Sezonun ilk kırmızısı!

Bursaspor bu sezonki ilk kırmızı kartını Osmanlıspor karşısında gördü.

Mücadelenin 71. dakikasında Jires Kembo, Numan‘la girdiği mücadeleden direkt kırmızı kart gördü. Tribünleri dolduran taraftarlar hakem Cüneyt Çakır‘a büyük tepki gösterirken, Kembo çıkarken alkışlandı.

Kaynak
Olay
Etiketler

“Sezonun ilk kırmızısı!” içeriğine 4 yorum atıldı.

 1. İşin doğrusu büyük tepki Cüneyt Çakır’a değil anlamsız şeklide Numan’a oldu. Cüneyt’in bu kararı tam bir skandaldı ve henüz ne taraftar ne de yönetim olarak uygun tepkiyi gösterdiğimiz söylenemez. Maçı kazanmış olmak tepkisiz kalmamızı gerektirmez.
  15  2
 2. Nasıl böyle çekti anlamamışken, jimnastik maçını seyrettim bizi o maç yakmış Babele benzer pozisyon diye eleştirilmemek için atmış malesef eğer bjk maçı olmasaydı atmazdı. Bu arada babel adamın kulağına taban soktu Kembo topla ilgiliyken Numan kafayı soktu tekmeye…Malesef bu federasyon babele de Kemboya da 2 maç yazar bereket arada kupa maçı var herhalde….
  3  2
 3. İki maç ceza alırsa iyice yatar 45 dakikalık adam,30 dakikalık adama döner,90 dakikalık adam olsa mübalağasız Türkiye ligini sallar,çok yetenekli ama güç yok ! 6 sene BAE liginde yatmak onu bitirmiş,kımızıdan önceki bir pozisyonda Stancunun verdiği pasda rakip yarı sahanın ortasında rakibinden 5 metre önde giderken rakibi gelip önünü kapattı,kaleye bile gidemedi,sonraki 3 pozisyonuda rakibe kaptırdı,iyice yorgunluğu yüzüne vurmuştu,tam artık çıkmalı dendiği anda o gereksiz hareketi yaptı !!!
  2  1

Bir Cevap Yazın

Tüm alanlar zorunludur. Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Close