Shehu’dan ümidi kesin!

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in köşe yazısından alıntıdır.

Muhtemelen, Kembo ikinci yarıda bu takımın bir parçası olmayacak… Üzülerek bildiriyorum; galiba Shehu da… Yakalandığı o hastalığı bir türlü üzerinden atamıyormuş… Yani, Shehu’dan kimsenin bir beklentisi olmasın

Yönetim, ikinci yarının zorlu ilk 6 haftasından, 9 puan bekliyormuş… Ortalaması maç başına, 1.5 puan yapıyor… Mevcutlardan, sakat Sakho dışında gelecek olmadığı için, transfer de artık şart gibi gözüküyor…  Beklenen puanları toplayabilmek için…

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hangi yönetimin beklentisi 6/9 mus anlamadım.Orhan Güney kendi kafasına göre yazıyor çiziyor.Menajer pazarlamalarina da yer açmak için shehuya hasta muamelesi yapıyor.Bu işte bir bit yeniği var.Yarin da “shehunun mevkiine x ismi düşünülüyor” derse şaşırmam.Sercani elde tutamadı , volkanı getiremedi.Butun muslukları kesildi.Simdi transfer dönemi geldi.Kendi menajerlerinin pazarladığı adamlarin haberlerini boy boy yapar.Vrasenovici de aldiramadi.Birkac hafta sonra Samet Aybabayi da “tukaka” ilan ederse şaşırmayın.Demisti dersiniz.Caglar grubu bu şehrin ve Bursaspor’un en büyük düşmanıdır.

  60
  1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   YILLARDIR AYNI ŞEYİ YAZIYORUM BURADA AMA SAĞOLSUN BURADAKİ BURSASPORLULAR ? EKSİYİ BASIYORLAR TABİİ SÖNMEZİN DE PAYI AZ DEĞİL, İKİSİ YÖNETİME BİRER ADAMINI SOKUYOR İÇERDE OLAN HERŞEYİ ORHANA SÜHAYA OKUYORLAR ONDAN SONRA BİZ KULÜP İÇİNDE OLANLAR DIŞARI NASIL ÇIKIYOR DİYORUZ.!!!!!

   7
   1
  2. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   Meseleyi özetlemişsin kardeşim çağlar grubu kendini Bursa’nın ve Bursaspor’un Sahibi zannediyor, takıma katkı koymaya gelince ortada elle tutulur hiçbirşey yok hep köstek. Ali Ay ve yönetimini o kadar sevmem ama Ali Ay grubuna ve yaptıklarına eleştiri yapmadan önce Ali Ay kadar destek olsunlar bu klübe.

   19
 2. Artık şart ta nedemek, daha öncesinde şart degilmiydi, sadece santrfor değil, kanat ortasaha ve forvet arkası da lazım bu takıma.

  16
 3. Transfer yapılmazsa bu takım düşer ! Tarih 24 Aralık 2018 !!! Hamzada.ve Le Guende bu tarihlerde,hatta daha öncesinde millet onları yere göğe sığdıramazken biz ne dediysek aynısı çıktı ! Müneccimde değiliz ama görünen köy klavuz istemez !!! Burada sorun Samet Aybabada değil,yanlış anlaşılmasın,sorun çok zayıf ve yetersiz takım kadrosunda !!! İlk onbire baktığım zaman enaz 5 tane seviye olarak PTT 1. Lig oyuncusu görüyorum,kulübeden hiç bahsetmiyorum bile,olmaz,olamaz,burası BURSASPOR !!! Yönetim aklını başına almalı,takım diye karşımıza bunu çıkarmamalı !!!

  14
  10
 4. ORHAN ALİ AYI SENİN PATRON DESTEKLEMİŞTİ SİZDE SAHİBİNİN SESİ OLARAK GOYGOYLAMIŞTINIZ. NASIL OLCAK ?

  14
 5. Yahu bu Orhan güney doktormuda şehudan ümidinizi kesin diyor ,sen kimsin benim BURSA SPORUMU senmi yönetiyordu ?? Herkes işini yapsın ,sen şunu unutmaki BURSA SPOR sayesinde evine ekmek götürüyorsun bizlerki hiç karşılık beklemeden seviyoruz takımımızı ,artık yeter ORAN BURAN oynamasını çekin elinizi Beytullah ,BURSA SPORUMUZUN üzerinden yeter artık

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu