Shehu kampa katılmadı

Bursaspor'da, Afyon kampının ikinci dönemi resmen başladı. Yeşil Beyazlılar akşam saatlerinde yaptığı çalışmayla startı verdi.

28’ine kadar sürecek olan kamp çalışmalarında dört hazırlık maçı yapılacak.

Dünya Kupası‘nda mücadele eden ve ilk etap çalışmalarına katılmayan Aziz Behich ve William Troost-Ekong, Afyon‘a gelirken, gözler Abdullah Shehu‘yu aradı. Ancak Shehu‘nun ekstradan iki gün izin aldığı belirtildi. Nedeni ise belirtilmedi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Renkdaşlar çok doluyum ne yazsam bilemedim. Onları bunları yandaşları eleştirsem bilemedim. Nasıl eleştirsem bilmiyorum. Yalnız bildiğim bir şey var. BU TAKIM MUM GİBİ ERİYOR. ORTAK PAYDAMIZ BURSASPOR AMA KENDİ İÇİMİZDE 5 PARÇA YA BÖLÜNMÜŞ. BENİ EKSİLEYİN ARTILAYIN ÖNEMLİ DEĞİL. AMAAAA BE DOSTLAR BAŞKA BURSASPOR VARMI? ??YOK. BEN HAYATIM BOYUNCA BİRİLERİNİN KUKLASI OLMADIM. AMA BENİM SEVDİĞİM CANIM GİBİ SEVDİĞİM BURSASPOR UM KİMLERİN KUKLASI OLMUŞ. VARMI BİLEN? ??VARSA BANA YAZSIN BEKLERİM. …

  8
  8
 2. Dönmese de olur sıkıntı yok,
  serbest kalma bedeli olan 3,5 MİLYON EURO bedeli kulüp hesabına
  yatırsın sonra istediği kulübe gitsin sıkıntı yok

 3. 1-Bugün ülke takımlarımızdan biri hakkında acı ve üzüntü veren haber okudum.Gerçi bu vakıalar tüm takımlarımızı sarmalamış haldedir.Geçtiğimiz senelerde popülist transferler yapan takımımız şu an kepenkleri indirmek üzere.
  2-MADDİ DARBOĞAZ tüm takımlarımızın kabusu olmuş vaziyettedir.HATALI-PAHALI VE YARARSIZ TRANSFERLER buna neden olmuştur.
  3-TFF ise hala başka işler peşindedir.TFF takımlarımıza altyapıdan a kadroda 5 ilk onbirde de en az iki oyuncu mecburiyeti getirmelidir.Ve buna göre takımlarımıza eksikleri olana eksi puan,altyapıadan daha fazla oyuncuyu akdaro ve ilk onbirde oynatana ödül verecek sistemi getirmelidir.
  4-HIRVATİSTAN -İZLANDA gibi ülkelerden ders almalıyız.HIRVATLARIN doğru-dürüst ligleri olmadığı ifade edildi DÜNYA KUPASI değerlendirmesini yapan bir yorumcu tarafından.İZLANDA nın ise 300 bin nüfusa rağmen D.KUPASINA KATILMASI takdire şayan ve oynadıkları oyunlada tebrik edilesi insanlar.
  FUTBOLUMUZUN İLERİ SEVİYEYEY ULAŞMASI,FUTBOL KULÜPLERİMİZİN DARBOĞAZ VE CEZALARDAN KURTULMASI için altyapıya HAK EDEN EVLATLARIMIZIN ALINMASI,ALTYAPIDA YETİŞEN OYUNCULARIN DİL-AHLAK-KABİLYETLERİNİN VE EĞİTİM SEVİYESİNİN YÜKSELTİLMESİ BİR PROGRAM DAHİLİNDE MUTLAKA OLMALIDIR.
  Aksi takdirde milyarları dışarıya akıtmaya,o gelmedi bu oynamadı ve kulübe ihtar çekti,icraya verdi,sözleşmesi gereği alacaklarından dolayı fesheti gibi içimizi acıtan,milletin moralini bozan ve ülke ile takımlarımızın itibarını düşüren halleri yaşamaya devam ederiz.ATALARIMIZ NE GÜZEL SÖYLEMİŞ:BİR MUSİBET BİN NASİHATTEN EVLADIR. Amma ders almasını bilenleredir bu.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu