Shehu’nun kan değerleri yine yükseldi!

Teknik direktör Samet Aybaba'nın Nijeryalı futbolcuya Çaykur Rizespor maçında ilk 11'de oynayacağını söylediği öğrenildi.

Ancak karşılaşmadan bir gün önce yapılan testte Abdullahi Shehu‘nun kan değerlerinin normalden 5-6 kat fazla çıktığı tespit edildi. Bu gelişme üzerine kulüp sağlık ekibi Samet Aybaba‘ya Shehu‘nun 90 dakika sahada kalmasının mümkün olmadığını söylediği ifade edildi.

Teknik direktör Samet Aybaba da gelen rapor doğrultusunda Shehu yerine maça Ramazan Keskin‘le başladı. Fakat Nijeryalı futbolcu Ramazan‘ın etkili olamaması üzerine 29’uncu dakikada oyuna girmek durumunda kaldı.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Ağlanacak Haldeyiz yorumuna yanıt olarak

   Doğru söze ne hacet. Yalnız bunun doğru olduğuna inanmıyorum, herif zaten 26. dk. oyuna girdi, kötü olsa oyna alamaz, düşünün ya 55-60 işi bitse, değişiklik boşa gider. Samet her takımda yaptığı gibi yalanlara başladı.

   5
   1
  2. @Ağlanacak Haldeyiz yorumuna yanıt olarak

   Futbolcu kardeşimize geçmiş olsun. Bir futbolcu para ettiği zaman derhal satacaksın. Şu adamın sene başında 3,5 milyon Euro serbest kalma maddesi vardı, herkes burun kıvırıyordu. Hastalığı iyileşmezse elimizde kaldı.

   7
   2
 1. Ne yaptın kendine be kardeşim. Kariyerinin baharında böyle hastalık kaptın. Futbol hayatın bitecek böyle giderse

  26
  1
 2. Golcüsü hasta o hasta bu sakat bunlar bile bile alındı yönetimin ne kadar başarılı iş yaptığını görüyoruz bu kadar insan sizin yüzünüzden kahroluyor vebalı günahı boynunuza bütün kulüplerin borcu var senin kadar acizlenen görülmedi koca bursayi cümle aleme rezil ettiniz küçük düşürdünüz

  22
  1
  1. @General op yorumuna yanıt olarak

   Artık herşey var takımda..para yok , maç esnasında toptan kaçmaya başlayan futbolcular. Mana bulup ilk 11 de yer almak etmeyen futbolcuları. Samet hocanın küstürdü futbolcuları, taraftarın günah keçisi ilan eden futbolcumuz.
   Arkadaşlar, sorumlusu Ali dede, Samet hoca ,onlara protesto edin futbolcularımıza değil.
   Bizlere futbolcularımızı desteklemek görevi düşer.

   4
   1
 3. Hikayelere bak Samet efendiyi kurtarma numaraları bunlar madem öyle adamın kan değerleri yüksek 30 dakika olmadan nasıl oyuna aldı. Geçin bu işleri

  14
  4
 4. şehu ilk 11 başlamalı aytaçsız olmuyor anladık ve mutlaka olmalı önlerinde de ya furkan soyalp yada alper ademoğlu olmalı ,samet eğer bu kadroyu kabul etmezse tohumuna para saymadık defolup gitmeli ve bunu yönetimden söyleyecek bir ALLAHIN kulu da olmalı,aslında bana kalsa sameti kayseri maçında bizle geçtiği makara sonrası hemen gönderirim de ,böyle futbolun f sinden çakmayan başkalar oldukça daha çok pirim yapar bunlar.

  9
  5
 5. Beyfendinin kan basıncı yükselmiş ulan taraftarın kan fışkırıyor beyin damarlarından kalpden gideceğiz be…

 6. Hadi diyelim öyle Samet efendi, Furkan’ı neden oynatmıyorsunda hiç bir özelliği olmayan ağır Ramazan’ı oynatıyorsun?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu