Sezer Sezgin’den dikkat çeken paylaşım “Minnettarım”

Frutti Ekstra Bursaspor Basketbol AŞ Başkanı Sezer Sezgin sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Frutti Ekstra Bursaspor Basketbol takımının yeni isim sponsorluk anlaşmasını yaptığı Uludağ İçecek‘in yönetim kurulu ve Frutti Ekstra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel olan bir fotoğrafını paylaşan Sezer Sezgin‘in paylaşımı şöyle “Mesele; sadece bir Bursa markası olmak değildir. Bursa‘dan doğup, bir Avrupa, bir dünya markası olmak da değildir. Mesele; Bursalı olmaya Bursa‘ya değer katmaya devam edebilmektir. Mesele, doğduğun yeri unutmamak, sanatına, sporuna, eğitimine ve sosyal hayatına paha biçilmez katkılar vermeye soluksuz devam edebilmektir. Bir kere değil, üç kere değil, doğduğu günden beri aralıksız bu katkıyı, bize nasıl bir geri dönüşü olur diye muhasebe yapmadan vermeye devam edebilmektir asıl mesele. Yani şehrinin arkasında bir DAĞ gibi durabilmektir, ULUDAĞ gibi olabilmektir.

Bursasporumuz renginin beyazını, sırtını yasladığı dağdan alan dev bir kulüptür…

Ve benim adıma ne mutlu ki, basketbol takımımız da bugün ismini, Bursa‘nın dağ gibi markası ULUDAĞ ailesinin bir parçası olan FRUTTİ EXTRA ile birleştirdi.
Bu güzel işbirliğinin sonuçlarının da çok güzel olacağına adım gibi eminim.
Bu güzel işbirliği için; Mehmet Erbak, Levent Kızıl, Ömer Kızıl, Mete Öz.. minnettarım

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Göktuğ yorumuna yanıt olarak

   sadece yönetimler mi?
   ya bu bilinç ve anlayıştan çok uzak, sadece skora odaklı bir yerel medya ve bunların peşine takılan sabırsız tribünlere ne demeli.
   gerçek bursalı, ve Bursasporlu olabilmenin ve de gelecekteki kalıcı ve büyük başarıların bütün şifreleri SAYIN SEZGİNİN bu mesajında gizli.
   işte, Bursalılık, bursasporluluk, kentlilik ve taraftarlık bilinci.
   kendisine ben Bursasporluyum diyen başta yönetici adayları olmak üzere, tüm spor yazarları ve taraftarlar bu mesajı;
   bir daha okumalı.
   bir daha okumalı.
   bir daha okumalı…

   12
 1. ULUDAĞ AİLESİNE TEŞEKKÜR EDERİZ,DARISI DİĞER BURSANIN FİRMALARINA DİYORUZ,……FURİTTİ EXTRA BURSASPORA BAŞARILAR DİLERİZ.

  13
 2. Sezer beyi kutlarım.Yol arkdaşalrına böylesine güzel sözler ile teşekkür etmek VEFA denilen mefhumun yaşatılması açısından büyük bir kadirşinaslıktır.SAĞOL,VAROL SEZER KARDEŞİM.ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.SPONSOR FİRMAMIZIN DA TUTTUĞU ALTIN,ADI ASIRLARA YAZILAN AİLE OLSUN.

  13
 3. Sezer Sezgin bir gun futbolun basina gectiginde de onemli sponsorluklar bulacaktir. insanlar bursaspora sponsor olmak istemiyor degil yoneticilere guvenmiyor.

  13
 4. Bursasporda yer alan herkes kıskançlığı BIRAKIP OZENMELI ÖRNEK ALMALI VE SEZER SEZGIN GIBI DÜRÜSTCE ÇALIŞMALI
  Sezer Sezgin kendini bozmadan hep böyle ileriye gitmelisin

  12
 5. Sezer bey ve yanına aldığı Yalçın bey geleceğimiz bu ikiliye sahip çıkmak lazım kimsede bu çocuklar üzerine oynamasın klasik Bursa hastalığı başarılı insanları yiyip bitirmeyelim bırakın biraz daha pişsinler orda ..

 6. Hangimiz Küçüklüğümüzden beri, İstanbul takımlarını tutmadık, Hangimizin içinde hala Tuttuğumuz ist. takımlarının maçlarını hala heyecanla izlemiyormuyuz, Öyle Kolay vaz geçilmiyor, Çünkü Çocukluğun verdiği Çıkarsız sevmek, Renk aşkı,, Kolay silinmiyor, Bende Bursaspor kurulmadan önce G.S. lı idim. Halen ilk günkü gibi sevgim devam ediyor, İnanıyorumki, Herkes aynı duygular içindedir., Rahmetli Selahattin kaya Başkanlığı dönemini hatırlayanlar, Çok iyi bilir, varını yoğunu harcardı, Takımıda takım yapmıştı, Hiç Aklımıza geliyormu, Bizler Vefalı değiliz, Levent Kızıl beyde, Mutlaka çocukluğundan beri İst. Takımlarından birini sevmiş, Desteklemiş Olabilir. O camiadan Arkadaşlarıda vardır, Öncelikle Kendi iş hayatının, İlişkilerinde belkide çok önemli yeri vardır, İş hayatımızda Sevdiğimiz kulupler değil, İş konuşulur, birlikte ilişkileri dah ileri naktaya taşımanın arayışı içinde olursunuz, bu bir zorunluluktur, Rahmetli ÖZHAN CANAYDIN”Bursasporu cok severdi desteklerdi, Ancak Galatasaray kulübüne başkan oldu, Ve Kulüp başkanlığı döneminde kendi servetini harcadı, Bana bu serveti kazandıran ,GS camiasıdır, GS için servetimi kaybedersemde asla üzülmem, Diyen bir başkandı, Benim Yakın dostumdu, İş ilişkilerimiz vardı., İnanıyorum’ki levent Kızıl’ında ilişkileri FB. lilerle bu boyutta olabilir. Bu yazdıklarımı okuyan BURSASPOR’lu kardeşlerim Birde Bu açıdan baksınlar…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu