Şimdi ne olacak?

Bursaspor’da bir yandan transfer tahtasının açılması için çalışmalar devam ederken diğer yandan da sözleşmesi biten oyuncularla ilgili yaşanacak gelişmeler merak ediliyor.

Tahtayı resmen açmadan teknik direktörü açıklamak istemeyen Bursaspor yönetimi, sözleşmesi biten futbolculardan bazılarıyla görüşürken, yola devam edilip edilmeyeceğine gelecek yeni teknik adamla birlikte karar verecek.

BAZILARIYLA GÖRÜŞÜLMEDİ

Diğer yandan yeşil-beyazlı yönetimin, sözleşmesi biten bazı oyuncularla ise hiç görüşmediği öğrenildi. Bu durum ‘Görüşülmeyen oyuncularla takımdan ayrılacak’ yorumlarını beraberinde getirirken, Kurban Bayramı’nın ardından hem iç transferde hem de tahtanın resmen açılması halinde dış transferde hareketli günlerin yaşanması bekleniyor.

13 İSİM BOŞA ÇIKTI

Yeni sezonda TFF 3. Lig’de mücadele edecek Bursaspor’da 13 oyuncunun sözleşmesi 31 Mayıs itibarıyla sona erdi. Yeşil-beyazlılarda sözleşmesi sona eren isimler şöyle: Deniz Aydın, Ertuğrul Kurtuluş, Kerem Matışlı, Talha Yakın, Abdullah Tazgel, Bilal Güney, Hamza Baran Arıkan, Ömer Turan Görgüç, Melih Sağlam, Berat Altındiş, Hasan Sabri Karaca, Eren Güler ve Enes Gökhan. Yeşil beyazlı takımda daha önce Yusuf Sertkaya yetiştirme bedeli karşılığında Bodrum FK’ya transfer olurken Yiğit Fidan ise sözleşmesini tek taraflı feshetmişti.

15 Yorum Onay bekleyen 3 yorum var

 1. Külüp neredeyse 2 milyar TL borç ile 4’cü kümeye düşmesi yetmedi şimdi mevcut kadronun 75% yok oldu bu mucizevi durumu başaran bütün yöneticiler yönetimlere herkeze kucak dolusu ısırgan otu ile açtığınız çukura sizde acil şekilde düşün dileklerini yolluyorum 😞 ya bu futbolcular daha genç tecrübe kazandılar belki bu sene iyi hoca ile kök söktüreceklerdi onlarıda kaybettiler tahta açılmadan buna nasıl izin verildi anlamadım

  31
  13
  1. @Merkür yorumuna yanıt olarak

   Renktaşım…Sen bu sezon hangi takımı izledin acaba?
   Şuanki gençlerimiz de iş yok , önce koşmasını öğrenmeleri lazım.
   ……
   Hiçbiri beş kuruş etmez!!!. Üzülerek söylüyorum!
   Hele şu Çağatay yılmaz Bursasporumu bu sezon en çok zarar veren kişi!
   O kalsın dicem.amaz , Diyarbekir maçında yaptıkları af edilecek gibi değil.
   Profesyonel takım olmak istiyorsan önüne gecmen lazım. Yoksa batarız!

   27
   5
   1. @Ortlama yorumuna yanıt olarak

    10 antrenör 5 yönetim 3 Doktor 3 kaleci antrenörü 5 kapıcı 7 aşçı 4 Şöför 3 Malzemeci vs değişince sen bile maç sonu yanlış takım odasına yanlış otobüse bile binersin seni Bursa yerine Burdur’dan toplamaya mecbur kalırız 😀

    5
    3
  1. @Crespo yorumuna yanıt olarak

   Renktaşlar rahat olun izleyin faruk çelik oğlunu boş yere ateşe atmaz vardır elbet bir bildiği. Sakın kalın ve eleştiride yapıcı olun, herşey gerçekten güzel olacak.

   6
   9
  2. @Crespo yorumuna yanıt olarak

   benim yok ne yalan diyim eksileyenler bu yorumumuda eksilerler sorun değil ama bursaspora kimse güvenmiyor haklılarda geçmiş yönetimler ve menejerler soyup soğana çevirdiler,tommiks taraftar grubu şehrin büyüklerine küfürlerin daniskasını ettiler,şimdide neden yardım etmiyorlar diyolar etmez adamlar.
   güven ortamı yok güven kim ne derse desin bursaspora kimse güvenmiyor,bu bağışlarda burda kalır fazlada ileri gitmez.
   aslında üzülerek söylüyorum fişi çekilmeyi bekleyen ölüyüz de görmek istemiyoruz bu manzarayı olay o.

   12
   2
 2. Bursaspor hak etiği seviye en alt liglerdir çünkü bir zamanlar arkasında bir güç vardı o gücün adı t.erdoğan ve tff idi diyarbakıra karşı hem depte hem evde hak etmedi hakemlerin gücüyle hanesine puan yazdı şampiyonluğu fb,ye karşı 1 puan ile tamamlaya bildi o nedenle hak etiği yerlere doğru güle güle

  3
  8
 3. Gençler Bursaspor’da acemilik dönemini geçirdikten sonra para kazanmak için dağılıyorlar. Kimsenin istemedikleri bizde kalıyor. Ya bu gençleri değerlendirmeyi öğrenecez yada altyapımız var diye övünmeyi bırakacaz.

  3
  1
 4. Şimdi ne olacak bu gidişat bir takla ile bir düşmeyle tam temizlik sonucuna hızla ilerleme var hayırlı olsun denilir ve gecmişolsun bu gün git yarın geı tiyatrosu devrede biz de seyrediyoruz biz bu calışmaları daha önce gördük kusura bakmayın hayırı olmaz

  1
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu