Side kampı gibi olacak

Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, futbolcuların 50 günlük aradan sonra hazır biçimde Özlüce'ye dönmelerinin sevincini yaşıyor. 12 Haziran'da maç oynayacakmış gibi antrenmanlarını sürdüren Yeşil Beyazlılar'da tempo artmaya başladı.

8 Mayıs Cuma günü Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde topbaşı yapan Yeşil Beyazlılar’da çifte sevinç yaşanıyor. Teknik heyet, futbolcu ve kulüp çalışanlarına yapılan Kovid-19 testlerinin negatif çıkması üzerine rahat bir nefes alan Yeşil Beyazlılar’da teknik direktör İbrahim Üzülmez’in oyuncularının 50 günlük periyotta kendilerine iyi bakmasıyla sevinci perçinlendi. Futbolcularının evde geçirdikleri dönemde kendilerine verilen antrenman programını eksiksiz uygulaması üzerine İbrahim Üzülmez Özlüce’de karşısında hazır bir takım buldu.

KAMP DÜZENİ OLACAK

İbrahim Üzülmez bu nedenle belirlenen antrenman programının dozunu arttırdı. 12 Haziran’da maç oynayacakmış gibi çalışmalarını sürdüren Bursaspor’da kondisyon antrenmanlarının yanı sıra, topla yapılan taktik idmanlara da geçiş süreci başladı. Bununla birlikte tek-nik heyet hafta boyunca oyuncuları bazı testlere tabi tutacak. Elde edilecek verilerle çalışma programının dozu ayarlanacak. Yeşil Beyazlılar’la devre arasından kısa bir süre önce anlaşma sağlayan İbrahim Üzülmez oyuncularına tıpkı Side’deki kamp programını uygulayacak.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Takımımız 12 haziranda yine dev bir maçla ligine dönecek. Keçiörengücü-Bursaspor. Tüm Türkiye’nin gözü işte bu maçta. Büyük başkan Messut Mestan ve futbol sihirbazı teknik direktörümüz İbrahim Üzülmez’in taktiksel dehası , Uzay takımı olarak adlandırılan Keçiören Gücü’nü ilçe stadında dize getirmemize yetecektir.

  6
  10
 2. 12 haziranı geç tarih oldu aynı tarihte kisitlamalar kalkıyor millet kendini bayira çayıra yazliklara atacacak futbol bence seyredilmez ve reytingi bundan sonra artarak düşer nisan sonu başlayaydı iyiydi evdeydik işe gitmiyorduk bize meşgale olurdu 12 hazirandan sonra başlayacak ligin şampiyonuna…

  2
  22
  1. @Namık Kemal yorumuna yanıt olarak

   Ben 12 haziranda Erdek Ocaklar’da denize giriyo olcam be ya. Kim seyretçek artık Keçiören maçını falan. Ligler migler başlamaz bu saatten sonra boşuna kampa girmeyin. Giyin mayoları bakın dalganıza. Korona var be heey. Neyin topu tüfeği bu saatten sonra

   3
   25

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu