Şimdi de hafriyat arazisi işindeyiz!

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Bursaspor, hafriyat döküm arazisi işine girmek için çalışma yürütüyor…

Ben bu iş sahasının, kulüplere iyi kaynak sağlayabileceğini iki yıl önce Bursaspor Genel Kurulu üyesi Mehmet Arslan’dan duymuştum. Hatta, hem yöneticilere hem de yetkili yerlere bunu iletmişti fakat sonuç alamamıştı.

Ardından, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, Antalyaspor’a yılda 20 milyon lira getirisi olan döküm sahası yeri verdiğini okumuştum

Şimdi öğrendim ki, Bursaspor da, bu hafriyat döküm arazisi işine girmek için çalışma yapıyormuş… Mülk Yönetimi ve Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Şahin, 3 arazi tespit etmiş.

 

AKTAŞ OLUMU BAKMIŞ

Önceki gün de Başkan Ali Ay, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’la buluşarak bu konuyu anlatmış. Başkan Aktaş’ın, olumlu baktığını ve yerlerin kiralanması için de Bursaspor’un harekete geçtiğini söyleyebilirim.

Hafriyat döküm alanının sadece birinden yılda 5 milyon lira gelir bekleniyor. 3 araziden gelecek rakam da 15 milyon lira. Başkan Ay, Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş’a ayrıca, bir depolama arazisi bir de benzinlik arazisi bulduklarını ve destek beklediklerini de aktarmış.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. onlarda anladı futbolu yapamayacaklarını böyle işlere girişiyorlar, tamam ek gelir hususunda yapılan işler anlamlı olabilir ancak bunlardan önce stad isim hakkı, forma reklamı futbolcu transferleri, vs işlerin bitirilmesi gerekmekte, BURSASPOR futbol kulübüdür, inşaat ltd.şti değildir… sportif başarını yakala bi bak o zaman millet bu yaptıklarını nasıl alkışlayacak ama nerdee o vizyon, ALLAH sabır versin hepimize.

  2. Geçen sene Yalova yolundaki 90 bin metrekare araziyi alsaydınız bugün kulübün borcu yoktu. Adamlar size o araziyi altın tepside sundu, siz naptınız yandaşlar nemalansın diye çırpınırken olan işi bozdunuz. Girdiğiniz çukurdan çıkmak için şimdi çukur arazidenmi medet umuyorsunuz yazık çok yazık.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu