezon Galatasaray'dan opsiyonlu olarak kiralanan ve geçtiğimiz günlerde Teknik Direktör Şenol Güneş'in yeni sezon kadrosunda düşünmediğini söylediği Sercan Yıldırım, duygularını Olay Spor ile paylaştı. Yarın Galatasaray'ın yeni sezon hazırlıklarına katılacağına belirten Sercan, Bursaspor yönetiminden haber beklediğini ifade ederek şunları söyledi: 

 

GALATASARARAY'A DÖNÜYORUM

'Bursaspor'da yeni bir yapılanma var. Yeni bir yönetim, yeni bir teknik heyet iş başı yaptı. Transferimle ilgili gelişmeler oldu. Başkan ile görüştüm. Hem yeni görevi için hayırlı olsun dileklerimi ilettim, hem de transferimle ilgili konuştuk. Ayrıca babamda kendisiyle görüştü. O sıralar teknik kadro belli değildi. Babamla görüşmelerinden sonra haber vereceklerini söylemişler. Şuan için Galatasaray'a dönüyorum.'

 

 

'KENDİMİ GÖSTEREMEDİM'

'Orada ne olacağını bilemem. Zamanla göreceğiz her şeyi. Benim önceliğim her zaman Bursaspor. Şenol hocanın benim için yaptığı açıklamaları duydum. Olumsuz bakmadım. Bursaspor'un sözleşmeli futbolcusu olsam Şenol hocanın o cümleleri kullanacağını sanmıyorum. Geçen sezon yarım dönem forma giydim ve benim için çok da iyi geçtiğini söyleyemem. Kısa sürede kendimi çok fazla gösteremedim.'

 

'BEKLENTİLER YÜKSEK OLDU'

'Ancak çok iyi çalıştım. Bunu hocalarım da takım arkadaşlarım da biliyor. Yaşadığım küçük sakatlıkta beni etkiledi. Daum'un beni ilk oynattığı Galatasaray maçında kötü bir netice almıştık. Bu üzerimizde olumsuz bir etki yarattı. Taraftarın benden beklentisi normal olarak hep yüksek oldu. Ben normal futbolumu oynadım ama insanlar benden ekstra işler bekledikleri için kötüymüşüm gibi gözüktü. Ben Bursaspor'u seviyorum ve kalmak istiyorum. '

 

'KEŞKELERİM VAR'

 

Sercan, gerek futbol hayatında gerekse özel yaşantında yapmış olduğu hatalardan da bahsetti. Tecrübeli futbolcu ' Keşkelerim var tabii ki. Bunları tekrarlamamak önemli benim için. Bursaspor'dan ayrılış sürecimi herkes biliyor. İstediğimiz durumlar oldu. Benim de hatalarım var. Galatasaray'a güçsüz bir Sercan olarak gittim. O dönem sorunlar yaşadım. Bunları biliyorum. Ancak Bursaspor'dan ayrılmak benim futbol hayatım için dönüm noktası oldu' diye konuştu. 

'EVDEN DIŞARI ÇIKMADIM BU BİLE GARİP GELDİ'

 

Yıldız oyuncu, magazin basınında sürekli yer almasıyla ilgili olarak ise 'Eskiden daha savruk yaşıyordum. Ben hiçbir şeyi saklı yapmadım, saklamadım. Bunun sıkıntılarını fazlasıyla yaşadım. Bursaspor'a döndüğüm vakit kimse beni dışarıda görmedi. Hiç çıkmadım evden. Arkadaşlarımla play station oynadım. Bu bile insanlara garip geldi. Bu kez 'Sercan neden dışarılarda değil' dediler. Ben sadece işimi yapmaya çalıştım' dedi. 

 

BU 3'LÜ MÜTHİŞ

 

Tecrübeli futbolcu, geçen sezonun son maçında Volkan Şen ve Ozan İpek'le beraber eski günleri hatırlattıklarını ifade ederek 'Gaziantepspor karşısında üçümüz eskiden bir demet verdik. Bizim iyi bir uyumumuz var. Birbirimizi anladığımız vakit neler yapabileceğimizi herkes bir kez daha gördü' diye konuştu.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı