Sezer Sezgin’den Uludağ İçecek’e teşekkür

Frutti Extra Bursaspor Basketbol AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Sezgin takım sponsoru Uludağ İçecek’e teşekkür etti.

Başkan Sezer Sezgin’in teşekkür mesajı şöyle:

Frutti Extra Bursaspor Basketbol Şubesi Başkanımız Sezer Sezgin son transfer Porto Riko Milli Takım oyuncusu Gian Clavell’in takıma büyük katkı koyacağını söyledi.

Sezgin, bu transfer ile kadroyu güçlendirdiklerini belirterek “Bu sezon bütçemiz belli. Hata yapmak istemiyoruz. Gian Clavell’in transferini sponsorumuz Uludağ İçecek ile yaptığımız ortak iş birliğiyle kadromuza kattık. Uludağ İçecek Türk A.Ş Yönetim Kurulu’na verdikleri destek için çok teşekkür ederiz. Her zaman yanımızda olmaya devam ediyorlar” diye konuştu.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Vizyon bu kardeşim transfer böyle yapılır hedef oyuncu belli bütçe belli basketbolda çok istikrarlı bir takım olacağız

  51
  1. @HARBİ yorumuna yanıt olarak

   Burdayım kardeşim buyur ! Ama yalçın’ ın adamı değilim ! İçinde bulunduğumuz şu zor dönem, eleştiri değil bütünlük destek zamanı ! Bütün futbolcular hep bir ağızdan hocasına sahip çıktı siz hala adamı yermeye çalışıyorsunuz ! Şu takımı aşağı çekmeyi bırakın artık…

   3
   8
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    bu takımı aşağı çekenler iş bilmez yöneticilerle tek direktörlerdi kardeşim. 3 sezon ligde kalmaya oynatıp ama kulübe paa veriyor diye ali ayı şak şaklayan kimdi. hangi kulüp şampiyon olmuş takımı 3 sezon ligde kalmaya oynatıp ama yine başkan seçilir. bir tek bursasda olur bu işler. samet gelince sametide şak şakladınız. yok bizi şampiyon yapan kadroyu kurmuş yok 2.şampiyonluk yakın. ben sametide eleştirirken neler dediniz neler. aldınız mı 2.şampiyonluğu

    6
    1
    1. @fff yorumuna yanıt olarak

     ertuğrul sağlamın mustafa erin ismail ertekinin irfan buzun kıymetini bilemediniz. iş ve emanetler ehline verilmezse kıyametin kopmasını bekleyin demiştir peygamberimiz. sizde bekleyin bursasporun kıyametini. hayri yazıcı aday olacaktı ne dedi hayri yazıcı her yönetim kurulu üyesi 5 er bin dolar kulübe bağış yapacak. ve hayri yazıcının ekibi bunu kabul etti en az 30-35 bin dolar sezon başı inecekti kasaya. o zaman silinirmiydi acaba 3 puan merak ediyorum. size müstehak ali aylar mestanlar recep bölükbaşılar körüstanlar. size müstehak hamzalar sametler leguenler. biz haketmeyiz ertuprul sağlamları irfan buzları mustafa erleri ismail ertekinleri herkes hakettiğini yaşıyor.

     1
     4
 2. Amatör branşlara federasyondan vergi iadesi için bir haber yapar mısınız? Kulübümüz vergi iadesinden ne kadar gelir elde etti?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu