Shehu kampa gelmedi!

Afyon'a dün gelmesi beklenen Abdullahi Shehu kampha katılmadı.

Nijeryalı futbolcunun aldığı ekstra izin nedeniyle henüz ülkesinden ayrılmadığı ve bir süre sonra Türkiye‘de olacağı bildirildi.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Haşim yorumuna yanıt olarak

   kiralik vermek daha mantikli bence. kiralandigi takim 20 mac ve üzeri oynarsa belirlenen bonservis ücretini ödemek zorunda diye anlasma yapmak lazim bence.

   4
   6
   1. @serkan yorumuna yanıt olarak

    bize para lazım sen diorsunki kirala şaka gibi sin bence serkan vallaha sen bu transfer işlerine kafa yorma bence sen hatta düşünme biz senin yerine düşünürüz!

 1. Shehu, geçen sezon siroz teşhisiyle kan değerlerin düşük olduğunda bırak futbola dönmeyi hayata tutunmayı hedeflerken Bursaspor sana sahip çıktı. Nijeryadaki kabilen için bile yardım gönderildi. Avrupada tedavi olucam dedin gittin daha hasta döndün. Türk hekimleri ve Bursaspor sağlık biriminin üstün gayretleriyle hastalığı yenip futbola döndün. Şimdi Bursaspor’u sırtından vuruyorsun. Yazık, yazık, yazık.

 2. Taraftar olun taraftar ,hepiniz yönetici teknik direktör, menejer olmuşsunuz, yazık dostmusunuz düşmanımısınız belli degil

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu