Sezer Sezgin’in yönetim listesi belli oldu!

Bu hafta gerçekleştirilecek Bursaspor Basketbol Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı öncesi Sezer Sezgin'in yönetim kurulu listesi açıklandı.

20 Mart Cumartesi saat 15:00’de çoğunluk sağlanamaması halinde 28 Mart Pazar saat 15:00’de Barış Spor Salonu‘nda yapılacak olan Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı öncesi mevcut başkan Sezer Sezgin yönetim kurulu listesini kulübümüze sunmuştur.

Yönetim Kurulu listesi şöyledir:

 

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Keske futbol subesine de el atsa bu yakisikli ve basarili kardes diyecem de, bosver.. bizim millet harcar bu adami 🙂

  2. Hayırlı olsun Sezer Sezgin. Adam gibi adamsın. İnşallah bir gün Bursaspor Kulübü’nün de başkanı olursun. Şampiyon Başkan İbrahim Yazıcı’nın yönetiminde genç yaşta feyz almış bir insan olarak inşallah aynı başarıları bir kez daha yaşatırsın. Basketbolda yaptığın işleri alkış ve gururla izliyoruz. Helal olsun sana.

  3. Sezer sezgin kıymetli bir insan iyi başkan olur da ortam berbat kasa tam takır. Keşke yedi sekiz sene öncesinden bu tarz peofesyonellere devredilseydi yönetim. Kongre de bir meclis misali finansallara baksa başarılı bir kulüp olurduk. Artık çok geç tabi Allah yardımcısı olsun bu haldeki kulüple zor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu