“Sezon sonu belli olacak”

EN VERİMLİ KONDİSYONA ULAŞMAMIZ GEREKİYOR

Belluschi ve Josue Antalya kampının çok güzel geçtiğini belirttiler. Belluschi, “Sezonun ikinci yarısında bizleri hem çok sayıda hem de sık maç trafiği bekliyor. Bu kamp bizim için bu döneme hazırlanmak için son şansımız. Fiziksel anlamda en iyi şekilde hazırlanmalıyız. Bunu fırsat olarak görüyoruz ve herşey çok iyi gidiyor” dedi.

Josue ise “ Gerçekten çok önemli maçlar bizi bekliyor. Kısa aralıklar ile maçlar oynayacağız. Bu önemli karşılaşmalarda en iyi verime ulaşabilmek için bugün iyi çalışmalıyız. En iyi fiziksel konuma ulaşmalıyız. Hem sabah hem de akşam çalışıyoruz” dedi.

Sezonun ilk yarısında kaybetmemeleri gereken puanları kaybettiklerini belirten Belluschi, “ Ligin ilk yarısının bitimine sayısal olarak henüz 1 hafta daha var. Şuan sıralamada 5.yiz. Fena gözükmeyen bir konumdayız. Bugüne kadar oynadığımız maçlarda mantıksız şekilde puan kayıpları yaptık. Ligin üst sırasına daha yakın olabilirdik. Ama geriye dönüp bakmaktansa önümüzde bakmalıyız. Kendimiz ve kulübümüz için 6 aylık dönemi en doğru şekilde tamamlamalıyız. . Doğru çıkarımlar yapıp, ikinci yarıda ilk yarıda kaybettiğimiz puanları da tamamlayarak devam etmemiz gerekiyor. İlk 3 sırada bulunan takımlar ile yarışın içerisinde olmak isteriz” dedi.

 

SEZON SONU GELECEK ADINA KARARLAR VERİLECEK

Sezon sonu sözleşmesinin biteceğinin hatırlatılması üzerine Belluschi, “Şuanda bir şeyler konuşmak için çok erken. Önümüzde uzun bir 6 ay var. Her iki taraf içinde işlerin nasıl gideceğini görmek gerekiyor. Mutlaka idari ve yönetsel kişiler ile fikir alışverişlerimiz oluyor. İşlerin nasıl gideceğine bakacağız” dedi.

 

Porto’dan kiralık olarak takımımızda forma giyen Josue ise sezon sonunda her iki kulüp anlaşırsa Bursaspor’da kalmak istediğini belirtti. Josue, “Bu kararın tam anlamıyla yalnızca benim elimde olmadığını söylemem gerekiyor. Şuanda benim elimde olsaydı ben Bursaspor’da kalırdım. Kulüpler arasında halledilmesi gereken konular var. İki tarafta bu transferin gerçekleşmesini isterse eğer olur.  Çünkü buraya tamamen adapte oldum. Beni sokakta gören herkesin iyi düşünceleri beni mutlu ediyor. Diğer arkadaşlarımın da burada mutlu olduklarını onların adına söyleyebilirim. Sezon sonuna kadar ben elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Sezon sonunda bakalım işler nasıl çözümlenecek. Taraftarlarımız bizler için gerçekten çok önemli. Nereye gidersek gidelim her zaman yanımızdalar. Hepsinden önce kulüpteki çalışma ortamımız çok iyi. Takım içindeki arkadaşlık ve dostluğumuz benim açımdan bir adım daha öne geçiyor” dedi.   

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu