Şimdi de Shehu krizi!

Bursaspor'da gün geçmiyor ki, bir sorun yaşanmasın. Diafra Sakho olayı sıcaklığını korurken, şimdi de Abdullahi Shehu'nun tavırları can sıkmaya başladı.

Diafra Sakho gibi parasını alamadığı için sorun çıkarmaya başlayan tecrübeli futbolcu, önceki gün ülkesi Nijerya‘ya gitmek istedi.

Vatandaşı Ahmed Musa‘nın annesinin cenazesine gitmek isteyen Shehu‘ya verilmedi. Teknik Direktör Samet Aybaba, kritik Konyaspor mücadelesi öncesi yaşanan bu olay sonrası küplere binerken, deneyimli futbolcu zar zor ikna edildi.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu krizler niye sivassporda olmuyor, konyasporda olmuyor, malatyasporda olmuyor anlamiyorum.
  Her işimiz skandal .
  3 milyonluk şehirde en kötü yönetim kadrosunu seçmişsiniz.
  Titi Göztepeyi tercih edince anladim bizde bi anormallik olduğunu.
  Sadece parasizlik değil vizyonsuzluk dizboyu

  115
  6
  1. @Gigs yorumuna yanıt olarak

   Öyle deme Gigs kardeş. Mesela Hasan Parlakay diye bi yedek yönetici var. Vizyonların efendisi. Herif hem yönetici değil, hem transferin ve paranın başında. Özlüce tesislerine adım atıktan sonra 2 yılda 30 tane yeni tapu yaptı kendi üstüne. Hadi sen de yap da görelim. Bu işler vizyon işi kardeşş 🙂

  2. @Gigs yorumuna yanıt olarak

   Bu vizyonsuzluk sadece yönetime ait değil. Taraftar ve basınımız da öyle.
   Camia olarak şampiyonlugu taşıyamadik.
   Kulübü eleştirmekten kendi öz eleştirimize fırsat bulamıyoruz.
   çözüm bunu gerçekleştirmede.

   61
   4
 2. Eee hani mevcut kadronun ücretleri ödenecek ti.Bu yüzden tahta açılmadı.Yok ya bizim yönetimin “tahtası eksik”, yakında mevcut futbolcuların sakatlıkları nükseder.

  55
 3. Bunlar yüzünden ırkçı oldum zenci yerine japon almak lazım hosogainin bundan eksiği yoktu fazlası vardı

  38
  15
  1. @Greenarmy yorumuna yanıt olarak

   Siyahi oyuncularín büyük çoğunluğu yoksulluk ve sefalet içinden geldiğinden paraya olan düşkünlükleri ve açlıkları haliyle diğer milletlerin oyuncularına göre daha fazla oluyor . Ayrıca mental olarak ve karakter açısından bariz şekilde çok zayıflar . Bunu demek irkciliksa evet ırkçıyım .

   8
   2
 4. Olay senin amacın ne ?
  Bu Ali ay ı destekleyen sen değil miydin ?
  Şimdi de yönetimi zorda bırakacak haberler ?

  16
  2
 5. İşte bu yüzden transfer istedik. Bu 3 sene yönetimi tanımamıza fazlasıyla yetti çünkü. Maaş ödeyecez dediniz ödemediniz ulan o zaman niye transfer yapmadınız. Para yoksa adam gibi çıkarsınız söylersiniz para yok destek çıkın diye. Açardınız bir banka hesabı herkes elinden geldiğince destek olurdu.

  8
  1
 6. Bütün takımlar maaşları geriden ödüyor ama bir tek bizim oyuncular sorun çıkartıyor..Yönetimin mi suçu, teknik direktörün mü?

  6
  18
  1. @fc batallaspor yorumuna yanıt olarak

   Hangi takim geriden ödüyor ben söyleyim Ankaragücü
   Hangi takim gününde ödüyor. Onuda söyleyim
   Başakşehir, malatya ,sivas
   Bu saydiğim takimlardan daha iyi yönetiliyor demi Bursaspor
   O yüzden 3 yıldır düştük düşeceğiz diye bekliyorsun

   21
 7. VİZYONU VE MİSYONU OLMAYAN BİR YÖNETİMİ TİMSAH ARENADA 1060 BURSA SPOR CENGAVERİ NASIL MÜDAFA ETMİŞ ALEYTE KONUŞMAK İSTİYENLERE NASIL MÜDAHALE ETMİSSE,ŞİMDİ DE BU KRİZLERE ÇARE BULMAK O CENGAVERLERİ İŞİ…..BİZ SEN BEN KAVGASI İLE UGRAŞIRKEN DİGER TAKIMLAR ÜSKÜDARI AŞIP KARŞI TARAFA GEÇİYORLAR.OLAN BURSA SPORA VE ÇİLEKEŞ TARAFTARA OLUYOR…BİRİLERİ CEPLERİNİ DOLDURUYOR,BİRİLERİ NEREDEN NE KAPARIM KRİZİ ÇIKAR İLİŞKİLERİNE DÖNÜŞTÜRMEYE ÇALIŞIYOR..YÖNETİM BAZI GURUPLARI KARŞILARINA TÜRÜBÜNDE ALMAMAK İÇİN ONLARA ÖZEL İLGİ GÖSTERİYORLAR..TABİ ONLARDA EELLERİNİ OVUŞTURUP PİŞMİŞ KELLE GİBİ SIRTIYORLAR.VE ÜÇ MAYMUNU OYNUYORLAR…

  2
  2
 8. Köy bakkalı olamayacak adamı başkan yapınca böyle oluyor.
  Diyeceksiniz ki fabrika sahibi.
  Ya mirastır yada şans.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu