Shehu’nun lisansı askıya alınabilir!

Yapılan sağlık kontrollerinde kan değerleri yüksek çıkan Abdullahi Shehu'ya, viral bir enfeksiyon nedeniyle ilaç tedavisine başlanıldı.

Shehu bu süreci ailesinin yanında geçirecek. İlaç tedavisinin 1 ay süreceği bildirildi. 27 Ağustos’ta yeniden kan tahlili yapılacak Nijeryalı krampon kan değerleri normal seviyeye döndüğü takdirde ilaçlarını bitirmesiyle Türkiye‘ye gelecek ve kadrodaki yerini alacak. Bursaspor Kulübü, Abddullahi Shehu‘nun lisansını rahatsızlığını tam anlamıyla atlattıktan sonra çıkaracak. Abdullahi Shehu‘da ortaya çıkan viral enfeksiyona şampiyonluk sezonunda Gianni Kirita da yakalanmış, Rumen krampon rahatsızlığını ilaç tedavisiyle atlatmıştı.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Milli takımda hastalanmış olabilir acele FİFA ve Nijerya milli takımına yazı yazılsın gerekirse acil dava açılsın. Resmen milli maç ve tatilinde bu virus girmiş vücuda hadi yönetim iş öğrenme yap yazdık işte daha ne yapalım….Dünya kupasına Giderken 3,5 milyon EU az derken şimdi cepten maaş verecez yazık

    44
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu