Şimdi lider olabilirdik!

Bursaspor Başkanı Mesut Mestan, “Takımımızda 2009-10 sezonundaki kaynaşmayı oluşturduk. Şuan ikincinin 1, liderin 7 puan gerisindeyiz ama sezonu zirvede tamamlayabilecek güce sahibiz” dedi.

50 gün sonra tesislerde yeniden toplanan yeşil-beyazlı takımla ilgili gözlemlerini de anlatan Başkan Mestan, “Bazı oyuncularımız özel hocalar tutarak çalışmış. Bazılarında birkaç kilo fazlalık var ama bazıları da kas yapmış. Birkaç hafta sonra eski formlarına kavuşacaklarına inanıyorum” dedi. Başkan Mestan takımın ligdeki konumuyla ilgili olarak ise şunları söyledi: “Benim hedeflediğim, hayal ettiğim bu haftalarda 3.’lük değil, puan farkıyla liderlikti. Yeni de başarısız olduğumuzu düşünmüyorum. İkinciyle 1, liderle 7 puan var aramızda. Kapanmayacak fark değil. Önümüzde 6 maç daha var.”

BAŞKA ÇARESİ YOK
Bu sezon Süper Lig’e çıkmaktan başka bir düşünce ve planlarımının olmadığını da belirten Başkan Mestan,Allah nasip ederse seneye Süper Lig’de olmak istiyoruz. Bu ligde kalırsak Allah korusun seneye çok büyük sıkıntılar olacak. Çıkamazsak Bursaspor’u kötü günler bekler. Ben onu bile düşünmek istemiyorum. Buradan çıkıp seneye layık olduğumuz ligde orta sıralarda oynayan bir takım oluşturmak istiyoruz. 6 finali kazanıp Süper Lig’e çıkacağız” dedi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. DELİ İBRAHİM LE SON 6 MAÇTA 11 PUAN KAYBETTİK…KALAN 6 MAÇTA ANCAK PLAY OFF A KALIRIZ….AMA BU DELİ İLE ÇIKAMAYIZ…DELİ İBO İSTİFA, VİZYONSUZ MESTAN İSTİFA

    5
    6

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu